Orlaidžių įrengimas

Klausimas:
Bute sudėti plastikiniai langai, deja trūksta gryno oro. I aukštas, tad palikti mikro padėties negalime, ar įmanoma įdėti kokias nors orlaides (ortakius)?
Komentarai:
Taip įmanoma įsirengti orlaides. Orlaidės kaina 98 Eur + sumontavimas, skylės gręžimas dar 80 Eur. Tokias orlaides reikia dėti į kiekvieną kambarį.
Taip, vėdinimui butuose yra sukurtos taip vadinamo "vėdinimo pagal paklausą" sistemos. Gyvenamųjų kambarių sienose prie lango montuojamos lauko orlaidės. Orlaidžių praleidžiamas oro srautas max iki 30 m3/h. Orlaidės turi oro filtrą G2 klasės, todėl į patalpas nepatenka gatvės dulkės. Taip pat, orlaidės turi uždarymo funkciją, t.y. jei labai šaltas oras lauke, galima orlaidę uždaryti. Kadangi gyvenate I aukšte, labai svarbu renkantis orlaidę atkreipti dėmesį į garso izoliavimo rodiklį. Kuo jis aukštesnis, tuo mažiau lauko triukšmo pateks į patalpas. Dar svarbu paminėti, kad pačios orlaidės oro nepraleidžia į patalpas. Būtina sąlyga, kad oras judėtų - tualete ar vonioje montuoti didelio slėgio ventiliatorių.
Edmundas, UAB "Ensavera"
Jei Jūsų buto kambariuose yra varstomų langų, tuomet orlaidžių įrengimas tikrai įmanomas. Tačiau prieš atliekant šiuos darbus, vis gi būtina įsitikinti vėdinimo kanalų funkcionalumu, t.y pasitikrinti trauką juose. Orlaidžių įrengimo paslaugą galite užsakyti ir mūsų įmonėje.
Gintaras Petružis, AVSA, UAB
 
Sritis:
Sritis: