Vinilinė danga šildomoms grindims

Klausimas:
Sodyboje norėčiau prieškambaryje bei vonios kambaryje įrengti šildomas grindis. Šiuo metu grindys yra šiltintos putopolistiroliu, išbetonuotos, bei sudėtos osb juodgrindės. Ant juodgrindžių norėčiau dėti plėvelę, kuri skleidžia šiluma uv spinduliai, bei sudėti kažkokią grindinę dangą. Renkuosi tarp vinilinės dangos ir linoleumo. Gal ką patartumėt šiuo klausimu?
Komentarai:
Abi dangos turi labai gerą šilumos pralaidumą (maža varža), todėl puikiai tinka šildomoms grindims. Vinilo dangą išskirtume dėl atsparumo vandeniui (klijuojant galima kloti vonios kambariuose) bei dėl storo dėvėjimosi sluoksnio (ne mažiau 0,5 mm, 33 atsparumo klasėje). Taip pat yra pozicijų, kurias galima kloti ir slankiojančiu būdu naudojant specialų paklotą. Būtinai reiktų atkreipti dėmesį, kad šildomas pagrindas negali įšilti daugiau 27 laipsnių laipsnių.
Andrius, Geros Grindys
Kad ir koks būtų Jūsų pasirinkimas ar vinilinės dangos ar linoleumo, tiek vienai ar kitai dangai reikalingas lygus tvirtas paviršius. Jeigu pasirinktos šildymo sistemos paviršius toks ir yra, vadinasi nėra jokio skirtumo kokia danga pasirinksite. Tiek viena, tiek kita danga labai gerai praleidžia šiluma. Šiaip patarčiau rinktis vinilinę (PVC) dangą, nes ji visai nebijo drėgmės, nes kiek suprantu Jūs ją dėsite ir vonios kambaryje. Linoleumas (bijo drėgmės, nes yra padaryta iš natūralių medžiagų). Beje vonios kambaryje reikėtų atkreipti dėmesį į klijus. Jie turi būti atsparus drėgmei (mes naudojame dviejų omponentų epoksidinius klijus).
Gintaras, Adrijus, UAB
Šildomoms grindims rekomenduoju Jums atkreipti dėmesį į surenkamą vinilinę dangą "Camaro Loc". http://digitalbrochures.polyflor.com/00000082/00013574/00089803/
Mykolas Daugirdas, Doremus, UAB
 
Sritis:
Sritis: