Vinilinė klijuojama danga ar vinilinė click danga

Klausimas:
Pas mus bus virtuvė kartu su svetaine, bet plytelių nenorim. Taip pat norim daugiau šilumos, tai galvojam imti kamštinį vinilą, kuris yra tik su click sistema (jei neklystu). Norime paklausti, geriau dėti klijuojamą ar su click sistema vinilinę dangą?
Komentarai:
Vienas iš pagrindinių vinilinių grindų privalumų ir yra tai, kad jas galima naudoti beveik visose vidaus patalpose įskaitant vonias, koridorius, virtuves. Dėl to, daug paprasčiau suplanuoti vientisą grindų plotą, nederinant skirtingų dangų storių, faktūrų ar spalvų.
Klijuoti click vinilą nebūtina, tačiau privalumų nemažai - klijuojant galima kloti didelius plotus be kompensacinių siūlių, o klojant slankiuoju būdu reikia daryti kompensacinius sujungimus tarp kambarių arba kas 10m patalpos ilgio.

Kadangi dirbame tiek su įprastomis, tiek su kamštinio vinilo plytelėmis, galime patvirtinti, kad kamštinis vinilas kur kas komfortiškesnis, nes yra šiltesnis vaikščioti bei tylesnis. Visais atvejais rekomenduojame pasikonsultuoti ir pasirinkti tinkamą sprendimą.
Andrius, Geros Grindys
Į Jūsų klausimą atsako, kitas klausimas: ar grindys šildomos?
Jeigu šildomos, tai vienareikšmiškai klijuojamos PVC lentelės, o jeigu ne, tai jau nėra didelio skirtumo ar Click sistema ar klijuojamos, čia jau viską lemia kaina. Taip pat noriu paminėti, kad tiek vienu tiek kitu atveju pagrindą reikia pasidaryti lygų. Klijuojamam PVC YPATINGAI. Beje Jūs minite kamštinį vinilą, tai žinokite, kad jis izoliuoja šilumą.
Gintaras, Adrijus, UAB
 
Sritis:
Sritis: