Kodėl traška naujai sudėtas laminatas

Klausimas:
Kodėl traška naujai sudėtas laminatas? Dėjom patys. Kodėl gali traškėti ir ar galima sutvarkyti?
Komentarai:
Grindų įrengimas yra kompleksinis sprendimas, kuris prasideda nuo gero pagrindo paruošimo. Įsirenginėjant grindis patiems, ypač svarbu sekti laminato gamintojo/pardavėjo įrengimo instrukcijomis ne tik klojant laminuotas grindis, tačiau ir ruošiant pagrindą.
Traškėjimo priežasčių gali būti daug. Dažniausiai pasitaikanti – nelygus paviršius bei pagrindo drėgmės perviršis. Iki klojant grindis būtina įvertinti ar šie kriterijai atitinka laminato gamintojo reikalavimus.
Kita dažna priežastis – prastas arba nekokybiškas paklotas po grindimis. Rekomenduojame naudoti tik didesnio nei 50 kg/m3 tankio paklotus, taip pat nepamiršti drėgmę izoliuojančios plėvelės, ypač naujos statybos pastatuose.
Dauguma laminuotų grindų galima išardyti ir perkloti. Tik pašalinus visus trūkumus galima tikėtis gero grindų tarnavimo, atitinkančio jūsų lūkesčius. Pageidaujate individualios konsultacijos? Užduokite klausimą tiesiogiai arba apsilankykite mūsų salonuose.
Andrius, Geros Grindys
Pagrindinės galimos priežastys, kodėl traška naujai sudėtas laminatas:
*Blogas, nelygus pagrindas;
*Netinkamas pakloto pasirinkimas;
*Netinkamas užrakto suspaudimas, sutvirtinimas;
*Keičiasi oro drėgnumas ir temperatūra, tad užraktuose vyksta judėjimas.

Išardant jau sudėtą laminatą dažnai galima susidurti su didėjančiu nekokybiškumu. Jo montavimo funkcija jau būtų dar kartą tvirtinama, tad ji dėvisi ir nebeatlieka tos pirmutinės stiprios, patvarios montavimo funkcijos.