Skydiniai namai

Rodomi įrašai 1-25 iš 27.
Norėčiau paklausti ar nuodingi tie SIPS namai? ar tai tiesa? kas nustato SIP namų nuodingumą?
Ieškome geriausio varianto naujam pastatytam namui šildyti. Namas yra Lentvaryje, skydinis, 1 aukšto, šildomas plotas - 135 m2, sklypo dydis - 7,7 arai, gyvens 4 asmenų šeima.
Domina skydinių namų kainos už kvadratą. Domintų ir kas į kainą įeina. Aktualu visokie variantai.
Kokia galėtų būti 150 kv.m skydinio namo kaina su 4 miegamaisiais?
Ar įmanoma pasakyti, kuris iš namų SIP ar KARKASINIS yra ilgaamžiškesnis? Gal žinoma koks jų amžius? Ypač įdomu SIP ar yra duomenų kiek metų prie jų nereikia "lįsti", ar nesubliūkšta per kažkiek metų vidinis sluoksnis - polisterolis, ar pelės nemėgsta? Ar dar kokie minusai yra?
Kokį namą pasistatyti galima pigiau, skydinį ar karkasinį? Namas butu apie 60 - 70 kv.m.
Esu labai susidomejęs karkasiniais - skydiniais namais, vasaros metu norėčiau pasistatyti tokio tipo gyvenamaji namą, tačiau man neduoda ramybės šių namų eksploatacijos trukmė. Ar tiesa, kad ji siekia 30 - 50 metu? Iš anksto, ačiū
Planuojame statyti 80kv.m A klasės gyvenamąjį namą iš SIP skydų. Ar tai būtų optimalus variantas kainos ir kokybės santykiu? Ar vis dėlto pigesnis ir geresnis variantas būtų namas iš blokelių?
Domina skydinio A + klasės namo sąmata.
Kiek kainuotų skydinio - karkasinio namo sienos sumuštinis. Per vidurį turi būti akmens vata 15 cm storio, iš išorės lauko dailylentė, o iš vidaus gipso kartonas. Domina apytikslė 1 m2 karkasinio namo sienos kaina.
Ar galima skydiniame name (alytnamyje) klijuoti plyteles ar jos neatšokinės skydų sujungimų vietose, ką daryti, kad taip neatsitiktų?
Kokia turėtų būti skydinio namo fasado apdaila? Kokias medžiagas namo fasadui rekomenduotumėte rinktis? Ačiū.
Domina skydiniai namai. Reikalinga daugiau info apie SIP namus.
Atsakymuose teigiama, kad skydinis-karkasinis namas tikrai tarnauja ilgiau nei 30-50 metų. Kodėl tuomet statytojai faktiškai tokiems namams suteikia tokią trumpą garantiją? Pvz. gamykloje pagamintam namui suteikiama tik 5 metų garantiją.
Mane domina skydinio namo iki 80m2 statyba. Norėčiau gauti kuo daugiau informacijos apie šiuos namus. Namo apytikslią kainą su pilna apdaila/daline apdaila. Kokiais būdais tokie namai kūrenami/šildomi ir visa kita naudinga informacija.
Per kiek laiko surenkamas vidutinio dydžio skydinis namas? Kada į jį jau galima įsikėlinėti?
Ar skydinio arba karkasinio namo statyba žiemą yra geras pasirinkimas? Ar nepakenks namo konstrukcijoms šaltis ir drėgmė.
Kiek kainuotų pas užsisakyti, kad pastatytumėte skydinį namą 25kv2 nuo pamatų iki rakto. O gal pigiau išeitų statyti karkasinį? Bet kokiu atveju norėčiau žinoti abiejų kainas ir kiek tai laiko užtruktų.
Kokios medžiagos tinkamiausios skydinio namo šiltinimui? Kokie privalumai ir trūkumai pasirenkant termoputas?
Ar skydinio namo statybai 7 mėn. yra normalus terminas? Dar nebaigti išoriniai statybos darbai ir nesudėtas lubų gipso kartonas, o buvo žadėta tai padaryti per 14 savaičių.
Kokios termoizoliacinės medžiagos tinkamiausios skydinio namo šiltinimui? Kokie įvairių izoliacinių medžiagų privalumai ir trūkumai?
Ar įmanoma statyti karkasinį/skydinį 3-4 aukštų daugiabutį? Kokia praktika? Kokie aukštingumo ir priešgaisriniai reikalavimai? Ar kažkas panašaus yra pastatyta Lietuvoje?
Domintų preliminari karkasinio arba skydinio (t.y. domina abu variantai) gyvenamojo namo statybos kaina. Namo plotas iki 50 m2, 1 aukšto "dėžutė" (ketvirtainis be jokių išlankstymų) su vienšlaičiu stogu. A klasė kiek žinau tokiai kvadratūrai nebūtina, žiemą gyvenama nebus. Kokios dar info reiktų preliminariems skaičiavimams?
Domina skydiniai namai. Šiuo metu ieškau sklypo namui ir ieškau variantų namo statymui ir reikia su pastatymu iki rakto. Namas manau apie 80-90 kv su palėpėmis.
Domina iki 80kv skydinis namas ir vieno šlaito, stogo pilnas uždengimas, be šiltinimo. Kokia būtų kaina?
 
Sritis:
Sritis: