SIP namų sveikumas

Norėčiau paklausti ar nuodingi tie SIPS namai? ar tai tiesa? kas nustato SIP namų nuodingumą?

Efektyvus šildymo būdas naujam skydiniui namui

Ieškome geriausio varianto naujam pastatytam namui šildyti. Namas yra Lentvaryje, skydinis, 1 aukšto, šildomas plotas - 135 m2, sklypo dydis - 7,7 arai, gyvens 4 asmenų šeima.

Ilgaamžiškesnis SIP ar karkasinis namas

Ar įmanoma pasakyti, kuris iš namų SIP ar KARKASINIS yra ilgaamžiškesnis? Gal žinoma koks jų amžius? Ypač įdomu SIP ar yra duomenų kiek metų prie jų nereikia "lįsti", ar nesubliūkšta per kažkiek metų vidinis sluoksnis - polisterolis, ar pelės nemėgsta? Ar dar kokie minusai yra?

Skydinių namų kainos už kvadratą

Domina skydinių namų kainos už kvadratą. Domintų ir kas į kainą įeina. Aktualu visokie variantai.

Skydinis ar karkasinis namas

Kokį namą pasistatyti galima pigiau, skydinį ar karkasinį? Namas butu apie 60 - 70 kv.m.

150 kv.m skydinio namo kaina

Kokia galėtų būti 150 kv.m skydinio namo kaina su 4 miegamaisiais?

Skydinių namų eksploatacijos trukmė

Esu labai susidomejęs karkasiniais - skydiniais namais, vasaros metu norėčiau pasistatyti tokio tipo gyvenamaji namą, tačiau man neduoda ramybės šių namų eksploatacijos trukmė. Ar tiesa, kad ji siekia 30 - 50 metu? Iš anksto, ačiū

A + klasės skydinio namo sąmata

Domina skydinio A + klasės namo sąmata.

Skydinio - karkasinio namo sienos 1 kv.m. kaina

Kiek kainuotų skydinio - karkasinio namo sienos sumuštinis. Per vidurį turi būti akmens vata 15 cm storio, iš išorės lauko dailylentė, o iš vidaus gipso kartonas. Domina apytikslė 1 m2 karkasinio namo sienos kaina.

Plytelių klijavimas skydiniame name

Ar galima skydiniame name (alytnamyje) klijuoti plyteles ar jos neatšokinės skydų sujungimų vietose, ką daryti, kad taip neatsitiktų?

Skydinių namų garantija

Atsakymuose teigiama, kad skydinis-karkasinis namas tikrai tarnauja ilgiau nei 30-50 metų. Kodėl tuomet statytojai faktiškai tokiems namams suteikia tokią trumpą garantiją? Pvz. gamykloje pagamintam namui suteikiama tik 5 metų garantiją.

Skydinio namo fasado apdaila

Kokia turėtų būti skydinio namo fasado apdaila? Kokias medžiagas namo fasadui rekomenduotumėte rinktis? Ačiū.

Skydinio karkasinio namo statyba žiemą

Ar skydinio arba karkasinio namo statyba žiemą yra geras pasirinkimas? Ar nepakenks namo konstrukcijoms šaltis ir drėgmė.

Per kiek laiko surenkamas skydinis namas

Per kiek laiko surenkamas vidutinio dydžio skydinis namas? Kada į jį jau galima įsikėlinėti?

Skydinio namo iki 80m2 statyba

Mane domina skydinio namo iki 80m2 statyba. Norėčiau gauti kuo daugiau informacijos apie šiuos namus. Namo apytikslią kainą su pilna apdaila/daline apdaila. Kokiais būdais tokie namai kūrenami/šildomi ir visa kita naudinga informacija.

Pigiau statyti skydinį ar karkasinį namą

Kiek kainuotų pas užsisakyti, kad pastatytumėte skydinį namą 25kv2 nuo pamatų iki rakto. O gal pigiau išeitų statyti karkasinį? Bet kokiu atveju norėčiau žinoti abiejų kainas ir kiek tai laiko užtruktų.

Skydinio namo apšiltinimas

Kokios medžiagos tinkamiausios skydinio namo šiltinimui? Kokie privalumai ir trūkumai pasirenkant termoputas?

A++ namų iš skydų statyba

Domimės A++ namų iš skydų statyba. Nuo ko siūlytumėt pradėti, jei norėtume su Jumis bendradarbiauti? Kur esate įsikūrę, ar yra jau pastatytų namų pvz. Vilniuje bei jo apylinkėse?

80 kv.m skydinio namo kaina

Domina iki 80kv skydinis namas ir vieno šlaito, stogo pilnas uždengimas, be šiltinimo. Kokia būtų kaina?

Koks skydinių namų atsparumas drėgmei

Koks yra skydinių namų atsparumas išorinei drėgmei: ar gali būti rekomenduojamos tokio namo statybos labai drėgnose zonose - tose, kur vidutinė metinė drėgmė virš 70 proc, o žiemos sezono metu beveik pastoviai tvyro rūkas (Italija, Padovos lyguma). Ar tokiomis klimato sąlygomis namo tarnavimo laikas žymiai sutrumpėja?

Standartai ir normos skydiniams namams

Renku informaciją apie skydinius namus ir nesiseka rasti rūpimos informacijos. Mane domina, ar yra statybos standartai ir normos skydiniams namams. Ko turėčiau reikalauti iš skydus gaminančios įmonės? Ar įmonė turėtų turėti licenciją gaminti sieninius skydus individualiems namams? Ar įmonė turi turėti sieninių skydų gamybos patentą ?Ir ar išvis toks patentas egzistuoja?

Skydinio namo statybos terminas

Ar skydinio namo statybai 7 mėn. yra normalus terminas? Dar nebaigti išoriniai statybos darbai ir nesudėtas lubų gipso kartonas, o buvo žadėta tai padaryti per 14 savaičių.

Karkasinio arba skydinio namo statybos kaina

Domintų preliminari karkasinio arba skydinio (t.y. domina abu variantai) gyvenamojo namo statybos kaina. Namo plotas iki 50 m2, 1 aukšto "dėžutė" (ketvirtainis be jokių išlankstymų) su vienšlaičiu stogu. A klasė kiek žinau tokiai kvadratūrai nebūtina, žiemą gyvenama nebus. Kokios dar info reiktų preliminariems skaičiavimams?

Skydinio namo statybos

Domina skydiniai namai. Šiuo metu ieškau sklypo namui ir ieškau variantų namo statymui ir reikia su pastatymu iki rakto. Namas manau apie 80-90 kv su palėpėmis.

Termoizoliacinės medžiagos skydinio namo šiltinimui

Kokios termoizoliacinės medžiagos tinkamiausios skydinio namo šiltinimui? Kokie įvairių izoliacinių medžiagų privalumai ir trūkumai?

Kuo skiriasi karkasinis namas nuo modulinio ir skydinio

Kuo skiriasi karkasinis namas nuo modulinio ir skydinio? Ar juose visuose galima gyventi ištisus metus?

Skydinis karkasinis daugiabutis

Ar įmanoma statyti karkasinį/skydinį 3-4 aukštų daugiabutį? Kokia praktika? Kokie aukštingumo ir priešgaisriniai reikalavimai? Ar kažkas panašaus yra pastatyta Lietuvoje?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366203 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150750 klausimų