Karkasinių namų kainos

Kokios karkasinių namų kainos? Kiek kainuotų karkasinio ar skydinio namo statyba su langais, durimis ir stogu, be vidinės apdailos. Nuo ko priklauso karkasinių namų kainos? Pastebėjau, kad jos gali skirtis dvigubai. Namo užstatymo plotas 180 m2, ilgis 17,5 m, plotis 14,5 m. Kokia apytiksliai 1m2 grindų ploto namo kaina?

Statyti karkasinį ar mūrinį namą

Planuojame statyti namą, tik vis neapsisprendžiame, kuris variantas yra geresnis: karkasinis ar mūrinis namas. Kokie yra pagrindiniai skirtumai ir jų privalumai? Koks namo tipas, Jūsų nuomone, yra labiau tinkamas lietuviškam klimatui?

Karkasinio namo sienos konstrukcija

Kokią ir kodėl rekomenduotumėte naudoti karkasinio namo sienos konstrukciją (sluoksniais)? Kokią šiltinimo medžiagą ir išorės sienų apdailą geriau rinktis karkasiniam namui?

A klasės karkasinio namo sienos storis

Mane domina kokio storio turi būti karkasinio namo "sumuštinis" naudojant akmens vatą, kad karkasinis namas būtų priskirtas A klasei, jei name bus įrengtas rekuperatorius ir šildymas oras-vanduo, apdaila klinkerio plyta (name nebus židinio-kamino).

Karkasinio namo kokybė

Galvojame statyti karkasinį namą, bet mus labai atkalbinėja dėl karkasinio namo kokybės.Girdėjome nuomonių, kad karkasinio namo negalima tinkuoti, sienos vaikšto, trūkinėja. Visos sienos bei medinė perdanga baisiai girgžda ir viskas kiaurai girdisi. Nepaisant kiek vatos bedėsi, garsas eina per medį. Girdėjome, kad jei stogas čerpinis, tai sudėtingesnė (ir brangesnė) stogo konstrukcija, nes stogas sunkus. Taip pat skirtingoms stogo dangoms reikalaujami skirtingi nuolydžiai. Baisu dėl pačios medienos - ar tikrai nusipirksi gerą ir kokybišką. Vieni sako, kad reikia statyti iš pusžalės medienos - džiūdama sutraukia namą, kiti sako, kad tik reiktų rinktis džiovintą ir impregnuotą, nes mažiau vaikšto. Į medį gali įsimesti pelėsis, grybelis, kirvarpos, pelės ir dar bala žino kas. Sako, karkasinis namas neilgaamžis. Klausimas kaip išgauti namo sandarumą, nes, pvz. jei tik apkalus dailylentėmis, tai prakstiškai tokios tvirtos „realios" sienos kaip ir nelieka. Sako, kad karkasinis namas labai greitai prišyla, bet greitai ir atšąla, neturi akumuliacinių savybių ir t.t. Aišku, čia ne iš praktikos, bet kaip sakoma iš VBS („viena boba sakė") šaltinių. Beje, kiek jau skaičiavomės, tai mums neišeina karkasinis namas pigesnis kažkodel, praktiškai ta pati kaina kaip ir iš blokelių, tai ir neapsisprendžiame.Ką galėtumėt patarti, ir kodėl nerekomenduoja dviejų aukštų karkasinių namų.

Karkasinio namo sienos "sumuštinis"

Kaip taisyklingai karkasiniuose namuose yra dėliojamas sienos „sumuštinis“ Lietuvos klimato sąlygomis. Esu girdėjęs bent penkis skirtinus variantus ir visi teigia, kad vienas ar kitas geriausias. Žinau, kad apšiltinamo sluoksnis turi būti 20 cm akmens vatos ir kvėpuojanti plėvelė.

Pamatai karkasiniam namui

Kokie geriau pamatai tinka karkasiniam namui: poliniai ar lietiniai?

Medinio karkaso tvirtinimas vinimis ar medvarščiais

Kaip geriau tvirtinti medines konstrukcijas statant karkasinį namą: sukti medvarščiais ar kalti vinimis?

Karkasinio ūkinio pastato kaina

Mums reikėtų pastatyti karkasinį ūkinį pastatą šinšiloms laikyti. Pastatas būtų 80 kv. Kokia būtų preliminari 1 kvadrato kaina?

Karkasinio namo sienos konstrukcija

Meistrai stato karkasinį namą. Iš lauko pusės namą apkalė 6 mm OSB plokšte, ant jos uždėjo Tyvek plėvelę, po to yra oro tarpas ir apdaila. Ar taip gerai, ar namo siena kvėpuos? Kokia turi būti teisinga karkasinio namo sienos konstrukcija. Iš vidaus planuoju po 15 cm vatos sluoksniu dėti garo izoliacinę plėvelę, po to 5 cm vatos ir OSB 12 mm. Ar sukant OSB tarp plokščių reikia palikti oro tarpelius.

Esminiai klausimai apie karkasinius namus

Esu NT brokeris, todėl kartais klientai domisi apie karkasinius namus jų privalumus ir trūkumus. Gal galite atsakyti į kelis esminius klausimus. 1. Kiek kainuoja pastatyti karkasinį namą su pilna apdaila iki 80 kv.m.,120 kv.m. ir 150 kv.m.? 2. Koks karkasinio namo ilgaamžiškumas? 3. Kodėl taip brangiai parduodami karkasiniai namai, kokia priežastis? 4. Koks šildymas turi būti karkasiniame name, kad nesušalti žiema prie -25? 5. Kiek laiko užima pastatyti karkasinį namą nuo pamatų iki rakto? 6. Gal yra komentarų,atsiliepimų iš karkasinių namų gyventojų? 7. Koks didžiausias minusas karkasinio namo?

Kiek medienos sunaudojama karkasinio namo statybai

Laba diena, planuojame statyti karkasinį namą. Kiek maždaug kūbų medienos reikia 140 kv.m karkasinio namo statybai?

Karkasinio namo šiltinimas poliuretano putomis

Ar galima karkasinį namą šiltinti poliuretano putomis?

Šiaudinio namo kaina

Kas lemia šiaudinių namų kainą? Ar kaina priklauso nuo namo gamyboje naudojamų medžiagų?

Medinio karkaso kaina karkasiniam namui

Mane domintų karkasinis namas apie 80 kv. Kokia tiksli medinio karkaso (griaučių) kaina ir pamatų kaina atskirai?

Medienos drėgnumas karkasiniam namui

Koks gali būti maksimalus medienos drėgnis karkaso statybai? Ar statybos metu karkasą būtina apsaugoti nuo kritulių poveikio?

Karkasinio namo šiltinimas iš vidaus

Kaip geriausia būtų apšiltinti karkasinio namo lauko sienas iš vidaus. Karkaso storis 15 cm, iš lauko pusės OSB plokštė, o apmūrytas skaldyta plyta.

Esant vėjui iš karkasinio namo išpučiama šiluma

Kai yra stiprus vėjas karkasinis namas greitai atšala, o kai vėjo nėra - jame šilta ir prie minus -30. Karkasinis namas apkaltas špuntuotomis 30 mm storio lentom istrižai ir plastikinėmis lentelėmis. Namas apšiltintas 150 mm storio akmens vata karkaso viduje. Ar galiu nuėmus lauko dailylentę, apšiltinti dar 50 mm akmens vatos ir tinkuoti dekoru? Ar tinkuotas fasadas išspręs vėjo problemą?

Karkasinio namo tinkavimas

Ar tinka karkasinio namo fasadui tinkavimas. Visi gąsdina, jog tinkas sutrūkinės. Ar tai tiesa?

Kiek reikia medienos norint pasistatyti karkasinį namą

Kiek apytiksliai reikėtų kūbų medienos norint pasistatyti karkasinį namą. Namo dydis apie 150 m2 gyvenamo ploto.

