Vinilinės grindys – Patarimai

Planuojame kloti klijuojamą vinilą vonios kambaryje. Dušo zonoje bus plytelės, ten kur wc ir kriauklė - vinilas. Klausimas kaip su hidroizoliacine medžiaga - ties dušu, kur plytelės jos būtinai reikia, o kaip po vinilu? Ant jo vinilas turbūt nekibs, ar galima netepti hidroizoliacinio sluoksnio klojant vinilą vonioje? Ir ar pakanka vietoj išlyginamojo sluoksnio užglaistyti universaliu smulkiagrūdžiu remontiniu glaistu (nauja statyba, pakankamai lygios grindys reikia užtaisyti minimaliai duobutes)?
Labas. Ar galima dušo kabinoje išdažyti hidroizoliacija mėlyna spalva, o ant jos klijuoti vinilinę klijuojamą dangą? Ar galima, ar ne?
Naujos statybos namas, grindinis šildymas. Planuojamos vinilinės grindys. Click sistema ir plonas paklotas ar klijuojamas vinilas?
Norėčiau Jūsų patarimo -nuomonės. Sudėjo mums klijuojamą vinilinę dangą, bet meistras nesutinka, kad jis blogai pasiruošė pagrindą ir kitas meistras negali gražiai iki žemės privesti plintusų vietomis. Vinilo meistras sako, jog jis atliko darbą idealiai. Matosi tokie tarpai, jog aš galiu užkišti dar po vieną vinilo lentutę.
Noriu kloti vinilines grindis su click sistema, su integruotu paklotu san. mazge. Joje bus wc, kriauklė, oras-vanduo, skalbimo mašina kartu su džiovykle. Grindys betonuotos, pagrindas lygus (bent jau iš akies atrodo). Kokie būtų "step by step" (žingsnis po žingsnio) etapai? Kaip suprantu prieš tai reikia nuvalyti grindis, sugruntuoti ir užtepti hidroizoliaciją ir tada tiesiog kloti? Beje, ar nieko tokio, jei plytelės klijuosis ant sienos po grindų klojimo?
Bute naujai išbetonuotos grindys. Noriu dėti vinilinę dangą su click sistema ir integruotu pagrindu. Pirmas klausimas, kuris pagrindas geresnis: XPS ar kamštis? Antras klausimas, ar tikrai būtinai reikalingas išlyginamasis sluoksnis? Sąmata jau siaubingai išsipūtė, tad bandau suprasti, ar tas išlyginamasis yra prabanga, ar be jo tiesiog neįmanoma gyventi? Vinilo su pagrindu storis būtų 5,5-6,5 mm. Ar yra kokių alternatyvių variantų pagrindo pylimui, darant nesudėtingai ir pačiai?
Klijuojamas vinilas labai brangus su instaliacija, pats nesugebėsiu. O click galėčiau pats sudėt, bet ar click'as tinka vandeniu šildomom grindim?
Koks leistinas nuokrypis išpylus išlyginamąjį sluoksnį ir suklijavus vinilą? Ar grindys privalo būti idealiai lygios pagal gulsčiuką, ar 1-3mm prie sienų yra leistina?
Ar yra priemonių nežymaus skilimo užtaisymui, suklijavimui? Ar reikia keisti visą lentą? Vinilinė danga click.
Pas mus bus virtuvė kartu su svetaine, bet plytelių nenorim. Taip pat norim daugiau šilumos, tai galvojam imti kamštinį vinilą, kuris yra tik su click sistema (jei neklystu). Norime paklausti, geriau dėti klijuojamą ar su click sistema vinilinę dangą?
Norime paklausti dėl vinilinės dangos, ar jo yra šiltos? Nes pas mus nebus šildomų grindų, todėl svarstome ar laminatą ar vilininę dangą.
Sodyboje norėčiau prieškambaryje bei vonios kambaryje įrengti šildomas grindis. Šiuo metu grindys yra šiltintos putopolistiroliu, išbetonuotos, bei sudėtos osb juodgrindės. Ant juodgrindžių norėčiau dėti plėvelę, kuri skleidžia šiluma uv spinduliai, bei sudėti kažkokią grindinę dangą. Renkuosi tarp vinilinės dangos ir linoleumo. Gal ką patartumėt šiuo klausimu?
Gal galėtumėte apytiksliai patarti, kokia būtų vidutinė darbų kaina įrengiant vinilines klijuojamas grindis (įskaitant išlyginamąjį betono sluoksnį ant naujo betono) ir koks kainų skirtumas lyginant su laminato klojimu. Grindys šildomos.
Norime susidėti vinilo grindis į gyvenamą namą, gal galite parekomenduoti kokių firmų grindys patvariausios? Ir ką galite pasakyti apie Tarkett firmą?
Susidėjome click sistemos vinilinę grindų dangą (Lamett (Belgija/KLR)), paklotas Secura LVT Click Smart 1,5mm (prieš tai išlyginamasis sluoksnis buvo lietas, nes reikėjo aukščius sulyginti tarp patalpų). Vaikštant traška grindys (ne per sujungimus). Kokios galimos priežastys? Ir ką daryti, kad tas traškėjimas dingtų (apart grindų perdėjimo), ar čia jau nieko neįmanoma padaryti?
Norėjau paklausti kaip išlyginti pagrindą vinilinėms grindims. Pagrindas iš osb plokščių 25mm. be špunto ir kai kur nelygumai beveik iki 1cm. Ar galima pilti išlyginamajį sluoksnį?
Norėčiau pasiteirauti apie kamštines vinilines grindis (viduje kamštis). Jei grindys šildomos, reikės klijuoti? Kaip yra su šilumos pralaidumu? Kaip dėl sunkių baldų, virtuvės spintelių, ar juos galima statyti ant šių grindų? Klijavimo atveju, kokie tarpai turi būti palikti nuo sienų? Kokie būtų išskirtiniai pliusai ir minusai tokių grindų, nekalbant apie kainą? Kokių yra alternatyvų tokioms grindims?
Kokia turi būti grindų (betono) drėgmė, kad būtų galima klijuoti vinilinę dangą? Kad po to nebūtų problemų?
Ar vinilo danga yra toksiška?
Daug info apie vinilą internete. Tačiau, kai prieina kalba apie tai ar duše (būtent dušo zonoje, ne šalia vonios, ne vonios kambaryje be dušo, o dušo, kur vanduo teka non stop) galima vinilinė danga, informacijos arba nėra arba kai užklausi meistrų ir...deda į krūmus "galime padaryti, bet garantijų neduodame". Tai ar galima vinilą dėt i dušo zoną? Kas tai gali padaryti ir nedėti į krūmus neišsižadėdamas garantinių įsipareigojimų, jei tai išties galima daryti? Ir jei galima daryti, ar tai reiškia, kad vinilas užvedamas ir ant sienų?
Sudėjau vinilinę dangą su Click sistema, buvo klijuojama klijais, 2mm šukomis, nuo sienų palikta po 5-6mm, grindys nešildomos. Buvo išbetonuota ir dar išlyginamas išpiltas, bet lygumas neidealus. Su liniuote žiūrint buvo tarpelių apie 2mm, didžiausias ilgis buvo apie 8m. Viso 100kv. Visus darbus pabaigus, gal po mėnesio, vienoje vietoje, kurios ilgis 3m, vinilinės lentelės susistūmė į vadinamą palapinę, bet ne per visą ilgį, tik galuose po kokius 50cm. Norėčiau sužinoti kur čia problema, visas kitas plotas gavosi gerai, tik ta viena vieta. Namas mūrinis, senos statybos ir kaip galėčiau suremontuoti tą vietą?
Kaip sujungti vinilinę dangą ir plyteles? Vinilinė danga labai plona. Kaip padaryti teisingą lygų sujungimą?
Noriu patarimo ką rinktis bute vinilinės grindys ar parketlentės? Kokie + ir - abiejų? Ir kokios maždaug kainos m2? Butas apie 60m2.
Norime klijuoti vinilinę dangą. Grindų klojimo instrukcijoje rašoma: Padenkite pagrindą išlyginamuoju sluoksniu, kuris užtikrins idealų lygumą ir tinkamą grindų porėtumą. Pagrindas turi būti porėtas, kad stipriai sukibtų klijai. Klausimas, ar galime grindis lyginti glaistydami? Nelabai suprantamas pasakymas, kad grindys turi būti lygios, bet porėtos, kur lyginant tą porėtumą ir užlygini? Ar glaistant per 0 bus geras klijų sukibimas? Ar būtina atsisakyti glaistymo ir pilti išlyginamąjį sluoksnį?
Dėjom vinilo dangą ant parketo, parketas senas, bet tvarkingas. Vietomis vinilas lyg vartosi einant, taip linguoja. Pakloto nedėjom, nes visai plonas paklijuotas.
Ar vinilines grindis galima įrengti virtuvėj kartu su grindiniu šildymu?
Ar galima vinilines grindis kloti ant laminato? Jeigu galima tai ar reikalingas paklotas?
Esame išsiklijavę vinilinę dangą. Prieš klijuojant grindys buvo išlygintos ir dabar pastebime bevaikštant, kad būna tokie jaučiami pakilimai, nors vizualiai bent kol kas nesimato, bet beeinant jaučiasi arba perbraukus ranka. Šildymo nejungėm aukščiau 27 laipsnių. Nuo ko tai gali atsitikti? Ar tai gali įtakoti tolimesniam dangos bangavimui, nelygimui..?
Ar įmanoma laikui bėgant pakeisti priklijuotą vinilinę dangą (atklijuoti)? Ar gal geriau rinktis click sistemą? Bus klojama ir vonioje bei virtuvėje.
Ar galima kloti vinilą ant plytelių? Po apačia šildomos grindys.
Ar galiu vinilinę dangą kloti ant keramikinių plytelių ir ko reikia?
Noriu visa buta deti vinilines grindis. Virtuve sujungta su svetaine. Virtuveje plyteles sildomos grindys, o svetaineje laminatas. Grindys dabar vienodo aukscio, tai jeigu deciau vinila tiesiai ant virsaus ar tinkamas sprendimas butu? Ar neprarastu silumos virtuves grindys? Ar deti paklota dar apacioje, jei deti kokio storio? Koks vinilas click ar tik klijuojamas?
Nutiks kas blogo, jeigu suneriamas vinilines grindis išsikločiau ant senų medinių lakuotų grindų?
Ketiname šildomas grindis klijuoti vinilu. Namas dviejų aukštų, B klasė. Turime augintinių. Klausimas: į kokius kriterijus (vinilo) reiktų atkreipti dėmesį, kad jis atlaikytų augintinio nagus, bet būtų tinkamas grindiniam šildymui? Pasirinkimas labai didelis, sunku išsirinkti. Ar reiktų orientuotis tik į aukščiausias klases, skirtas visuomeniniams statiniams?
Ar galima kloti tarketą ar linoleumą tiesiai ant seno parketo kambaryje?
Sveiki, norėjau paklausti dėl vinilinių grindų. Kokios labiau tinka šildomoms grindims, klijuojamos ar clik sistema?
Pasidalinkite prašau patirtimi dėl vinilinės dangos priežiūros, pvz. ar stipriai skiriasi priežiūra (plovimas) tarp dangos su slidžiu paviršiumi ir šiurkščiu? Įdomu ant kiek geriau lips purvas prie šiurkštaus paviršiaus ir kaip lengvai jį galima bus pašalinti palyginus su slidžiu paviršiumi?
Name grindinis šildymas, svetainėje - virtuvėje išklojome grindis akmens masės plytelėmis. Nebenoriu jų, negražu. Kaip galima pigiausiai ir greičiausiai tai pakeisti? Ar užklijavus ploną vinilinę dangą, labai pablogėtų šildymo kokybė?
Galima dėti vinilo dangą ant laminato?
2_grinduklojimaslt_.gif.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399960 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167737 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 17 specializuotų įmonių