Tvirtinimo detalės – Patarimai

Paaiškinkite prašau, kokiais medvaržčiais sukti medinę vertikalią tvorą. Ar galiu tam naudoti gipso kartonui skirtus medvaržčius? Ar tinka paprasti geltoni? Ar reikia laukui skirtų terasinių?
Noriu apšiltinti nešildomo rūsio perdangą. Nusprenžiau naudoti putų polistirolą. Noriu klijuoti prie lubų, koks putų polistirolo klijavimo darbų eiliškumas? Ar reikia naudoti plėvelę, kaiščius?
Norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie Baumit Star Track smeiges. Planuojama šiltinti vieno aukšto namą 30cm storio neoporu, didžiausias aukštis apie 5,5m. Ar vertos dėmesio minėtos smeigės ar verčiau rinktis įprastas smeiges?
Ieškau kas prekiauja plastikinėmis smeigėmis namo apšiltinimui tvirtinti. Reikia, kad jos atitiktų A+/A++ klasę
Karkasinis namas iš lauko apkaltas 12 mm OSB. Norėčiau šiltinti 5 cm polistirolio plokšte ir padengti dekoratyviniu tinku. Ar man prikibs polistirolis prie OSB? Jei ne, kaip jį pritvirtinti prie OSB.
Vieno aukšto, 320 cm aukščio namo apklijuotas EPS 70 N 250mm keraminių blokelių 188mm storio sienas norime apklijuoti klinkerio 14mm plytelėmis, tam užarmuojant 220 g/m2 tinklelį ir per jį papildomai polistirolą pritvirtinant apie 6 vnt./m2 smeigėmis. Statybininkai teigia, kad tam tinkamos (pritraukia tinklelį) tik įsukamos smeigės su metalinėmis šerdimis, kurios nežiūrint ženklios kainos, dar sudaro ir žymius šalčio tiltus. Kiti klinkerio plyteles klijuoja tiesiai ant polistirolo be jokio armavimo ir smeigių. Caparol sertifikuotos sistemos aprašyme nurodyta "Jei turi būti padengtas keraminis apdangalas, būtina naudoti Capatect-Universaldubel universalias arba Capatect-Schlagdubel įkalamąsias smeiges. Jos, padengus armavimo sluoksnį, įstatomos per tinklelį." O Ceresit aprašyme -"Jei fasado plokštes norima padengti keraminėmis plytelėmis, armavimo sluoksnio galima nedaryti. Mišinys „Ceresit“ CM 17 arba CM 77 dengiamas tiesiai ant nutinkuotų statybinių plokščių. Darbus atliekant lauke, klijais turi būti tepamos ir statybinės plokštės, ir keraminės plytelės, siekiant užtikrinti šimtaprocentinį sukibimą...". Kitur galima rasti, kad vieno aukšto namams putplastį tvirtinti smeigėmis nėra būtina. Visiems žinoma, kad paprastai nei konstruktorius, nei architektas projekte šito nenurodo. Tad kaip daryti, jeigu namas stovi ne vėjuotame pajūryje, o Lietuvos centre?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397482 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166317 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 23 specializuotų įmonių