Karkasinio namo sienos su OSB kvėpavimas

Planuoju statyti karkasinį namą. Ant karkaso iš lauko pusės galvoju dėti OSB plokštę. Ar galima iš karto ant plokštės klijuoti vatą ir ją nutinkuoti? Ar nepraras namo siena kvėpavimo? Koks būtų optimaliausias sprendimo būdas?

Karkasinio namo fasadas tinkuotas struktūriniu tinku

Ar galima ant karkasinio namo karkaso iš lauko pusės, vietoje medinių dailylenčių, tiesiai ant OSB plokštės be jokių plėvelių ir oro tarpų tvirtinti putų polistirolą, tinkuoti jį struktūriniu tinku ir dažyti.

Ar galima karkasinį namą statyti iš drėgnos medienos

Sveiki. Ar galima karkasinį namą statyti iš drėgnos medienos, koks skirtumas statant iš sausos ir drėgnos medienos ir kokie pliusai ar minusai statant iš drėgnos medienos?

Sąramos virš lango įrengimas karkasiniame name

Kaip įrengiama sąrama virš lango po medine perdanga karkasiniame name, kad per medį nesusidarytų šalčio tiltas? Kokio maždaug maksimalaus ilgio langas įmanomas po siena, ant kurios remiasi perdanga?

Kokią šiltinimo medžiagą pasirinkti karkasiniui namui

Norėčiau Jūsų nuomonės, ką geriau rinktis karkasinio namo vidaus apšiltinimui - polisterolį, stiklo vatą ar termovatą? Daugumos nuomone, polisterolis - graužikų veisykla, apie stiklo ar kitą vatą girdėjome, kad sukrenta po kažkiek metų, o termovata - karkasinio namo pūdymas. Ką patartumėte rinktis? Reikia apšiltinti 80 kw sienas ir 120 kw stogą.

Karkasinių namų konstrukciniai ypatumai

Ruošiamės statyti namą ir norime žinoti, kai kuriuos karkasinių namų konstrukcinius ypatumus, kad architektas per daug "neprifantazuotų": 1. Kaip įrengiama karkasinio namo sąrama virš lango po medine perdanga, kad per medį nesusidarytų šalčio tiltas? Kokio maždaug maksimalaus ilgio langas įmanomas po siena, ant kurios remiasi perdanga? 2. Kaip karkasiniuose namuose įrengiami kampiniai langai, kad per statramstį nesusidarytų šalčio tiltas? 3. Ar įmanoma virš 1a įrengti eksploatuojamą terasą ir kaip ją tinkamai hidroizoliuoti, kokie sluoksniai turėtų sudaryti šio denginio konstrukciją? 4. Ar karkasinis namas kažkiek susitraukia (kaip pvz. rastinis), ar reikia montuojant langus numatyti erdvės sienų susitraukimui? Ar galima patalpos centre naudoti metalinę koloną, ar nebus taip, kad medinės sienos susitrauks, o metalinė kolona - ne ir perdanga deformuosis dėl to? Ačiū už atsakymus, o su kompetentingais specialistais bendradarbiausime ir statybose.

Karkasinio namo šiltinimas

Žadu statyti karkasinį namą. Noriu sužinoti kokio storio turi būti namo siena ir apšiltinimo (izoliacinė) medžiaga, kad namo šiluminė varža būtų geresnė?

Karkasinis ar mūrinis namas

Kokį namą pasirinkti, medinį karkasinį ar mūrinį?

Karkasinio namo medinio karkaso impregnavimas

Ar reikia impregnuoti karkasinio namo medinį karkasą statant karkasinį namą?

Karkasinio namo vidaus apdailos darbai

Ar galima pastačius karkasinį namą iš karto atlikti vidaus apdailos darbus, dažyti sienas? Ar karkasiniame name reikia laukti, kol medinės konstrukcijos susės?

Kodėl karkasiniame name juda perdengimo sijos

Pasistačiau karkasinį namelį 5x6 m, tik nežinau, kodėl juda antro aukšto perdengimo sijos (lagės)? Ką daryti?

Karkasinio namo atsparumas ugniai

Laba diena, aš noriu paklausti. Kiek žinau karkasinio namo ugniai atsparumo laipsnis yra III, ar įmanoma ugniai atsparumo laipsni sumažinti iki II, jeigu galima gal galite pasiūlyti kaip.

Kuo šiltinti karkasinio namo sienas

Ruošiuosi statyti karkasinį namuką. Neramina vienas labai svarbus momentas, kai karkasinių namų sienos iš lauko apkalamos OSB-3 plokštemis. Apšiltinimo vata būna uždaroma, o juk vatos oro laidumo koeficientas yra 1. Tai reiškia, jog oras vatoje cirkuliuoja be jokių trikdžių, laisvai gali savarankiškai išsivėdinti kondensatą iš rasos taško. Bet su viena sąlyga, jeigu visa fasado konstrukcija yra laidi orui, OSB-3 nėra laidi orui - tai yra hidroizoliacinis produktas, nepraleidžiantis oro ir skirtas negyvenamų namų statyboms, apsaugai užtvėrimui ir t. t. Uždėjus OSB-3 ant fasado oro cirkuliacija dingsta ir kondensatas sienoje niekur neišsivėdina. Vata stovi šlapia, o šlapios vatos šiluminės savybės lygios nuliui. OSB-3 šlapios vatos neprilaiko, ji smenga žemyn. Pasitikėjimo vata nekelia, daug rimčiau, kai sienos pripurkštos putomis. Tik brangiai kainuoja, o ir Lietuvoje kažkaip įprasta karkasą apšiltint vatomis. Patarkite, kuo šiltinti sienas, ir kaip su OSB-3 plokšte.

Medinio karkaso tvirtinimas prie pamato karkasiniame name

Kokie turi būti pamato išmatavimai, jeigu karkasinio namo išoriniai išmatavimai bus 880cm x 890 cm. Pamatas iš išorės bus šiltinamas 5 cm storio polistirolu.

Karkasinio namo šiltinimas putų polistirolu

Ar galima karkasinį namą, apkaltą OSB plokšte, apšiltinti putų polistiroliu su struktūrinio tinko apdaila?

Kokie pamatai tiktų nedideliam karkasiniam pastatui

Norėčiau paklausti ar 4x3 m mediniam karkasiniam ūkiniam pastatui rekomenduotumėte daryti gręžtinius pamatus? Ar šiuo atveju reikalingas rostrverkas, ar galima tiesiog ant polių tvirtinti pamatinius balkelius (10x10)? Kokio aukščio virš žemės turėtų būti poliai? Dėkoju už atsakymą.

Kaip teisingai įrengti garo plėvelę vonios kambaryje

Statausi A klases karkasinį namą. Sumuštinis: apdaila/oro tarpas/priešvėjine plėvelė/karkasas 5cm+20cm+5cm (atitinkamai vata)/garo plėvelė ir papildomi 5cm tašeliai laidams su vata. Kaip teisingai reikėtų įrengti garo plėvelę vonios kambaryje, sandūrose su laukine siena ir nevėdinama palėpe? Kad paskutinis tašelis neliktų izoliuotas iš abiejų pusių ir tai nepakenktų sandarumo testui? Gal yra kažkokia vonios apdaila pralaidi orui, bet nepraleidžianti drėgmės į 5 cm vatos sluoksnį? Kokie įmanomi variantai?

Koks turi būti karkasinio namo sumuštinis

Niekur nerandu teisingos informacijos apie karkasinio namo sumuštinį vidaus senoj, kuri skiria virtuvę ir kambarį. Ar reikia kokia specialia plėvele ar celofanu apkalti, kad vata nebyrėtų? Ir su perdengimu tas pats, kuris skiria kambarį nuo negyvenamos palėpės. Noriu šiltinti tik perdengimą, ar taip galima ir kokia plėvele būtų geriau, kad vata nebyrėtų ant galvos?

Karkasinio namo sienos sandara

Norėčiau sužinoti apie karkasinio namo sandara. Turiu kelis sienos sandaros pasiūlymus (iš vidaus): 1. GKP, OSB, 5 cm vatos, orą ir garus izoliuojanti plėvelė, 20 cm vatos, OSB, oro tarpas, putplastis, klinkerio plytelės. 2. GKP, OSB, 5 cm vatos, orą ir garus izoliuojanti plėvelė, 20 cm vatos, OSB, 10 cm neoporo, klinkerio plytelės. 3. GKP, OSB, 20 cm vatos, OSB, 10 cm neoporo, klinkerio plytelės. Kaip jūs manote, kuris variantas geriausias? Gal turite geresnių pasiūlymų dėl namo sienos struktūros? Ar prieš vėjinė plokštė sutvirtina namo konstrukciją lygiai taip pat kaip OSB plokštė?

Ar galima naudoti OSB plokštę statant karkasinį namą

Noriu statyti nedidelį karkasini namuką sode - 36 m2. Klausimas toks - ar būtina karkasą apkalti OSB plokšte? Jei taip, tai kaip ją kalti? Ilgąja kraštine horizontaliai ar vertikaliai?

OSB naudojimas karkasiniame name

Ar būtina karkasiniame name dėti difuzinę plėvelę, jei siena yra tokios sudėties: iš vidaus - OSB, vata tarp statramsčių, iš išorės - OSB, oro tarpas, dailylentės?

Karkasinio namo šiltinimo konstrukcija

Karkasinio namo karkasą iš lauko galvoju apkalti OSB, paskui dėti 5 cm vatos sluoksnį. Ar ant karkaso papildomai reikia tvirtinti plėvelę prieš kalant OSB?

Karkasinio namo atitikimas 1-2 priešgaisrinei kategorijai

Nusipirktame sklype galima statyti tik 1-2 priešgaisrinės kategorijos namus, o mes planavome statyti karkasinį būstą. Iš ko statyti namą, kad statybos kaštai būtų panašūs į tuos, kurie susidarytų statant karkasinį namą. Beje, statybos trukmė taip pat labai svarbus niuansas.

Karkasinio namo šiltinimas putų polistirolu

Karkasininio namo karkasas iš išorės apkaltas 10 mm orientuotos medienos skiedrų plokšte. Iš vidaus planuoju šiltinti 15 cm akmens vata. Norime, kad pirmojo aukšto fasadas atrodytų kaip tinkuotas. Ar galima tiesiai ant OSB plokštės klijuoti putų polistirolą ir tada tinkuoti? Suprantu, kad prarasiu oro tarpą. Patarkit kaip pasiekti norimą rezultatą.

Karkasinio, skydinio ir SIP namo skirtumai

Noriu statytis namą ir renkuosi tarp karkasinio, skydinio ir SIP namo. Namo dydis 110-140kv.m vieno aukšto plokščiastogis. Ant namo stogo planuoju statyti saulės baterijas bei įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą. Lauko-vidaus apdailos bei stogo darbus darysiu pats. SIP pagal kainą atrodo patraukliausiai, tačiau turiu abejonių dėl el. instaliacijos, santechnikos bei ventiliacijos. Jeigu namo moduliai atkeliauja jau surinkti iš gamyklos, tai tada mano aukščiau paminėti darbai turi būti atliekami po namo dėžutės surinkimo? Taip pat koks būtų kainų skirtumas tarp paminėtų namų variantų, bei pagrindiniai jų privalumai ir trūkumai?

Karkasinio namo sienų sudedamoji konstrukcija pritaikyta pirčiai

Kokia turi būti karkasinio namo sienų, lubų sudedamoji konstrukcija (buterbrodas) pritaikyta pirčiai? Planuojamos pirties 2 sienos yra lauko, viena skirs poilsio kambarį ir ketvirta prausyklos siena, lubos šiltinamos(palėpė šalta). Karkasas 150/50 medienos konstrukcija uždengta iš vidaus garo izoliacine plėvele ir planuojama pripūsti steico medžio pluošto birią vatą. Ar taip galima, ar reikia panaikinti garo izoliacinę plėvelę ir sudėti ne birios vatos lapus, kad sekantys sluoksniai neužsidarytų vakuume, kur bus prausykloje plytelės ir pirties aliuminė plėvelė?

Kodėl atsirado tarpas tarp grindų ir gipso plokštės

Naujai pastatytame karkasiniame name po 5 mėnesių viename kampe atsirado tarpas tarp grindų ir gipso plokštės, ir tas tarpas vis didėja, taip pat tarp virtuvės baldų ir lubų atsirado tarpas (kalbu apie pirmą aukštą), antrame aukšte niekas nepakito,pamatai nesuskilę, kas čia gali būti?kuo tai gręsia ir kiek dar gali grindys sėsti?beje pamatai iš polių, gruntas molis su priemaišomis.

Kiek ir kokios medienos reikia statant karkasinį namą

Kiek ir kokios medienos reikia statant karkasinį namą? Namas bus 150kv.m. vieno aukšto.

Mediena karkasinio namo statybai

Ar galima naudoti eglės sausuolių impregnuotą medieną karkasinio vasarnamio 35 m2 statybai?

Namo perdangos šiltinimo sluoksnio storis

Dviejų aukštų karkasinio namo perdangos tarp pirmo ir antro aukšto balkių storis – 25 cm. Planavau šiltinti visą storį (25 cm) akmens vata. Tačiau dabar pradedu galvoti apie 10 cm. Ar 10 cm nebus per mažai?

Oro tarpas tarpgaro izoliacijos ir gipso

Ar prieš garo izoliaciją reikia daryti oro tarpą ar galima montuoti gipso kartoną be tarpo? Ar yra tinkamas toks sienos sumuštinis iš lauko: dailylente, medžio plaušo plokštė, vėjo izoliacija (ar difuzine plėvelė), vata 15 cm, garo izoliacija ir ant jos gipso kartonas. Ir r yra būtinas oro tarpas, kai dedama medžio plaušo plokštė?

Šiltinimo medžiagos skydiniams karkasiniams namams

Kokios šiltinimo medžiagos (ekovata ir pan.) dažniausiai šiuo metu naudojamos karkasinių namų statyboje. Kokie jų privalumai, trūkumai bei kainos.

Karkasiniams namams naudojamos medienos stiprumas

Kokio stiprio mediena naudojama mediniams karkasiniams pastatams. Pastatas 17x10m, vieno aukšto su mansarda.

Kokia sienos konstrukcija tinkamiausia karkasiniam namui

Kokia būtų tinkamiausia sienos konstrukcija? Planuojame statyti karkasinį namą, norėtume lauko apdailą daryti iš struktūrinio tinko, sienas šiltinti 20 cm vata ir 5 putplastčiu.

Karkasinių sienų užpildymas šiltinimo medžiaga

Norėjau paklausti kokia šiltinimo medžiaga geriausiai tiktų karkasinių pertvarinių sienų užpildymui?

Medinių konstrukcijų šiltinimui tinkančios medžiagos

Kokios medžiagos labiausiai tinka medinių konstrukcijų šiltinimui. Ar galima naują karkasinį namą šiltinti iš lauko putų polisterolu, ar medinės konstrukcijos kvėpuos?

Karkasinio namo sienos iš MDF plokščių

Ar galima daryti karkasinio namo išorinę sieną iš MDF plokštės? OSB plokštės man nepatarė, nes ji nekvėpuoja, o šitą plokštę, sakė, kad galima iš karto tinkuoti. Ar po tinkavimo darbų ši plokštė nepraras „kvėpavimo" savybių?

Karkasinio namo konstruktyvas su vėdinamu oro tarpu

Noriu pasikonsultuoti dėl karkasinės sienos konstruktyvo varianto: KARKASAS-150*50; OSB - iš lauko pusės; ant OSB klijuojamas 70mm storio polistirolas ir atliekama lauko apdaila dekoratyvinis tinkas. Į pagrindinį karkasą mineralinė vata ir taip toliau kaip ir karkasiniame name. Iškyla klausimas dėl vėdinamo oro tarpo? Ar tokia konstrukcija galima ar ne?

Karkasinio namo sėdimas

Ar karkasinis namas kažkiek sėda, kaip pvz. rąstinis? Ar reikia montuojant langus numatyti erdvės sienų sėdimui? Ar galima patalpos centre naudoti metalinę koloną, ar nebus taip, kad medinės sienos susitrauks, o metalinė kolona ne, ir perdanga deformuosis dėl to?

Kampinių langų įrengimas karkasiniuose namuose

Kaip karkasiniuose namuose įrengiami kampiniai langai, kad per statramstį nesusidarytų šalčio tiltas?

Karkasinio namo šiltinimas putų polistirolo granulėmis

Ar galima karkasinio namo išorę šiltinti putų polistirolo granulėmis? Išorė apkalta 15 mm OSB plokštėmis. Kadangi planuoju kalti apdailą, taigi oro tarpą tarp dailylentes ir OSB užpildyčiau polistirolo granulėmis. Ar yra kokių tokio pasirinkimo privalumų išskyrus kainą, kokie minusai?

Karkasinio namo sienos šiltinimas putų poliuretanu

Namo karkaso storis 20 cm, iš lauko karkasas apkaltas 15 mm OSB ploktšte. Iš vidaus planuoju šildyti 20 cm ekovata, o iš išorės norėčiau ant OSB plokštės užpurkšti 5 cm storio putų poliuretino sluoksnį. Norėčiau sužinoti, ar galima tokiu būdu apšiltinti karkasinio namo sieną?

Karkasinio namo šiltinimas ekovata

Ar karkasiniam namui šiltinti tiktų tokia sistema:- karkasas 20 cm, į išorę pripurkštas ekovatos;- orientuotų drožlių plokštės;- 10 cm putų polistireno;- armavimo sluoksnis su armavimo tinkleliu;- apdailos tinko sluoksnis.Jei taip tai gal papildomai ko nors reikėtų?

Plėvelės naudojimas šiltinant karkasinį namą putų poliuretanu

Statau karkasinį namą, kurį planuoju šiltinti putų poliuretanu. Ar galima nedėti garo ir vėjo plėvelės tokiu atveju? Ar galima pakeisti putų poliuretaną akmens vata ir dėti tik garo plėvelę iš vidaus?

Kuris namas pigesnis, mūrinis ar karkasinis

Sveiki, planuojame su šeima statytis namą, tačiau nežinome, ar geriau "lietuvišką" iš plytų ir t.t, ar karkasinį. Pagrindinis klausimas: šilumos varžos, garso izoliacijos ir kainų skirtumas.

Ar karkasinio namo tinkuotos sienos netrūkinėja

Norėjau paklausti, koks turėtų būti karkasinio namo sienos mazgas, jeigu namo išorė bus tinkuota? Ar paskui netrūkinės karkasinio namo sienos, jei jos bus tinkuotos?

Kuo skiriasi skydiniai ir karkasiniai namai

Norėjau paklausti kuo skiriasi skydiniai ir karkasiniai namai. Ar tai yra vienas ir tas pats?

OSB plokštė ar priešvėjinis gipsas karkasinio namo sienoms

OSB 3 12mm karkasiniame name išorėje teisingas sprendimas, kuris yra nelaidus drėgmei, ar vis dėl to geriau priešvėjinis gipsas, kuris kaip ir laidus drėgmei? OSB tvirčiau atrodo.

Sodo namo statyba

Statysim 80kv.m gyvenamą namą be projekto sodų bendrijoje. Kokį patartumėte statyti kainų atžvilgiu?

Karkasinio namo sienos sandara

Sode statome karkasinį namuką. Noriu pasiklausti dėl sienos sandaros. Planuojame iš lauko pusės apkalti dailylentėmis, oro tarpas, priešvėjinė plokštė, šiltinamas sluoksnis, garo izoliacinė plėvelė, karkasas garo izoliacijai sutvirtinti ir apdaila (dar neapsisprendėme ar osb ar gipso kartono plokštė). Ar tokia konstrukcija yra tinkama?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150859 klausimų