Tapetai

Rodomi įrašai 1-13 iš 13.
Kuo skysti tapetai skiriasi nuo įprastų apdailinių dažų? Kokie šių tapetų privalumai ir trūkumai?
Kaip paruošti sieną, ant kurios noriu klijuoti stiklo audinio tapetus? Siena nudažyta amaliniais dažais, paviršius blizgus.
Norėjau paklausti, ar galima dažyti skystus tapetus? Norime pakeisti spalvą.
Noriu paklausti kuo skiriasi - medvilnės, šilko ir celiuliozės skysti tapetai. Kurie geriausiai tinka luboms - tiksliau ne visoms luboms, o lubų įtrūkimams?
Domina smiltainio tapetų kainos. Ar Jūs turite, ar reikia gerokai iš anksto užsisakyti iš Vokietijos?
Kiek laiko galima laikyti sumaišytus skystus tapetus, ar nepanaudotą likutį?
Osb plokštę tapetuojant viniliniais tapetais, ar būtina nugruntuoti paviršių vokiškais metylan klijais?
Remontuoju biuro patalpas Silk Plast skystais tapetais. Nusamdžiau specialistą, kuris dirba su skystais tapetais. Biuro sienos - tinkas. Pastatas tarybinių laikų. Specialistas naudoja spec. gruntą su kvarciniu smėliu. Uždėjo tapetą ir po kokių 5 valandų, įvairiose vietose, pradėjo kilti pūslės. Kodėl taip nutiko, kas galėjo tai įtakoti? Patarkit ką daryti?
Skaičiau, kad galima dažyti ar klijuoti antrą sluoksnį tapetų. O ar galima ant nudažytų skystų tapetų dažyti antrą sluoksnį, nes nelabai gražiai pirmas sluoksnis užsitepė. Darom remontą patys, bet matau, kad nevertėjo.
Ar yra galimybė po tam tikro laiko ant skystus tapetus glaistyti ir dazyti?
Norėjau pasiteirauti, kuo padengti MDF plokštę norint ant jos tepti skystus tapetus?
Norėjau paklausti apie skystus tapetus. Noriu atnaujinti virtuvės lubas. Šiuo metu jos išklijuotos Chipboard vadinamais tapetais ir dažytos ne vieną kartą. Ar galėčiau nugruntuoti paviršių ir tepti skystus tapetus ant viršaus?
Kokia yra skystų tapetų degumo klasė?
 
Sritis:
Sritis: