Epoksidinių grindų dangų privalumai

Klausimas:
Domina epoksidinių grindų dangų privalumai. Kokios jų charakteristikos?
Komentarai:
Poliuretaninės epoksidinės grindys, tai besiūlė, lengvai prižiūrima grindų danga. Pagrindinis privalumas jų ir yra šis. Aišku negalvokite, kad ji nepažeidžiama ir nesibraižo. Smėlis nuo batų su laiku "užmatina" blizgią dangą, todėl rekomenduojama epoksidinę dangą dengti matiniu apsauginiu poliuretaniniu laku. Jei jus domina techninės charakteristikos, tai atsparumas spaudimui (gniuždymui) 60-92 N/mm2, atsparumas lenkimui apie 30 N/mm2. Optimalus dangos storis ~2 mm.
Egidijus Dilba, UAB TOP DECOR
Polimerines epoksidines grindis galima įrenginėti bet kokiose gyvenamosiose patalpose. Dangos privalumai – tai besiūlės, vientisos dangos – gaunate ištisinę vienalytę dangą. Lengva priežiūra. Nėra siūlių, todėl nėra galimybių kauptis nešvarumams ir gertis į paviršių. Polimerinės epoksidinės grindys yra greitai įrengiamos. Išskirtiniai dizaino sprendimai – galima parinkti grindis pagal norimą spalvą ar raštą, sukurti įvairius piešinius. Šios grindys yra lengvai remontuojamos ir atnaujinamos.
Poliuretaninės ir epoksidinės grindys yra chemiškai atsparios, labai higieniškos, įvairių spalvinių gamų ir liejamos tik ant betoninių pagrindų, kurių storis gali būti nuo 1 iki 10 mm. Platus naudojimo spektras.