Kavinės stalo kaina

Klausimas:
Reikalingi 25 kvadratiniai stalai kavinei, išmatavimai 90x90 cm. Pridedu stalų nuotraukas. Ar galėtumėte tokius pagaminti? Kokia stalų 90x90 cm kaina?
Komentarai:
Manau, vieno stalo kainą galėtume pasiūlyti už 115 Eur + PVM. Plokštė Pfleiderer, koja juoda kaip Jūsų siųstoje nuotraukoje. Žinoma, dėl baldinės kojos dar reikėtų mums pasiaiškinti, nes ji sudaro didesnę dalį stalo kainos.
Karolis, UAB Litbaltic
Taip galima pagaminti. Kaina priklauso nuo norimos kojos tokio tipo koja kainuoja apie 80 EU. Stalviršis kainuoja nuo 20-80 Eu
Plokštė 20 EU
Faniera 40 EU
Faniera+HPL 60 Eu
Stabilizuotas Masyvas - 80 Eu
Evaldas , UAB Osteris
Jūsų stalai kainuotų apie 4000 Eur, su koja tinkama tokiam stalviršiui. Jei stalviršis būtų 800 mm, būtų pigiau. Tiksli kaina bus tik tuomet, kai tiksliai pasirinksite medžiagas.
Pardavimų vadovė Aida Gruodienė, Axon
Panašius stalus pagaminti galime, stalviršis iš 25 mm storio LMDP, stalo koja nerūdijančio plieno. Vieno stalo kaina su PVM - 165 €.
Ekspertai.lt
Vieno stalo kaina be kojos būtų 55 Eur + PVM. Stalo kojos kainos prasideda nuo 45 Eur.
Ekspertai.lt
Kainai reikia žinot koks stalviršis. Ar masyvo, jei taip tai uosis, ąžuolas ar pušis. Ar tarkim faneruota plokštė, kas būtų kiek pigiau. Taip pat stalo kojos kokios bus. Jų kaina prasideda kažkur nuo 70 Eur ir daugiau.
Evelina, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: