Kokį židinį įsirengti daugiabutyje

Klausimas:
Bute norime įsirengti riboto galingumo židinį. Kur kreiptis? Kokį židinį įsirengti mažoje patalpoje?
Komentarai:
Visų pirma norėtume paklausti, ar Jūsų bute yra dūmtraukis? Labai kviečiame apsilankyti mūsų salone Vilniuje, tikrai padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Jei atvykti negalite, kviečiu parašyti mums el.laišką nurodant jame Jūsų buto kvadratūrą ir pageidavimus židiniui ar krosnelei.
Visi veiksmai tarp gyventojo ir savivaldybės turi būti vykdomi vadovaujantis LR galiojančių teisės aktų nustatyta tvarka. Jūsų minėtą šildymo įrenginį ir dūmtraukį galima projektuoti ir įrengti gavus leidimą LR ST8860237,02:1998 teisės akto pagrindu. Savivaldybė turi tenkinti arba atmesti prašymą vėlgi motyvuodama kitu arba kitais galiojančiais LR teisės aktais. Dėl židinio-krosnies nedidelei patalpai, galėtume rekomenduoti modulinius surenkamus įrenginius kurie puikiai atlieka savo tiesiogines funkcijas ir tuo pačiu nėra ypatingai sudėtingi.
Užsiregistravę
3503 specializuotų įmonių
lb
+3706*****95
lb***********@***il.com
Sveiki. Name yra atviras židinys. Reikėtų įmontuoti kapsulę. Ar tai įmanoma? Kokia apytikriai kaina?
ta
0694***79
ta*************@***il.com
Laba diena, nusipirkau butą kuriame yra Vienybė-V katilas, kūrenamas malkomis su vandens kontūru, kuris pajungtas prie skardinių radiatorių ir grindinio šildymo. Noriu pakeisti šitą pečių į kitą krosnelę arba židinuką, beje buto kvadratūra yra tik 47 k.m. Prašau patarimo kokį ir kuo geriau pakeisti ?
ba
0683***89
ba******@***il.com
Kairinio, kampinio židinio kainos ir jų imontavimo ir apdirbimo kainos domina.
gi
0659***06
gi***************@***il.com
Domina muilo akmens krosnis arba židinys 70kv /m apšildyti, būtų pagrindinis šilumos šaltinis.
dr
+3706*****76
dr****@***il.com
Reikalingas židinys 1. romotop impression R2G L 83.60.34.21 su pakeliamomis durimis dešininis 2.Plieninis židinio ugniakuras Spartherm Varia 2R 80 h-4S, tiesiu kampiniu (dešinės pusės) stiklu su juodu šam. ar turite šiuos židinius ir kokiomis kainomis?
in
0651***39
in********@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Ir kaina?
vy
0698***33
vy*******************@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Papildomai: kokia būtų montavimo darbų su visomis tam reikalingomis papildomomis medžiagomis orientacinė kaina? Židinio išmatavimai tinkami.
ka
0601***81
ka*************@***il.com
Turime seną namą, kuriame įsirenginėjame virtuvę su svetaine. Ar yra koks būdas pasidaryti šildymą, kuris laikytųsi ilgesnį laiką? Gal židinys kapsulė su grindiniu šildymu ar kažkas panašaus? Lauksiu patarimų.
ma
0699***60
ma*******************@***il.com
Laba diena, Norėčiau gauti kainos pasiulyma Granulinis židinys Biokaitra TP06
ro
+3706*****89
ro****@***il.com
Sveiki, turiu židinį su talpa grindiniam šildymui. Noriu paklausti, kuo reiktų valyti židinio ir talpos sieneles, nes labai stipriai apsiteršusios ''smala''? Ar galiu naudoti metalinį šepetį? Gal yra kokių tinkamų tirpiklių?
Panadero HOGAR IZQ
Panadero HOGAR IZQ
UAB "Paltaja grupė"
225 atsiliepimai 92% rekomenduoja
1796 €/vnt.
Židinys Dovre Vista 700
Židinys Dovre Vista 700
„Antakmenė“
4 atsiliepimai 75% rekomenduoja
2700 €/vnt.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 446570 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3503
Iš viso buvo užduota 151065 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 46 specializuotų įmonių