Vinilinė danga grindiniam šildymui

Klausimas:
Ketiname šildomas grindis klijuoti vinilu. Namas dviejų aukštų, B klasė. Turime augintinių. Klausimas: į kokius kriterijus (vinilo) reiktų atkreipti dėmesį, kad jis atlaikytų augintinio nagus, bet būtų tinkamas grindiniam šildymui? Pasirinkimas labai didelis, sunku išsirinkti. Ar reiktų orientuotis tik į aukščiausias klases, skirtas visuomeniniams statiniams?
Komentarai:
Dauguma modernių vinilinių dangų tinka naudoti ant šildomo pagrindo, tiesiog prieš įsigyjant pasidomėkite konkrečiomis įrengimo ir naudojimo sąlygomis.

Dėl augintinio - vinilinės dangos yra iš elastinių grindų klasės, jos yra atsparios dėvėjimui, tačiau nelabai mėgsta sunkių ar aštrių daiktų poveikio. Jei gyvūnas stambus, rekomenduotume kieto mišinio, SPC vinilines dangas, jos mažiau elastingos nei įprastos, tačiau yra atsparesnės braižymui.
Andrius, Geros Grindys
Atsparumo dilimui klasė žymima dviženkliu skaičiumi, kurio pirmasis skaitmuo nurodo įrengiamų patalpų tipą (2 - gyvenamosios patalpos, 3 - Intensyvaus naudojimo patalpos, 4 - komercinės ir pramoninės paskirties objektai). Ir antrasis skaičius - apkrovos atlaikymo laipsnį: jis gali būti nuo 1 iki 3, retai 4.
Jei atsižvelgsime į vinilo grindų gebėjimą atlaikyti intensyvų naudojimą ir ilgaamžiškumą, tada jas galima suskirstyti į 3 tipus, kurių kiekvienas turi savo paskirtį:
Buitinis - apima 23 ir 31 klasės vinilo grindis. Tokia medžiaga nėra labai patvari (jos tarnavimo laikas yra nuo 6 iki 10 metų), jų didelė pasirinkimo galimybė iš daugybės spalvų, dizaino ir tekstūrų.
Pusiau komercinės ir komercinės. Tai yra 32-42 klasės vinilinės grindys, skirtos didelio intensyvumo viešųjų patalpų apdailai. Tokios dangos yra daug stipresnės nei buitinės, jas galima naudoti iki 15 metų. Jūsų atveju daugelis vartotojų perka pusiau komercines ir komercinės paskirties vinilines grindis, skirtas naudoti namuose ir butuose.
43 klasės tai labai didelio atsparumo vinilinės grindys. Jos tinka kloti gamybinėse patalpose ir sporto salėse.
Atsparumą geriausiai apibūdinantis parametras yra dėvimojo sluoksnio storis (rekomenduotume ne žemesnį nei 0,55 mm).
Praktiškai visos vinilinės dangos yra tinkamos šildomoms grindims, todėl galite rinktis tiek klijuojamas, tiek suneriamas lenteles.
Jei ieškote aukštos kokybės dangos, patartume įsigyti Forbo Allura arba Tarket ID kolekcijų gaminius.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto