PVC dangos klojimas

Klausimas:
Ketinu grindis kloti PVC danga. Ką reikėtų žinoti apie tokią dangą ir kaip teisingai ją pakloti? Ar galima po PVC danga dėti paklotą, kuris naudojamas laminato klojimui? Kadangi grindų pagrindas - betonas, noriu tokiu būdu palyginti grindis, ar tai būtų veiksminga?
Komentarai:
PVC grindų danga klijuojama specialiais klijais ant sauso, tvirto, švaraus pagrindo, išlyginto grindų lyginamaisias mišiniais. Patariu tokį darbą patikėti profesionalams. Paklotas, naudojamas po laminuota grindų danga, tinkamas garso slopinimui. Toks paklotas galėtų būti panaudojamas tik tuo atveju, jei pasirinktumėte PVC dangą plokštėmis, kurios klojamos tokiu pat principu kaip ir laminuota grindų danga, bet pagrindo jis neišlygins.
Idalija Valauskienė, Geros Grindys
PVC dangos klojimo darbus geriausia būtų patikėti šios srities meistrams. Betoninio pagrindo lyginimas atliekamas, patikimų gamintojų, išlyginamaisiais mišiniais. Pakloto naudoti negalima.
Klojant PVC dangą pagrindas turėtų būti tvirtas betonas, paviršių galima apdoroti savaime išsilyginančiais mišiniais. PVC dangą geriausiai klijuoti prie pagrindo tam skirtais dispersiniais klijais, tačiau galima klijuoti tik siūles ir perimetrą, tą galima padaryti su dvipuse lipnia juosta.
 
Sritis:
Sritis: