Staklės ir įrankiai – Patarimai

Laba diena. Mieli ekspertai, paaiškinkite prašau, kokiais medvaržčiais sukti medinę vertikalią tvorą. Ar galiu tam naudoti gipso kartonui skirtus medvaržčius? Ar tinka paprasti geltoni? Ar reikia laukui skirtų terasinių?
Kokia būtų medienos džiovinimo kaina, jei reikia išdžiovinti 1300 vnt kastuvų kotų (apie 4-5 m3)? Džiovinti iki 15 proc.
Noriu apšiltinti nešildomo rūsio perdangą. Nusprenžiau naudoti putų polistirolą. Noriu klijuoti prie lubų, koks putų polistirolo klijavimo darbų eiliškumas? Ar reikia naudoti plėvelę, kaiščius?
Norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie Baumit Star Track smeiges. Planuojama šiltinti vieno aukšto namą 30cm storio neoporu, didžiausias aukštis apie 5,5m. Ar vertos dėmesio minėtos smeigės ar verčiau rinktis įprastas smeiges?
Domina, ar prekiaujate medienos džiovyklomis. Norečiau sužinoti, kokia būtų 20 m3 džiovyklos medienos džiovinimui kaina?
Kokie dulkių siurbliai geriausiai tinka pramoninėms reikmėms, profesionaliam darbui?
Kokia yra preliminari centrinės dulkių siurbimo sistemos kaina? Nuo ko ji priklauso?
Kaip džiovinti centrines ir šonines lentas kartu, nes per patį skerspjūvį atskirti negalima. Centrinės lentos perdžiūsta, o šoninės lieka šlapios ir pelyja. Temperatūrą galiu pakelti iki +60C.
Ieškau kas prekiauja plastikinėmis smeigėmis namo apšiltinimui tvirtinti. Reikia, kad jos atitiktų A+/A++ klasę
Norėjau pasiteirauti dėl dažymo aparatų kainų, būtų gerai, kad galima būtų dažyti dviems vienu metu.
Džiovinant konvekcinėje džiovykloje pušines lentas, lentų kantai, kurie liečiasi tarpusavyje supelija. Temperatūra džiovykloje išlaikoma reikiama visą džiovinimo ciklą. Kokios gali būti šio pelėsio atsiradimo priežastys ir kaip jo išvengti?
Kaip teisingai pasirinkti buitinį dulkių siurblį?
Karkasinis namas iš lauko apkaltas 12 mm OSB. Norėčiau šiltinti 5 cm polistirolio plokšte ir padengti dekoratyviniu tinku. Ar man prikibs polistirolis prie OSB? Jei ne, kaip jį pritvirtinti prie OSB.
Mus domina gatvių dažymo įranga. Ką galite pasiūlyti?
Domina 10 litrų slėginio indo kaina.
Patarkite kokį dulkių siurblį su vandens filtru. Kokie jų privalumai, minusai, kainos?
Vieno aukšto, 320 cm aukščio namo apklijuotas EPS 70 N 250mm keraminių blokelių 188mm storio sienas norime apklijuoti klinkerio 14mm plytelėmis, tam užarmuojant 220 g/m2 tinklelį ir per jį papildomai polistirolą pritvirtinant apie 6 vnt./m2 smeigėmis. Statybininkai teigia, kad tam tinkamos (pritraukia tinklelį) tik įsukamos smeigės su metalinėmis šerdimis, kurios nežiūrint ženklios kainos, dar sudaro ir žymius šalčio tiltus. Kiti klinkerio plyteles klijuoja tiesiai ant polistirolo be jokio armavimo ir smeigių. Caparol sertifikuotos sistemos aprašyme nurodyta "Jei turi būti padengtas keraminis apdangalas, būtina naudoti Capatect-Universaldubel universalias arba Capatect-Schlagdubel įkalamąsias smeiges. Jos, padengus armavimo sluoksnį, įstatomos per tinklelį." O Ceresit aprašyme -"Jei fasado plokštes norima padengti keraminėmis plytelėmis, armavimo sluoksnio galima nedaryti. Mišinys „Ceresit“ CM 17 arba CM 77 dengiamas tiesiai ant nutinkuotų statybinių plokščių. Darbus atliekant lauke, klijais turi būti tepamos ir statybinės plokštės, ir keraminės plytelės, siekiant užtikrinti šimtaprocentinį sukibimą...". Kitur galima rasti, kad vieno aukšto namams putplastį tvirtinti smeigėmis nėra būtina. Visiems žinoma, kad paprastai nei konstruktorius, nei architektas projekte šito nenurodo. Tad kaip daryti, jeigu namas stovi ne vėjuotame pajūryje, o Lietuvos centre?
Kokie yra centrinių dulkių siurblių privalumai? Kodėl verta jį rinktis?
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ar žinoti renkantis centrinę dulkių siurbimo sistemą?
Prašau patarimo dėl jungiklių ir rozečių gamintojo pasirinkimo. Renkuosi tarp gamintojų "Jung" ir "Vilma", kokie jų pliusai ir minusai? Jei pasirinkčiau "Jung" gamintoją ar nepermokėsiu už brendą?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 389329 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3301
Iš viso buvo užduota 162004 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 99 specializuotų įmonių