Staklės ir įrankiai

Rodomi įrašai 1-18 iš 18.
Kokia būtų medienos džiovinimo kaina, jei reikia išdžiovinti 1300 vnt kastuvų kotų (apie 4-5 m3)? Džiovinti iki 15 proc.
Norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie Baumit Star Track smeiges. Planuojama šiltinti vieno aukšto namą 30cm storio neoporu, didžiausias aukštis apie 5,5m. Ar vertos dėmesio minėtos smeigės ar verčiau rinktis įprastas smeiges?
Noriu apšiltinti nešildomo rūsio perdangą. Nusprenžiau naudoti putų polistirolą. Noriu klijuoti prie lubų, koks putų polistirolo klijavimo darbų eiliškumas? Ar reikia naudoti plėvelę, kaiščius?
Domina, ar prekiaujate medienos džiovyklomis. Norečiau sužinoti, kokia būtų 20 m3 džiovyklos medienos džiovinimui kaina?
Kaip džiovinti centrines ir šonines lentas kartu, nes per patį skerspjūvį atskirti negalima. Centrinės lentos perdžiūsta, o šoninės lieka šlapios ir pelyja. Temperatūrą galiu pakelti iki +60C.
Kokie dulkių siurbliai geriausiai tinka pramoninėms reikmėms, profesionaliam darbui?
Džiovinant konvekcinėje džiovykloje pušines lentas, lentų kantai, kurie liečiasi tarpusavyje supelija. Temperatūra džiovykloje išlaikoma reikiama visą džiovinimo ciklą. Kokios gali būti šio pelėsio atsiradimo priežastys ir kaip jo išvengti?
Kokia yra preliminari centrinės dulkių siurbimo sistemos kaina? Nuo ko ji priklauso?
Norėjau pasiteirauti dėl dažymo aparatų kainų, būtų gerai, kad galima būtų dažyti dviems vienu metu.
Kaip teisingai pasirinkti buitinį dulkių siurblį?
Norėčiau sužinoti, kiek kainuoja medienos drėgmėmačiai? Domina pigesni variantai, nes nebus naudojamas pramoniniais tikslais.
Domina 10 litrų slėginio indo kaina.
Mus domina gatvių dažymo įranga. Ką galite pasiūlyti?
Ieškau kas prekiauja plastikinėmis smeigėmis namo apšiltinimui tvirtinti. Reikia, kad jos atitiktų A+/A++ klasę
Patarkite kokį dulkių siurblį su vandens filtru. Kokie jų privalumai, minusai, kainos?
Karkasinis namas iš lauko apkaltas 12 mm OSB. Norėčiau šiltinti 5 cm polistirolio plokšte ir padengti dekoratyviniu tinku. Ar man prikibs polistirolis prie OSB? Jei ne, kaip jį pritvirtinti prie OSB.
Kokie yra centrinių dulkių siurblių privalumai? Kodėl verta jį rinktis?
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ar žinoti renkantis centrinę dulkių siurbimo sistemą?
 
Sritis:
Sritis: