Betoninių grindų remontas

Turime ceche senas betonines grindis. Vietomis yra išdaužtos duobutės (iki 2 cm gylio ir 20 cm2 ploto). Kuo geriausia būtų jas užpildyti? Kaip būtų galima suremontuoti jas? Viso grindų ploto dengti nesinori.

Pramoninių grindų įrengimas

Yra pramoninės patalpos kuriose bus dažykla. Didelių apkrovų nebus. Ten buvo senos betonines grindys, kuriose betonas dabar ištrupėjo. Dabar betonas išfrezuotas.Domina: kaip ir kokia technlogija reikėtų įrengti naujas pramonines grindis. Kokios medžiagos geriausiai tiktų. Ir kiek maždaug kainuotų šios medžiagos, be darbų, 1 kv.m pramonių gridų irengimui.

Grindų danga treniruoklių salei

Treniruoklių salėje (štanginėje) norime įrengti grindų dangą, ką galėtumėte pasiūlyti. Ar reikėtų guminės dangos? Sporto salės išmatavimai 4x5,10 m

Grindys sandėliavimo patalpoms

Vyksta ofiso statybos, kokias grindis pasirinkti patalpoje, kurioje važinės sandėliavimo technika, vežimėliai?

Gamybinių patalpų grindys

Ieškome sprendimo gamybinių patalpų grindims. Patalpose - metalo apdirbimo staklės, kuriose naudojamos aušinimo alyvos. Skysčiai patenka ant grindų, dėl to grindys būna slidžios. Domina bet koks sprendimas kuris būtų chamiškai atsparus, lengvai valomas, o esant aušinimo alyvai ant paviršiaus - būtų neslidu.

Šildomos grindys garaže

Sveiki, planuoju įsirenginėti garaže grindis, kuriomis judės automobiliai. Kiek cm ir kokį betoną rekomenduotumėte, bei ar galima daryti grindinį šildymą skysčiais, prieš tai apšiltinant 15 cm putplasčiu?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366187 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150746 klausimų