Staklės ir įrankiai

Medienos džiovinimo kaina

Kokia būtų medienos džiovinimo kaina, jei reikia išdžiovinti 1300 vnt kastuvų kotų (apie 4-5 m3)? Džiovinti iki 15 proc.

Putų polistirolo klijavimas

Noriu apšiltinti nešildomo rūsio perdangą. Nusprenžiau naudoti putų polistirolą. Noriu klijuoti prie lubų, koks putų polistirolo klijavimo darbų eiliškumas? Ar reikia naudoti plėvelę, kaiščius?

Neoporo tvirtinimas Baumit Star Track smeigėmis

Norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie Baumit Star Track smeiges. Planuojama šiltinti vieno aukšto namą 30cm storio neoporu, didžiausias aukštis apie 5,5m. Ar vertos dėmesio minėtos smeigės ar verčiau rinktis įprastas smeiges?

Medienos džiovyklos 20 m3 kaina

Domina, ar prekiaujate medienos džiovyklomis. Norečiau sužinoti, kokia būtų 20 m3 džiovyklos medienos džiovinimui kaina?

Dulkių siurblys profesionaliam darbui

Kokie dulkių siurbliai geriausiai tinka pramoninėms reikmėms, profesionaliam darbui?

Centrinių ir šoninių lentų džiovinimas kartu

Kaip džiovinti centrines ir šonines lentas kartu, nes per patį skerspjūvį atskirti negalima. Centrinės lentos perdžiūsta, o šoninės lieka šlapios ir pelyja. Temperatūrą galiu pakelti iki +60C.

Centrinės dulkių siurbimo sistemos kaina

Kokia yra preliminari centrinės dulkių siurbimo sistemos kaina? Nuo ko ji priklauso?

Plastikinės smeigės namo apšiltinimui tvirtinti

Ieškau kas prekiauja plastikinėmis smeigėmis namo apšiltinimui tvirtinti. Reikia, kad jos atitiktų A+/A++ klasę

Dažymo įrangos pasirinkimas

Norėjau pasiteirauti dėl dažymo aparatų kainų, būtų gerai, kad galima būtų dažyti dviems vienu metu.

Konvekcinėje džiovykloje pelyja pušinės lentos

Džiovinant konvekcinėje džiovykloje pušines lentas, lentų kantai, kurie liečiasi tarpusavyje supelija. Temperatūra džiovykloje išlaikoma reikiama visą džiovinimo ciklą. Kokios gali būti šio pelėsio atsiradimo priežastys ir kaip jo išvengti?

Kaip pasirinkti dulkių siurblį

Kaip teisingai pasirinkti buitinį dulkių siurblį?

Polistirolio tvirtinimas prie OSB plokštės

Karkasinis namas iš lauko apkaltas 12 mm OSB. Norėčiau šiltinti 5 cm polistirolio plokšte ir padengti dekoratyviniu tinku. Ar man prikibs polistirolis prie OSB? Jei ne, kaip jį pritvirtinti prie OSB.

Gatvių dažymo įranga

Mus domina gatvių dažymo įranga. Ką galite pasiūlyti?

Slėginio indo kaina

Domina 10 litrų slėginio indo kaina.

Dulkių siurblių su vandens filtrais privalumai

Patarkite kokį dulkių siurblį su vandens filtru. Kokie jų privalumai, minusai, kainos?

Klinkerio plytelių tvirtinimas prie EPS

Vieno aukšto, 320 cm aukščio namo apklijuotas EPS 70 N 250mm keraminių blokelių 188mm storio sienas norime apklijuoti klinkerio 14mm plytelėmis, tam užarmuojant 220 g/m2 tinklelį ir per jį papildomai polistirolą pritvirtinant apie 6 vnt./m2 smeigėmis. Statybininkai teigia, kad tam tinkamos (pritraukia tinklelį) tik įsukamos smeigės su metalinėmis šerdimis, kurios nežiūrint ženklios kainos, dar sudaro ir žymius šalčio tiltus. Kiti klinkerio plyteles klijuoja tiesiai ant polistirolo be jokio armavimo ir smeigių. Caparol sertifikuotos sistemos aprašyme nurodyta "Jei turi būti padengtas keraminis apdangalas, būtina naudoti Capatect-Universaldubel universalias arba Capatect-Schlagdubel įkalamąsias smeiges. Jos, padengus armavimo sluoksnį, įstatomos per tinklelį." O Ceresit aprašyme -"Jei fasado plokštes norima padengti keraminėmis plytelėmis, armavimo sluoksnio galima nedaryti. Mišinys „Ceresit“ CM 17 arba CM 77 dengiamas tiesiai ant nutinkuotų statybinių plokščių. Darbus atliekant lauke, klijais turi būti tepamos ir statybinės plokštės, ir keraminės plytelės, siekiant užtikrinti šimtaprocentinį sukibimą...". Kitur galima rasti, kad vieno aukšto namams putplastį tvirtinti smeigėmis nėra būtina. Visiems žinoma, kad paprastai nei konstruktorius, nei architektas projekte šito nenurodo. Tad kaip daryti, jeigu namas stovi ne vėjuotame pajūryje, o Lietuvos centre?

Centrinių dulkių siurblių privalumai

Kokie yra centrinių dulkių siurblių privalumai? Kodėl verta jį rinktis?

Centrinės dulkių siurblių sistemos

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ar žinoti renkantis centrinę dulkių siurbimo sistemą?

Jungiklių ir rozečių gamintojo pasirinkimas

Prašau patarimo dėl jungiklių ir rozečių gamintojo pasirinkimo. Renkuosi tarp gamintojų "Jung" ir "Vilma", kokie jų pliusai ir minusai? Jei pasirinkčiau "Jung" gamintoją ar nepermokėsiu už brendą?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366192 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150756 klausimų