Hidroizoliacija po viniline danga vonioje

Planuojame kloti klijuojamą vinilą vonios kambaryje. Dušo zonoje bus plytelės, ten kur wc ir kriauklė - vinilas. Klausimas kaip su hidroizoliacine medžiaga - ties dušu, kur plytelės jos būtinai reikia, o kaip po vinilu? Ant jo vinilas turbūt nekibs, ar galima netepti hidroizoliacinio sluoksnio klojant vinilą vonioje? Ir ar pakanka vietoj išlyginamojo sluoksnio užglaistyti universaliu smulkiagrūdžiu remontiniu glaistu (nauja statyba, pakankamai lygios grindys reikia užtaisyti minimaliai duobutes)?

Priemonės nežymaus skilimo užtaisymui, suklijavimui

Ar yra priemonių nežymaus skilimo užtaisymui, suklijavimui? Ar reikia keisti visą lentą? Vinilinė danga click.

Vinilinė klijuojama danga ar vinilinė click danga

Pas mus bus virtuvė kartu su svetaine, bet plytelių nenorim. Taip pat norim daugiau šilumos, tai galvojam imti kamštinį vinilą, kuris yra tik su click sistema (jei neklystu). Norime paklausti, geriau dėti klijuojamą ar su click sistema vinilinę dangą?

Laminatas vs vinilinė danga

Norime paklausti dėl vinilinės dangos, ar jo yra šiltos? Nes pas mus nebus šildomų grindų, todėl svarstome ar laminatą ar vilininę dangą.

Vinilinė danga šildomoms grindims

Sodyboje norėčiau prieškambaryje bei vonios kambaryje įrengti šildomas grindis. Šiuo metu grindys yra šiltintos putopolistiroliu, išbetonuotos, bei sudėtos osb juodgrindės. Ant juodgrindžių norėčiau dėti plėvelę, kuri skleidžia šiluma uv spinduliai, bei sudėti kažkokią grindinę dangą. Renkuosi tarp vinilinės dangos ir linoleumo. Gal ką patartumėt šiuo klausimu?

Vinilinių klijuojamų grindų įrengimo kaina

Gal galėtumėte apytiksliai patarti, kokia būtų vidutinė darbų kaina įrengiant vinilines klijuojamas grindis (įskaitant išlyginamąjį betono sluoksnį ant naujo betono) ir koks kainų skirtumas lyginant su laminato klojimu. Grindys šildomos.

Patvariausios vinilo grindys

Norime susidėti vinilo grindis į gyvenamą namą, gal galite parekomenduoti kokių firmų grindys patvariausios? Ir ką galite pasakyti apie Tarkett firmą?

Vaikštant traška vinilinės grindys

Susidėjome click sistemos vinilinę grindų dangą (Lamett (Belgija/KLR)), paklotas Secura LVT Click Smart 1,5mm (prieš tai išlyginamasis sluoksnis buvo lietas, nes reikėjo aukščius sulyginti tarp patalpų). Vaikštant traška grindys (ne per sujungimus). Kokios galimos priežastys? Ir ką daryti, kad tas traškėjimas dingtų (apart grindų perdėjimo), ar čia jau nieko neįmanoma padaryti?

Pagrindo lyginimas vinilinėms grindims

Norėjau paklausti kaip išlyginti pagrindą vinilinėms grindims. Pagrindas iš osb plokščių 25mm. be špunto ir kai kur nelygumai beveik iki 1cm. Ar galima pilti išlyginamajį sluoksnį?

Kamštinių vinilinių grindų įrengimas

Norėčiau pasiteirauti apie kamštines vinilines grindis (viduje kamštis). Jei grindys šildomos, reikės klijuoti? Kaip yra su šilumos pralaidumu? Kaip dėl sunkių baldų, virtuvės spintelių, ar juos galima statyti ant šių grindų? Klijavimo atveju, kokie tarpai turi būti palikti nuo sienų? Kokie būtų išskirtiniai pliusai ir minusai tokių grindų, nekalbant apie kainą? Kokių yra alternatyvų tokioms grindims?

Grindų (betono) drėgmė vinilinės dangos klijavimui

Kokia turi būti grindų (betono) drėgmė, kad būtų galima klijuoti vinilinę dangą? Kad po to nebūtų problemų?

Ar vinilo danga yra toksiška

Ar vinilo danga yra toksiška?

Vinilas duše

Daug info apie vinilą internete. Tačiau, kai prieina kalba apie tai ar duše (būtent dušo zonoje, ne šalia vonios, ne vonios kambaryje be dušo, o dušo, kur vanduo teka non stop) galima vinilinė danga, informacijos arba nėra arba kai užklausi meistrų ir...deda į krūmus "galime padaryti, bet garantijų neduodame". Tai ar galima vinilą dėt i dušo zoną? Kas tai gali padaryti ir nedėti į krūmus neišsižadėdamas garantinių įsipareigojimų, jei tai išties galima daryti? Ir jei galima daryti, ar tai reiškia, kad vinilas užvedamas ir ant sienų?

Vinilinės lentelės susistūmė į vadinamą palapinę

Sudėjau vinilinę dangą su Click sistema, buvo klijuojama klijais, 2mm šukomis, nuo sienų palikta po 5-6mm, grindys nešildomos. Buvo išbetonuota ir dar išlyginamas išpiltas, bet lygumas neidealus. Su liniuote žiūrint buvo tarpelių apie 2mm, didžiausias ilgis buvo apie 8m. Viso 100kv. Visus darbus pabaigus, gal po mėnesio, vienoje vietoje, kurios ilgis 3m, vinilinės lentelės susistūmė į vadinamą palapinę, bet ne per visą ilgį, tik galuose po kokius 50cm. Norėčiau sužinoti kur čia problema, visas kitas plotas gavosi gerai, tik ta viena vieta. Namas mūrinis, senos statybos ir kaip galėčiau suremontuoti tą vietą?

Vinilinės dangos sujungimas su plytelėmis

Kaip sujungti vinilinę dangą ir plyteles? Vinilinė danga labai plona. Kaip padaryti teisingą lygų sujungimą?

Vinilinės grindys ar parketlentės bute

Noriu patarimo ką rinktis bute vinilinės grindys ar parketlentės? Kokie + ir - abiejų? Ir kokios maždaug kainos m2? Butas apie 60m2.

Vinilinės dangos įrengimas

Norime klijuoti vinilinę dangą. Grindų klojimo instrukcijoje rašoma: Padenkite pagrindą išlyginamuoju sluoksniu, kuris užtikrins idealų lygumą ir tinkamą grindų porėtumą. Pagrindas turi būti porėtas, kad stipriai sukibtų klijai. Klausimas, ar galime grindis lyginti glaistydami? Nelabai suprantamas pasakymas, kad grindys turi būti lygios, bet porėtos, kur lyginant tą porėtumą ir užlygini? Ar glaistant per 0 bus geras klijų sukibimas? Ar būtina atsisakyti glaistymo ir pilti išlyginamąjį sluoksnį?

Linguoja vinilinės grindys

Dėjom vinilo dangą ant parketo, parketas senas, bet tvarkingas. Vietomis vinilas lyg vartosi einant, taip linguoja. Pakloto nedėjom, nes visai plonas paklijuotas.

Vinilinės grindys kartu su grindiniu šildymu

Ar vinilines grindis galima įrengti virtuvėj kartu su grindiniu šildymu?

Vinilinių grindų įrengimas ant laminato

Ar galima vinilines grindis kloti ant laminato? Jeigu galima tai ar reikalingas paklotas?

Vinilinės dangos bangavimasis

Esame išsiklijavę vinilinę dangą. Prieš klijuojant grindys buvo išlygintos ir dabar pastebime bevaikštant, kad būna tokie jaučiami pakilimai, nors vizualiai bent kol kas nesimato, bet beeinant jaučiasi arba perbraukus ranka. Šildymo nejungėm aukščiau 27 laipsnių. Nuo ko tai gali atsitikti? Ar tai gali įtakoti tolimesniam dangos bangavimui, nelygimui..?

Pakeisti priklijuotą vinilinę dangą

Ar įmanoma laikui bėgant pakeisti priklijuotą vinilinę dangą (atklijuoti)? Ar gal geriau rinktis click sistemą? Bus klojama ir vonioje bei virtuvėje.

Vinilas ant plytelių

Ar galima kloti vinilą ant plytelių? Po apačia šildomos grindys.

Vinilinė danga ant keramikinių plytelių

Ar galiu vinilinę dangą kloti ant keramikinių plytelių ir ko reikia?

Vinilinių grindų įrengimas ant šildomų grindų

Noriu visa buta deti vinilines grindis. Virtuve sujungta su svetaine. Virtuveje plyteles sildomos grindys, o svetaineje laminatas. Grindys dabar vienodo aukscio, tai jeigu deciau vinila tiesiai ant virsaus ar tinkamas sprendimas butu? Ar neprarastu silumos virtuves grindys? Ar deti paklota dar apacioje, jei deti kokio storio? Koks vinilas click ar tik klijuojamas?

Vinilinių grindų klojimas ant senų medinių lakuotų grindų

Nutiks kas blogo, jeigu suneriamas vinilines grindis išsikločiau ant senų medinių lakuotų grindų?

Vinilinė danga grindiniam šildymui

Ketiname šildomas grindis klijuoti vinilu. Namas dviejų aukštų, B klasė. Turime augintinių. Klausimas: į kokius kriterijus (vinilo) reiktų atkreipti dėmesį, kad jis atlaikytų augintinio nagus, bet būtų tinkamas grindiniam šildymui? Pasirinkimas labai didelis, sunku išsirinkti. Ar reiktų orientuotis tik į aukščiausias klases, skirtas visuomeniniams statiniams?

Tarketo klojimas tiesiai ant seno parketo

Ar galima kloti tarketą ar linoleumą tiesiai ant seno parketo kambaryje?

Vinilinių grindų pasirinkimas įrengiant šildomas grindis

Sveiki, norėjau paklausti dėl vinilinių grindų. Kokios labiau tinka šildomoms grindims, klijuojamos ar clik sistema?

Vinilinės dangos priežiūra

Pasidalinkite prašau patirtimi dėl vinilinės dangos priežiūros, pvz. ar stipriai skiriasi priežiūra (plovimas) tarp dangos su slidžiu paviršiumi ir šiurkščiu? Įdomu ant kiek geriau lips purvas prie šiurkštaus paviršiaus ir kaip lengvai jį galima bus pašalinti palyginus su slidžiu paviršiumi?

Vinilinė danga ant šildomų grindų

Name grindinis šildymas, svetainėje - virtuvėje išklojome grindis akmens masės plytelėmis. Nebenoriu jų, negražu. Kaip galima pigiausiai ir greičiausiai tai pakeisti? Ar užklijavus ploną vinilinę dangą, labai pablogėtų šildymo kokybė?

Vinilo danga ant laminato

Galima dėti vinilo dangą ant laminato?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366203 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150750 klausimų