Gamybinių patalpų grindys

Klausimas:
Ieškome sprendimo gamybinių patalpų grindims. Patalpose - metalo apdirbimo staklės, kuriose naudojamos aušinimo alyvos. Skysčiai patenka ant grindų, dėl to grindys būna slidžios. Domina bet koks sprendimas kuris būtų chamiškai atsparus, lengvai valomas, o esant aušinimo alyvai ant paviršiaus - būtų neslidu.
Komentarai:
Jei Jūsų alyva, kaip ir bet koks skystis sudarys plėvelę ant gamybinių patalpų grindų, nelabai kas pagelbės. Mes tokiais atvejais siūlome šiurkščią R12-13 slidumo klasės epoksidines dangas. Jos chemiškai atsparios, dėl savo šiurkščios struktūros mažina slidumo. Ar bus visiškai neslidžios priklauso tik nuo dangos priežiūros ir valymo intensyvumo. Tačiau tokios dangos turi būti plaunamos vandeniu po spaudimu arba plovimo mašinomis.
Taip kaip Jūs norite nebūna ir negali būti, kad būtų neslidu ir lengvai valytųsi. Jums tiktų šiurkšti poliuretancemento danga, kuri atspari chemikalams, tačiau turite rinktis, kas svarbiau - lengvas valymas ar saugumas. Tai grindų danga panaši į lygų arba šiurkštų betoną. 1 m2 kaina lygios apie 29 Eur/m2, šiurkščios - 37 Eur/m2.
Egidijus Dilba, UAB TOP DECOR