Staklės ir įrankiai

Rodomi įrašai 1-19 iš 19.
Kokia būtų medienos džiovinimo kaina, jei reikia išdžiovinti 1300 vnt kastuvų kotų (apie 4-5 m3)? Džiovinti iki 15 proc.
Noriu apšiltinti nešildomo rūsio perdangą. Nusprenžiau naudoti putų polistirolą. Noriu klijuoti prie lubų, koks putų polistirolo klijavimo darbų eiliškumas? Ar reikia naudoti plėvelę, kaiščius?
Norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie Baumit Star Track smeiges. Planuojama šiltinti vieno aukšto namą 30cm storio neoporu, didžiausias aukštis apie 5,5m. Ar vertos dėmesio minėtos smeigės ar verčiau rinktis įprastas smeiges?
Domina, ar prekiaujate medienos džiovyklomis. Norečiau sužinoti, kokia būtų 20 m3 džiovyklos medienos džiovinimui kaina?
Kaip džiovinti centrines ir šonines lentas kartu, nes per patį skerspjūvį atskirti negalima. Centrinės lentos perdžiūsta, o šoninės lieka šlapios ir pelyja. Temperatūrą galiu pakelti iki +60C.
Kokia yra preliminari centrinės dulkių siurbimo sistemos kaina? Nuo ko ji priklauso?
Kokie dulkių siurbliai geriausiai tinka pramoninėms reikmėms, profesionaliam darbui?
Norėjau pasiteirauti dėl dažymo aparatų kainų, būtų gerai, kad galima būtų dažyti dviems vienu metu.
Džiovinant konvekcinėje džiovykloje pušines lentas, lentų kantai, kurie liečiasi tarpusavyje supelija. Temperatūra džiovykloje išlaikoma reikiama visą džiovinimo ciklą. Kokios gali būti šio pelėsio atsiradimo priežastys ir kaip jo išvengti?
Kaip teisingai pasirinkti buitinį dulkių siurblį?
Norėčiau sužinoti, kiek kainuoja medienos drėgmėmačiai? Domina pigesni variantai, nes nebus naudojamas pramoniniais tikslais.
Ieškau kas prekiauja plastikinėmis smeigėmis namo apšiltinimui tvirtinti. Reikia, kad jos atitiktų A+/A++ klasę
Domina 10 litrų slėginio indo kaina.
Mus domina gatvių dažymo įranga. Ką galite pasiūlyti?
Karkasinis namas iš lauko apkaltas 12 mm OSB. Norėčiau šiltinti 5 cm polistirolio plokšte ir padengti dekoratyviniu tinku. Ar man prikibs polistirolis prie OSB? Jei ne, kaip jį pritvirtinti prie OSB.
Patarkite kokį dulkių siurblį su vandens filtru. Kokie jų privalumai, minusai, kainos?
Kokie yra centrinių dulkių siurblių privalumai? Kodėl verta jį rinktis?
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ar žinoti renkantis centrinę dulkių siurbimo sistemą?
Prašau patarimo dėl jungiklių ir rozečių gamintojo pasirinkimo. Renkuosi tarp gamintojų "Jung" ir "Vilma", kokie jų pliusai ir minusai? Jei pasirinkčiau "Jung" gamintoją ar nepermokėsiu už brendą?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto