Pagal patalpos dydį užtenka 3,5kW oro kondicionieriaus, o jei rinkčiausi 5kW, galbūt jis greičiau ir paprasčiau susitvarkytų su funkcija ko pasekoje imtų mažiau elektros?
Privačiame name, nauja statyba, buvo sumontuoti 2 kondicionieriai, pirmame ir 2 aukšte. Pradėjus gyventi praėjusį rudenį pajutome blogą kvapą, iš pradžių nesupratome iš kur jis sklinda, paskui paaiškėjo, kad iš kondicionierių. Kuo toliau, šis kvapas vis labiau stiprėjo. Atvykęs montuotojas įdėjo papildomai kažkokį dar kaip mažiuką sifoniuką į vidų, sakė, kad problema dėl per mažo atstumo nuo kanalizacijos sifono šis kvapas. Ir toliau jaučiame kvapą, tiesa mažesnį, montuotojas minėjo, kad tokiu atveju reiks 2 a. prie kondicionieriaus montuoti kažkokį aparačiuką ir kuris vėsinant skleis garsą. Jau pradėjome gailėtis, kad aplamai tuos kondicionierius įsigijome... Montuotojas šiuos darbus atlieka papildomai sumokant, nors mums jau atrodo, kad tai kažkokia montavimo klaida.
Kokie yra sieninių kondicionierių privalumai lyginant su kitais kondicionieriais (lubiniais ir kt.)?
Kokiu atveju geriausia yra rinktis sieninį kondicionierių?
Pirkome butą su jau įrengtu kondicionieriumi svetainėje. Kaip teisingiausia būtų vėdintis - ar reikia uždaryti VISŲ kambarių langus, nes ir esančių kitame buto gale? Kaip vėsesnį orą "nugabenti" į kitus kambarius?
Gyvenu viršutiniame aukšte, dviejų kambarių 45m², daugiabutyje. Visi langai į pietų pusę. Per visą butą įrengtas balkonas. Vasaros metu temperatūra kambariuose pakyla > 30C. Norėjau patarimo ką geriau įsirengti? Kondicionierių ar užtektų įstiklinti balkoną su šoniniais atsidaromais langais vėdinimui ir priekyje sumontuotomis žaliuzėmis? Kondicionierius efektyviau vėsintų patalpą, tačiau įvertinus šiandienines elektros energijos kainas, gal labiau apsimokėtų galvoti apie kokybišką balkono įstiklinimą?
Nusipirkau butą ir yra nelegaliai pastatytas kondicionierius, ką man daryti? Ar jį panaikinti ar įmanoma jį kažkaip tai legalizuoti? Ir kas gresia man tokiu atveju? Bauda ar tik įspėjimas?
CH cooper&hunter 5kW, kondicionierius kiek per mėn. gali sunaudoti elektros kW forma. 42 kvadratų butas du kambariai, šildytumėme pastoviai šaltuoju metų laiku, auto rėžimu.
Name viename aukšte bus lubinis kondicionierius, o kitame aukšte paprastas standartinis sieninis. Gal patikslintumėte ar jie abu susijungtų į vieną išorinį bloką?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399992 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167815 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 28 specializuotų įmonių