Kokie yra sieninių kondicionierių privalumai lyginant su kitais kondicionieriais (lubiniais ir kt.)?
Pirkome butą su jau įrengtu kondicionieriumi svetainėje. Kaip teisingiausia būtų vėdintis - ar reikia uždaryti VISŲ kambarių langus, nes ir esančių kitame buto gale? Kaip vėsesnį orą "nugabenti" į kitus kambarius?
Gyvenu viršutiniame aukšte, dviejų kambarių 45m², daugiabutyje. Visi langai į pietų pusę. Per visą butą įrengtas balkonas. Vasaros metu temperatūra kambariuose pakyla > 30C. Norėjau patarimo ką geriau įsirengti? Kondicionierių ar užtektų įstiklinti balkoną su šoniniais atsidaromais langais vėdinimui ir priekyje sumontuotomis žaliuzėmis? Kondicionierius efektyviau vėsintų patalpą, tačiau įvertinus šiandienines elektros energijos kainas, gal labiau apsimokėtų galvoti apie kokybišką balkono įstiklinimą?
Nusipirkau butą ir yra nelegaliai pastatytas kondicionierius, ką man daryti? Ar jį panaikinti ar įmanoma jį kažkaip tai legalizuoti? Ir kas gresia man tokiu atveju? Bauda ar tik įspėjimas?
CH cooper&hunter 5kW, kondicionierius kiek per mėn. gali sunaudoti elektros kW forma. 42 kvadratų butas du kambariai, šildytumėme pastoviai šaltuoju metų laiku, auto rėžimu.
Name viename aukšte bus lubinis kondicionierius, o kitame aukšte paprastas standartinis sieninis. Gal patikslintumėte ar jie abu susijungtų į vieną išorinį bloką?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 389324 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3301
Iš viso buvo užduota 162004 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 27 specializuotų įmonių