Tapetai

Rodomi įrašai 1-19 iš 19.
Kuo skysti tapetai skiriasi nuo įprastų apdailinių dažų? Kokie šių tapetų privalumai ir trūkumai?
Kaip paruošti sieną, ant kurios noriu klijuoti stiklo audinio tapetus? Siena nudažyta amaliniais dažais, paviršius blizgus.
Norėjau paklausti, ar galima dažyti skystus tapetus? Norime pakeisti spalvą.
Noriu paklausti kuo skiriasi - medvilnės, šilko ir celiuliozės skysti tapetai. Kurie geriausiai tinka luboms - tiksliau ne visoms luboms, o lubų įtrūkimams?
Domina smiltainio tapetų kainos. Ar Jūs turite, ar reikia gerokai iš anksto užsisakyti iš Vokietijos?
Osb plokštę tapetuojant viniliniais tapetais, ar būtina nugruntuoti paviršių vokiškais metylan klijais?
Kiek laiko galima laikyti sumaišytus skystus tapetus, ar nepanaudotą likutį?
Remontuoju biuro patalpas Silk Plast skystais tapetais. Nusamdžiau specialistą, kuris dirba su skystais tapetais. Biuro sienos - tinkas. Pastatas tarybinių laikų. Specialistas naudoja spec. gruntą su kvarciniu smėliu. Uždėjo tapetą ir po kokių 5 valandų, įvairiose vietose, pradėjo kilti pūslės. Kodėl taip nutiko, kas galėjo tai įtakoti? Patarkit ką daryti?
Ar yra galimybė po tam tikro laiko ant skystus tapetus glaistyti ir dazyti?
Norėjau pasiteirauti, kuo padengti MDF plokštę norint ant jos tepti skystus tapetus?
Skaičiau, kad galima dažyti ar klijuoti antrą sluoksnį tapetų. O ar galima ant nudažytų skystų tapetų dažyti antrą sluoksnį, nes nelabai gražiai pirmas sluoksnis užsitepė. Darom remontą patys, bet matau, kad nevertėjo.
Kokios firmos skysti tapetai yra geriausios/aukščiausios kokybės?
Norėjau paklausti apie skystus tapetus. Noriu atnaujinti virtuvės lubas. Šiuo metu jos išklijuotos Chipboard vadinamais tapetais ir dažytos ne vieną kartą. Ar galėčiau nugruntuoti paviršių ir tepti skystus tapetus ant viršaus?
Nutariau pabandyti skystus tapetus Silk Plaster. Kambarys seno daugiabučio, buvo seni popieriniai tapetai, nulupus juos matosi plėmai senų dažų. Ar turėčiau sieną nudažyti ir po to dengti gruntu, ar gal galima į gruntą ką nors įmaišyti, kad spalva būtų vienalytė?
Ar galima skystus tapetus tepti ant lakuotų dailylenčių ir nelakuotų?
Noriu remontuoti butą ir galvoju apie jūsų produkciją skystus tapetus. Tik nežinau ar pasiteisina vonios kambariui ir virtuvei ir kokia būtų kaina kv.m. Kokiose patalpose galima naudoti skystus tapetus?
Norėčiau skystais tapetais atlikti langų apdailą. Ar tai nesudėtinga?
Kokia yra skystų tapetų degumo klasė?
Kodėl nudažyta specialiu gruntu OSB (medienos drožlių) plokštė ištepa, gabalais padengtus skystus tapetus? Kiek, kaip ir kuo beuždažyti tokias lubas?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto