Neoporo tvirtinimas Baumit Star Track smeigėmis

Klausimas:
Norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie Baumit Star Track smeiges. Planuojama šiltinti vieno aukšto namą 30cm storio neoporu, didžiausias aukštis apie 5,5m. Ar vertos dėmesio minėtos smeigės ar verčiau rinktis įprastas smeiges?
Komentarai:
Jūsų atveju, atsižvelgus į tai, kad šiltinate 30 cm storio EPS Neoporu ir numanant, kad baigiamoji danga bus dekoratyvinis tinkas, tuomet Baumit StarTrack smeigės yra geras pasirinkimas.

Svarbūs privalumai:
• Naudojant Baumit StarTrack smeiges, šiltinamasis sluoksnis yra nepažeidžiamas, todėl nėra šilumos tiltelių. Tradicinės smeigės yra montuojamos per šiltinamosios medžiagos sluoksnį, taip jį pažeidžiant.
• Kadangi nėra šilumos tiltelio, užtikrinama, kad nesusidarys vadinamasis „boružėlės“ efektas ir taip užtikrinamas ilgalaikis pastato estetinis vaizdas. Su tradicinėmis smeigėmis šis efektas anksčiau ar vėliau visada atsiras.
• Montuojant Baumit StarTrack smeiges, nereikia laukti gerų oro sąlygų, todėl nesustoja darbai. Pagrindinė ypatybė ta, kad smeigės montuojamos prieš klijuojant EPS plokštes.
• Lengva užtikrinti darbų kontrolę. Dėl ryškių smeigių spalvų aiškiai matoma, kad smeigės išties sumontuotos.
• Darbo procesas paprastesnis naudojami trumpi grąžtai ir aiškiai matoma, kur gręžiama ir tvirtinama. Taip pat dėl darbų proceso susidaro mažiau nelygumų, kuriuos vėliau reikia šlifuoti.
• Kai naudojamas EPS yra ≥30cm storio yra sutaupoma apie 30% visos 1m2 sistemos įrengimo kainos. Taip yra, nes vienas Baumit StarTrack smeigės tipas tinka EPS plokštėms, kurių storis iki 42cm, kai tuo tarpu naudojant tradicines smeiges, kuo storesnis EPS tuo ilgesnių ir kartu brangesnių smeigių reikės.
Indrė Butkauskaite Produktų vadovė, UAB Baumit
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto