150 kv.m skydinio namo kaina

Klausimas:
Kokia galėtų būti 150 kv.m skydinio namo kaina su 4 miegamaisiais?
Komentarai:
Pirmausia, noriu Jus informuoti, kad kaina priklauso nuo labai daug sudedamųjų. Mūsų kaina priklauso nuo kiekvieno matmens ir medžiagų, taip pat stogo, sienų storio, langų dydžio ir iš ko pagaminti, su kokiom vidaus medžiagom ir t.t.

Daugiausia mūsų projektų yra individualūs ir statomi pagal kliento atsiųstus architektų patvirtintus brėžinius arba paruošiame prelimnarų pasiūlymą pagal Jūsų tikslius ranka darytus brėžinius su matmenimis. Mes kartotinių namų neparduodame.

Dažniausiai mūsų namai kainuoja 350-500 €/m2 be PVM. Už šią kainą mes paruošiame pilnai namo skydus (sienas) su pilna lauko apdaila, langais, laiptais ir durimis. Iš vidaus mes galime sutvarkyti namo apdaila užsukant gipso plokštes arba medžio daililentes, tačiau mes nedarome pilnos apdailos, tinkavimo - dažymo. Taip pat mes neatliekame betonavimo ir mūrijimo darbų, inžinerijos ar santechnikos pravedimo – šie darbai turi būti atlikti iš Jūsų pusės.
Martynas Laučka, Liskandas, UAB
A kl. + skydinio namo kaina nuo 450 Eur + PVM/1m2, su montavimu, stogo danga.
Galime padaryti gamybinius brėžinius kaina nuo 10 Eur + PVM/1m2, pagaminti, sumontuoti namą su pilna išorės apdaila ir iki dalinės apdailos viduje, išvedžioti elektros kanalus viduje ir uždengti Fermacel plokšte ar gipsu.
Irma, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: