Leidimas aklinai tvorai

Klausimas:
Ar norint statyti 3 metrų aukščio akliną tvorą reikalingas projektas ir statybos leidimas? Kokia to kaina ir kur pirmiausia kreiptis?
Komentarai:
Priklauso kokio procento akytumas bus tvoros. Jeigu iki 80 proc. tuomet galima statyti be leidimų.
Tvoroms iki 1,8 m nereikalingi leidimai. 3 m tvorai leidimas reikalingas ir jei statote ant sklypo ribos, gali reikėti ir kaimyno sutikimo. Kreiptis reikėtų į projektuotoją ir tik gavus konkrečios situacijos dokumentus, galima galutinai atsakyti.
Taip, reikalingas raštiškas pritarimas projektui. Kur statysite? Kokiame mieste rajone? Reiks dar toponuotraukos. Kaina priklauso nuo to, kokio ilgio bus tvora.
Lina P., Namų projektavimas
Užsiregistravę
3509 specializuotų įmonių
ie
0609***64
ie***********@***il.com
Laba diena, Gal būtų galima pamatyti daugiau pavyzdžių jūsų medinių tvorų ir kokių galimybiu ir modelių yra?
Jo
+3706*****55
Jo***************@***il.com
Laba diena, Norėčiau sužinoti kiek kainuotų Thermowood medinės tvoralentės, kurių aukštis 1,25 m. Kiekis 700 vnt.
la
+3706*****72
la**********@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Kokio didžiausio aukščio gali būti tvoralentės ?
li
+3706*****59
li*******@***oo.com
Laba diena, Domina medinės tvoros kaina. Ilgis 42 m.
Si
+3706*****33
Si**********@***il.com
Laba, reikia pakeisti 30 tvoros skydų išmatavimai aukštis. 1.6 plotis. 1.8.
ai
0641***09
ai*********@***il.com
Laba diena, domina termowood tvora su automatiniais vartais. Kokia preliminari kaina ir įrengimo terminai? Perimetras: ~32x18 m.
va
+3706*****20
va*****@***ox.lt
Kiek cm galima atraminę sienutę ar tvorą pastatyti kaimyno sklype ir tai bus leistina nuokrypą?
Ar
8679***10
Ar*****************@***il.com
Laba diena, O kaip tas pamatas laikosi? Jis įkaitas į žemę?
au
+3706*****33
au**************@***il.com
Kilo klausimas, noriu statyti medinę tvorą 1.8m aukščio, bet per vieną sklypo kampą eina elektros laidai ir apsaugos zona 10 m į abi puses. Klausimas būtų toks, ar reikia projekto tvorai? Iš vis ar įmanoma statyti tokioj vietoj tvorą? Būtų gerai gauti platesnę info apie šį dalyką.
ti
+3706*****80
ti*******@***il.com
Musu sklypas buvo nenaudojamas kuri laika. Priziurejome nuo dideliu medziu. Sienavome. Kaimynas pasikele savo sklypa pries 10metu. Dabar pradejome gilintis. Padareme sklypo matavimus. Kaimyno tvora yra dalinai iki 20cm ant musu zemes. Tvora yra padaryta is poliu, be pamato, kuolai ir medines lentos. Tvora yra 100% uzdaryta, nesimato kas darosi kaimyno pusej. Mes rastisko sutikimo jokio nebuvome rase. Tvora siekia del pakelto ju sklypo apie ~3m aukscio. Atramines sieneles nepadares ir nezada darytis. Sako, kad nenori nei cento leisti. Ka turetumem darytis tokioje situacijoje? Gal galite padeti isspresti sia problema?
Tvoros iš termiškai apdorotos medienos
Tvoros iš termiškai apdorotos medienos
UAB Tvora
17 atsiliepimai 95% rekomenduoja
1 €/m²
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 447998 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3509
Iš viso buvo užduota 152403 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 28 specializuotų įmonių