Plonas dekoratyvinis akmuo laiptinės apdailai

Klausimas:
Ieškau kuo plonesnio dekoratyvinio akmens, ką galėtumėt pasiūlyti? Bus klijuojamas laiptinėje, reikia, kad nebūtų labai margas.
Komentarai:
Mes siūlome plonas, tik 3,5 mm storio LAMINAM plokštes laiptinės apdailai. Tai granito ir kvarcito dulkių mišinys. Plokštės labai lengvos, labai tvirtos. Nebijo chemijos, todėl jei kas apibraižytų dažais ar markeriais, lengvai nusivalo. Ekologiškos. Nebijo braižymo su metaliniais daiktais. Klijuojamos paprastai su klijais kaip plytelės. Matmenys - 3000 x 1000. Yra vienspalvių, blizgių, matinių, medienos imitacijos. Supjaustome pagal matmenis jei reikia. Kaina nuo 40 Eur/kv.m
Raimundas Janušauskas, UAB Akmens namas
Mes galim pasiūlyti nuo 15 mm įvairaus dekoratyvinio akmens. Pas mus yra įvairių reljefų ir įvairių spalvų pasirinkimas. Dekoruodami jau pabodusias namų sienas, tikrai nesuklysite rinkdamiesi dekoratyvinį akmenį. Į Jūsų interjerą šis įneš ne tik kerinčio paslaptingumo, bet ir ryškių prabangos bei išskirtinumo akcentų. Tai išties ypatingas vidaus ir išorės apdailos pasirinkimas.
Galime pasiūlyti ploną stiklą su natūralaus akmens imitacijos vaizdu. Turime labai platų akmens vaizdų katalogą. ~300 vnt. skirtingų akmens struktūrų. Atrodo tikrai įspūdingai ir kaina gera lyginant su akmeniu ir kitais rinkoje esančiais produktais/analogais.
Gediminas, UAB Starsier
Tokiu atveju Jums labiau tiktų dekoratyvinis tinkas ar dažai. Neribotas pasirinkimas faktūrų ir spalvų: dekoratyvinio akmens travertino, betono, šilko - veliūro efektas, smėlėtas efektas ir t.t. Visi paviršiai plaunami, kas labai aktualu laiptinės zonoje.
direktorė Tatjana firsanova, UAB Decoramentum
 
Sritis:
Sritis: