Skydinio namo statybos

Klausimas:
Domina skydiniai namai. Šiuo metu ieškau sklypo namui ir ieškau variantų namo statymui ir reikia su pastatymu iki rakto. Namas manau apie 80-90 kv su palėpėmis.
Komentarai:
Gal jau turite nusižiūrėjęs projektą? Jei atsiųstumėte brėžinukus galėtume paskaičiuoti sąmatą. Trumpai apie mus: mes esame karkasinių, karkasinių – skydinių namų gamintojai, konstruktoriai, statytojai mūsų įmonė sertifikuota ISO 9001 kokybės valdymo sistema: projektavime, gamyboje ir statyboje todėl galim garanuoti kad vykdomi procesai yra gerai apgalvoti, skydinius namus stengiamės kuo daugiau išbaigti gamykloje, kiek leidžia namo koncepcija: kad geriau suprastumėte kaip veikia mūsų sistema prisegu nuorodą į video: https://www.youtube.com/watch?v=ZqtmGnTiYLE Mūsų tinklapis www.svmbaltic.com jei kils daugiau klausimų kreipkitės.
Vaidas Maisevičius, SVM BALTIC
Mūsų įmonė UAB „Ecodomus“ veikla - skydinių namų, medinių stogo santvarų ir sienų skydų gamyba, įvairaus pobūdžio projektų rengimas – projektavimas (stogo santvarų, gyvenamųjų namų ir kt.), stambių komercinių projektų įgyvendinimas, produkcijos transportavimas ir montavimas. Mes pagaminame namo skydus, pilnai įrengiame išorės apdailą ir dalinai vidaus. Tereikia atsiųsti savo architektūrinį brėžinį mums, mes parengsime komercinį pasiūlymą, apsitarę detales patvirtinus gamybą, bus rengiami konstrukciniai brėžiniai, pagal kuriuos bus gaminamos konstrukcijos - skydai.
Irma, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: