Buto vėdinimo sistemos parinkimas

Klausimas:
Įsirenginėju 2-jų aukštų butą, pirmame aukšte 45m2: svetainė, virtuvė, katilinė, tualetas. Antrame aukšte 45m2: 3 miegamieji ir tualetas. Kokią vėdinimo sistemą rekomenduotumėte?
Komentarai:
Galime pasiūlyti kokybišką įrangą, kvalifikuotas montavimo paslaugas. Detalų pasiūlymą galėtume pateikti, jei atsiųstumėte patalpų išplanavimą su plotais ir paskirtimis. Siūlome naudoti lanksčių ortakių sistemą, ortakiai 75mm diametro, užima itin mažai vietos po lubomis, padengti antistatine ir antibakterine danga. Taip pat A klasės rekuperatorius, sertifikuotas Passive House. Tokios sistemos pilna sąmata maždaug 80-100m2 plotui paprastai siekia apie 2800-3000 Eur su PVM.
Marius Raulinaitis, UAB IDV Group
Atsiųskite buto planus. Bus galima paskaičiuoti kiek kainuos vėdinimo sistema. Daugiu informacijos apie siūlomus vėdinimo įrenginius galite rasti paspaudę šią nuorodą
https://www.systemair.com/globalassets/downloads/leaflets-and-catalogues/lt/marketing-material/save-rekuperatoriai.pdf
Rosvaldas Gumuliauskas, UAB Systemair
Kadangi neina suprasti ar butas pilnai įrengtas ar ne sunku pasakyti kokia būtų geriausia, bet jei yra galimybė siūlytume įsirengti vėdinimo sistemą su šilumogrąža, tai padėtų užtikrinti oro kokybę, bei palaikyti komfortišką temperatūrą patalpose ir sutaupyti lėšų šildymui, jeigu apskaita vykdoma kiekvienam butui atskirai.
Gabrielius, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: