Per kiek laiko surenkamas skydinis namas

Klausimas:
Per kiek laiko surenkamas vidutinio dydžio skydinis namas? Kada į jį jau galima įsikėlinėti?
Komentarai:
Visa tai priklauso nuo skydų išbaigtumo gamykloje. Dažniausiai, jei tai yra standartinis (serijinis) namas, tai skydai būna pagaminami tiek su lauko, tiek su vidaus apdaila (bent jau daline). Jei namas gaminamas pagal privatų projektą, vėlgi priklauso nuo projekto sudėtingumo. Mes dažniausiai gaminame namus pagal individualius projektus, todėl mūsų skydai būna su pilna išorės apdaila (jei fasadas nėra tinkuojamas), o vidaus apdaila, elektros bei santechnikos instaliacijos daromos statybvietėje. Tokiu būdu statant surinkimas ir įrengimas užtrunka iki 2 mėnesių. O įsikelti galima iškart užbaigus.
Antanas Norvaišas, Liskandas, UAB
Suomiškos konstrukcijos skydinio karkasinio namo pastatymo trukmę lemia keli faktoriai. Iš tiesų viskas priklauso nuo užsakovo, būtent jis pasirenka namo dydį. Vidutiniškai, jeigu užsakovas nori tik suomiško konstruktyvo, tai nuo užsakymo dienos jį gamina apie du mėnesius. Montavimas statybos aikštelėje trunka apie 3 dienas. Su ta sąlyga, kad yra įrengti pamatai. Jeigu užsakovas nori, kad mes pastatytume nuo nulio iki raktų, tai trunka apie penkis menesius. Trukmę lemia kliento pageidavimai ir statinio ypatumai, pvz. dydis, naudojamos medžiagos.
Ekspertai.lt
Skydinis namas dirbtuvėse gaminamas nuo 5 iki 20 dienų. Sumontuojamas ant pamatų per 3-5 dienas. Nuo pamatų iki pilno įrengimo galima pastatyti karkasinį namą per 4 - 6 mėnesius.
Laura, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: