Skydinio namo statybos terminas

Klausimas:
Ar skydinio namo statybai 7 mėn. yra normalus terminas? Dar nebaigti išoriniai statybos darbai ir nesudėtas lubų gipso kartonas, o buvo žadėta tai padaryti per 14 savaičių.
Komentarai:
Manau, kad 7 mėn. terminas nuo statybos pradžios tikrai nėra trumpas. Aišku, nežinome visų niuansų, ar firma statanti karkasinį namą pati išliejo pamatus, ar reikėjo laukti pamokėjimų už darbus, o gal buvo užsakyta speciali stogo danga ar kažkas panašaus. Blogai, jei būsimas savininkas nepasirašė statybos sutarties, ir aiškiai neapibrėžė terminų, nes žodžiai šiais laikais yra tik žodžiai.
Vaidas Morkevičius, Bakūžė LT, UAB
Norint objektyvaus įvertinimo, trūksta informacijos (brėžinių, sutartų darbų, tiekiamų medžiagų sąrašo ir pan.). Vis dėlto, vertinant nesudėtinga 150 m2 namą, skydų gamyba bei namo surinkimo darbai (tame tarpe galutinė lauko apdaila ir dalinė vidaus apdaila, be dažymu, baldų ir pan.) galėtų trukti 3-5 men. priklausomai nuo darbų intensyvumo.
Alfredas Naujokas, Liskandas, UAB
Na tai tikrai ne normalu. Karkasiniai, skydiniai namai todėl ir turėtų traukti žmonių dėmesį kad tai greitai ir kokybiškai pastatomi namai, bet tikrai ne per 7 mėnesius, o per 14 savaičių. 3 mėn. yra normalus terminas statant 150-220 kv.m namą, manau rangovai, kaip turi būt JUS pavedė!
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: