Gaukite pasiūlymus
iš 47 specializuotų įmonių Kategorijos
Reikalingi dokumentai norint mediniame daugiabutyje įsirengti židinį
Klausimas:
Kokie reikalingi dokumentai norint dvejų aukštų mediniame daugiabutyje įsirengti židinį? Gyvenam antrame aukšte. Pirmame aukšte gyvenantys kaimynai po mumis mums sutikimo neduoda, nes norint statyti židinį kaminą norim išvesti per stogą.
Komentarai:
Siūlome kreiptis į jūsų seniūnijos architektą ir savo rajono priešgaisrinės tarnybos padalinį.
Darius, „Antakmenė“
Paskutinės užklausos iš srities „Židiniai“
Aplink viršutines židinio konvekcines groteles juoduoja sienos ir lubos. Reikalinga pagalba įvertinti konvekcinės oro cirkuliacijos sprendimą ir sumažinti dulkių nusėdimą ant paviršių. Sistema: židinio kapsulė su konvekcinėmis grotelėmis (X tipo), natūrali oro cirkuliacija per apatinį įsiurbimą ir viršutinį išėjimą. Domina sprendimai: oro srautų subalansavimas, grotelių tipo ar krypties keitimas, difuzijos / filtravimo galimybės, oro judėjimo palei sienas mažinimas.
Sveiki. Name yra atviras židinys. Reikėtų įmontuoti kapsulę. Ar tai įmanoma? Kokia apytikriai kaina?
Laba diena, nusipirkau butą kuriame yra Vienybė-V katilas, kūrenamas malkomis su vandens kontūru, kuris pajungtas prie skardinių radiatorių ir grindinio šildymo. Noriu pakeisti šitą pečių į kitą krosnelę arba židinuką, beje buto kvadratūra yra tik 47 k.m. Prašau patarimo kokį ir kuo geriau pakeisti ?
Kairinio, kampinio židinio kainos ir jų imontavimo ir apdirbimo kainos domina.
Domina muilo akmens krosnis arba židinys 70kv /m apšildyti, būtų pagrindinis šilumos šaltinis.
Reikalingas židinys 1. romotop impression R2G L 83.60.34.21 su pakeliamomis durimis dešininis 2.Plieninis židinio ugniakuras Spartherm Varia 2R 80 h-4S, tiesiu kampiniu (dešinės pusės) stiklu su juodu šam. ar turite šiuos židinius ir kokiomis kainomis?
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Ir kaina?
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Papildomai: kokia būtų montavimo darbų su visomis tam reikalingomis papildomomis medžiagomis orientacinė kaina? Židinio išmatavimai tinkami.
Turime seną namą, kuriame įsirenginėjame virtuvę su svetaine. Ar yra koks būdas pasidaryti šildymą, kuris laikytųsi ilgesnį laiką? Gal židinys kapsulė su grindiniu šildymu ar kažkas panašaus? Lauksiu patarimų.
Laba diena, Norėčiau gauti kainos pasiulyma Granulinis židinys Biokaitra TP06
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 449316 pasiūlymų Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3512Iš viso buvo užduota 153591 klausimų