Bute nemalonus kvapas iš ventiliacijos angos

Klausimas:
Ką daryti, bute iš ventiliacijos angos sklinda nemalonus kvapas. Labai bloga ventiliacija, iš žemesnių aukštų visi kvapai kyla į WC bei vonios patalpą. 9 aukšto daugiabutis namas, gyvename 6 aukšte.
Komentarai:
Galime Jums pasiūlyti oro šalinimo ventiliatorius su atbuliniais vožtuvais. Jie montuotųsi į oro šalinimo šachtas per kurias kvapai patenka pas Jus. Tai padėtų išvarinėti kvapus iš savo patalpų ir neleisti kvapams iš šachtos patekti pas Jus.
Rokas Petrašiūnas, Litmax Trading, UAB
Dėl nemalonaus kvapo reikia tikrinti ar nėra grynai techninių problemų, kaip kad trūkę vamzdžiai ar užsikimšę vėdinimo kanalai.
Jei vėdinimo kanalai neužkimšti, rekomenduojama montuoti Vokietijos kompanijos MAICO išcentrinio veikimo ištraukiamuosius ventiliatorius. Jie sukuria slėgį daugiau kaip 250 Pa, ko negali paprasti ašiniai buitiniai ventiliatoriai. Be to, turi sumontuotus atbulinius vožtuvus. Todėl oras niekaip negali apsigręžti į patalpas ir didele jėga išmetamas į vėdinimo kanalą aukštyn. Sumontuoti tokį įrenginį galite patys arba elektrikas.
Užsikišę ventiliacijos vamzdžiai, galbūt kaimynai uždarė remonto metu. Siūlome padaryti individualų vėdinimą. Įrenginys kainuoja 410 €.
Donatas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto