Apdailos medžiagos – Patarimai

Lubos išklijuotos tapetais. Ar galima skystus tapetus dėti ant tapetų, ar reikia visgi nuplėšti senus lubinius tapetus?
Ar būtų galima su skystais tapetais tapetuoti židinį?
Skysti tapetai užmaišyti pagal technologiją, 12 val. pastovėjo, permaišiau. Nelimpa prie sienos nei su metaline nei su plastikine mentele. Limpa tik storu sluoksniu, bet tada išeiga nesutampa. Ką daryti?
Buvo uždėti skysti tapetai, tačiau tik išdžiuvus pasimatė geltonos dėmės ir vienoje vietoje susidarė burbulai. Supratau, kad dėmės yra nuo iš sienos paimtų nešvarumų, o burbulai, tai atšokęs tinkas. Šiuo metu nuardžiau pažeistą sienos dalį, tačiau ta dalis nusiėmė su visu glaistu, tik vietomis liko grunto, likusi dalis tinkas/betonas. Klausimas, ar galiu sienos neglaistyti? Planuoju darbo eigą taip: nusivalau sieną kaip įmanoma švariau, gruntuoju giluminiu gruntu "MASTER TEAM CLASSIC", išdžiuvus šiam gruntui, gruntuosiu alkidiniu vaitspirito pagrindu gruntu vivacolor "special primer" ir po šito eis kvarcinis gruntas igis "tex", o tuomet jau liks skysti tapetai.
Ar galima tepti skystus tapetus ant keraminių plytelių?
Prieš porą savaičių sienas darėme skystais Domelati tapetais, bet dėl oro kaitos pradėjo pelėsis lysti, ką patartumėt daryti ant jų, kad nereikėtų visko nuiminėti ar vis dėl to tik valyti?
Ar galiu panaudoti skystus tapetus balkone? Balkonas stiklintas, bet ne visada uždaromas langas. Lietus nepakenks?
Sumaišius tapetų masę liko gumuliukai. Kodėl? Vandens kiekis, temperatūra, brinkinimo laikas ir kitos taisyklės išlaikytos . Papildomai maišėme ir brinkinome. Niekas nepasikeitė. Ir dar pradedant maišyti reikia masę pilti į vandenį ar vandenį į masę. Ačiū
Noriu paklausti, jei sienos apšiltintos poliuretano putomis, ar užtektų vieno sluoksnio melsvo gipso kartono plokštės? Nes ji tvirtesnė ir pan.? Ar reikia dviejų sluoksnių?
Turiu nusipirkusi skystus tapetus, bet galiojimas pasibaigęs. Ar galiu juos naudoti, ar savybės išlieka?
Kuo skysti tapetai skiriasi nuo įprastų apdailinių dažų? Kokie šių tapetų privalumai ir trūkumai?
Norėjau pasiteirauti ar galima klijuoti plyteles grindims ant osb plokštės, jei ne tai kokį kitą sprendimą pasiūlytumėte.
Kaip priklijuoti akmens masės plyteles ant senų, tvirtų medinių lentų grindų. Labai nesinori jų lupti....
Norėjau paklausti, kuo nuvalyti vonioje tarp plytelių esančio dekoro raižinius, po plytelių sudėjimo tai yra patį špaklių. Kaip iškrapštyt nesuraižant ir nepažeidžiant paviršiaus?
Ar galima klijuoti plyteles ant plytelių, kurios tvirtai laikosi, nors jos nugruntuotos su kontaktu ir dėl geresnio surišimo plonai nuteptos plytelių klijais?
Norėjau paklausti, ar galima dažyti skystus tapetus? Norime pakeisti spalvą.
Iš kokio akmens gaminami stalviršiai, koks akmuo yra tinkamiausias virtuviniam stalviršiui priežiūros ir eksploatavimo atžvilgiu?
Kaip klijuojami dekoratyviniai akmenys? Tai geriau patikėti specialistams, ar galima ir pačiam?
Ar galima ant šildomų grindų klijuoti plyteles be siūlių?
Kaip paruošti sieną, ant kurios noriu klijuoti stiklo audinio tapetus? Siena nudažyta amaliniais dažais, paviršius blizgus.
Kokas medžiagas naudoti garažo lubų apdailai, kad atitiktų visus priešgaisrinius reikalavimus priduodant namą? Namas yra vieno aukšto, perdengimas medinis.
Kokia gipso kartono plokštės kaina? Kiek vidutiniškai kainuoja 1 m2 gipso kartono sienos su montavimo darbais?
Noriu patarimo kuom reikėtų impregnuoti šviesių grindų plytelių šviesias siūles, kad neįsigertų nešvarumai, netyčia išpiltas raudonas vynas?
Jau sumontuotos gipso pokštės. Kokia dabar turėtų būti tolimesnė darbų eiga? Kaip reikėtų apdirbti palangių kampus ir nelygumus, tarpelius? Toliau paviršius norėčiau dažyti.
Ar būtina glaistyti gipso kartono paviršių prieš dažymą, pvz. lubas. Susidūriau su situacija, kad vieni meistrai sako, kad būtinai reikia, o kiti sako užglaistyti tik sujungimus įdedant armavimo juostą ir viską nudažyti gruntiniais dažais ir išdžiuvus dažyti paprastais dažais.
Norėčiau sužinoti ar mansardos lubų gipso kartono plokštę galima tvirtinti prie medinių tašelių, kurie yra pritvirtinti skersai gegnėms.
Ar galima ant sienų klijuoti dideles akmens masės plyteles?
Kokių savybių apdailos plokštės tinkamiausios drėgnoms patalpoms?
Kokie yra pagrindiniai skirtumai tarp žalios ir mėlynos gipskartonio plokštės? Prekių aprašymuose perskaičiau, kad mėlyna yra atsparesnė mechaninian poveikiui ir abi yra atsparios drėgmei. Ar mėlyną galima naudoti vonios kambaryje, ar vis dėlto žalia atsparesnė drėgmei?
Ieškau apdailos plokščių luboms. Remontuoju butą, lubos glaistytos ir dažytos. Jau tris kartus perdažiau, bet po kiek laiko sutrūkinėja ir byra. Perdengimas betoninis, bet užteptas kažkokia gelsva minkšta medžiaga, todėl nesilaiko jokie glaistai ir dažai. Visko nugrandyt neįmanoma, todėl ieškau kažkokių būdų kaip ištaisyti statybininkų nemokšiškumą. Ką galėtumėt patarti, kad būtų nebrangu ir gražu?
Kas yra muilo akmuo ir kokios jo ypatybės.
Kambario (plotas - 35 kv.m) lubos įrengtos iš seno tipo gelžbetoninių perdangos plokščių, todėl jos gana nelygios. Ką galėtumėte pasiūlyti(girdėjau, kad Jūs turite tam įdomių medžiagų) jų apdailai(nenoriu gipso plokščių) ir kokiomis sąlygomis?
Kokios palangių kainos? Kaina už metrą?
Domintį konsultacija dėl sėdimos palangės įrengimo. Kokios palangės rekomenduojamos? Ar montuojamos kažkokios atramos nuo grindų? Palangė virš radiatoriaus, ar galima kažkaip išlaikyti radiatoriaus skleidžiamos šilumos srauto kryptį?
Kiek kainuoja vienas kvadratinis metras granito, marmuro ar kitokio akmens stalviršio?
Į ką atsižvelgti renkantis sienų apdailos plokštes?
Ar galima klijuoti naujas grindų plyteles ant senųjų metlako plytelių? Kaip mažiausiomis sąnaudomis išlyginti keramikinių grindų dangą? Prieš daug metų buvo suklotos metlako plytelės, o dabar norėčiau ant jų iškloti naujas.
Statausi vieno aukšto namą, vidinių sienų pertvaras nusprendžiau daryti iš gipso kartono. Kokio storio gipso kartono sienas patartumėte daryti? Kokie gipso kartono pranašumai namo statyboje?
Kokios apdailos plokštės labiausiai tinka virtuvei?
Noriu paklausti kuo skiriasi - medvilnės, šilko ir celiuliozės skysti tapetai. Kurie geriausiai tinka luboms - tiksliau ne visoms luboms, o lubų įtrūkimams?
Pirkau konsolę su marmuriniu paviršiumi. Marmuro paviršius buvo nulakuotas, bet lakas buvo apsilupęs. Gal galėtumėte pasiūlyti specialistą, kuris sutiktų nulakuoti marmuro paviršių arba patartumėte, kokį laką ir kur galėčiau nusipirkti nulakuoti pati.
Ar dušo zonai tinka lygios plytelės, be pašiurkštinimo, pavyzdžiui, mozaikinės. Ar vėliau neteks slidinėti besimaudant ten, kur bus nuolydis į trapą?
Kur tinkamos naudoti dekoratyvinės sienų plokštės? Kokie šių plokščių privalumai?
Norėčiau Jūsų pasiteirauti apie vidinių buto sienų įrengimą. Naujai pastatytame name buto vidines pertvaras planuojame mūryti arba iš silikatinių plytų, arba daryti karkasinių gipso kartono plokščių su vidaus užpildo medžiaga. Gal galėtumėte pakomentuoti abu šiuos variantus atsižvelgiant į kainų santykį, garso izoliaciją, patvarumą (tarkime, ar ant karkasinių gipso kartono plokščių galim abus pakabinti sunkius daiktus ir pan.)?
Ar tiesa, kad palangės plotis daro įtaką langų rasojimui? Kas dar padeda spręsti šitą problemą? Girdėjau apie taip vadinamus "termo rėmelius", ar jie gali padėti išvengti rasojimo.
Domina smiltainio tapetų kainos. Ar Jūs turite, ar reikia gerokai iš anksto užsisakyti iš Vokietijos?
Osb plokštę tapetuojant viniliniais tapetais, ar būtina nugruntuoti paviršių vokiškais metylan klijais?
Norėjau paklausti, kokį stalviršį pasirinkti virtuvei - granitą, kvarcą, dirbtinį akmenį ar yra kažkokių kitų paviršių?
Kokia fasadų dekoro elementų sudėtis? Ar jie atsparūs oro sąlygų poveikiui?
Norėjau pasiteirauti, kokio maksimalaus ilgio galite pagaminti akmens stalviršį virtuvės komplektui ir kokį sprendimą galite pasiūlyti kampo sujungumui.
Kokia turi būti dekoratyvinių akmenų priežiūra? Ar reikia tokius akmenis impregnuoti, lakuoti ar pan.?
Ar galima klijuoti plyteles ant armuotos vatos? Teko girdėti, kad galima tik ant polistirolo, nes nuo vatos po kiek laiko plytelės nukrenta.
Žinau, kad popierinė juosta yra tvirčiausia ir geriausias pasirinkimas špakliuojant GKP. Norėčiau sužinoti: 1) su kuo klijuojama popierinė juosta? 2) kokius mišinius (glaistus) naudoti dirbant su popierine juosta?
Dekoro elementų pritaikymas. Kur galima pritaikyti Jūsų siūlomus dekoro elementus?
Turiu seną marmurį stalviršį. Noriu atrestauruoti, nes sena danga, panašu, kad epoksidinė derva, jau pasilaupiusi ir vietom ištrupėję. Kokį laką patartumėte naudoti, kad apsaugoti patį akmenį? Stalviršis bus naudojamas lauko terasai.
Remontuoju biuro patalpas Silk Plast skystais tapetais. Nusamdžiau specialistą, kuris dirba su skystais tapetais. Biuro sienos - tinkas. Pastatas tarybinių laikų. Specialistas naudoja spec. gruntą su kvarciniu smėliu. Uždėjo tapetą ir po kokių 5 valandų, įvairiose vietose, pradėjo kilti pūslės. Kodėl taip nutiko, kas galėjo tai įtakoti? Patarkit ką daryti?
Kaip sudėti plyteles patalpose, kur yra pastovi grindų drėgmė, kur nuolat pilamas vanduo?
Ieškau kuo plonesnio dekoratyvinio akmens, ką galėtumėt pasiūlyti? Bus klijuojamas laiptinėje, reikia, kad nebūtų labai margas.
Apsišildėme palėpes sienas iš vidaus polistereno plokštėmis (10 cm storio), kurias priklijavome prie mūro sienos. Ar galime ant putų polistirolio klijuoti gispo kartoną?
Koks akmuo yra tinkamiausias židinio apdailai, ar reikia rinktis pagal estetinį grožį ar pagal kitus kriterijus?
Kokiu tikslu atliekamas akmens impregnavimas? Kokia iš to nauda?
Reikia 1 kv. m granitinio stalviršio. Kokia apdirbimo kaina su montavimo darbais?
Kiek laiko galima laikyti sumaišytus skystus tapetus, ar nepanaudotą likutį?
Kokia geriausia - pigiausia, lengviausiai montuojama ir kokybiška alternatyva vonios kambario plytelėms?
Ar yra galimybė po tam tikro laiko ant skystus tapetus glaistyti ir dazyti?
Iš ko pagaminti sienų apdailai naudojami dekoratyviniai akmenys? Ar tai naturalūs (kaip gamtoje) akmenys?
Norėčiau sužinoti kaip vykdomas gipso kartono lubų montavimas ir apdaila, kai paliekamas vienodas tarpas tarp lubų ir sienų, kitaip tariant – kaip įrengti šešėlinę siūlę?
Ar atliekant perdangos smūginio garso matavimus nepažeidžiamos grindų plytelės?
Kaip reikia paruošti sieną ir kitus paviršius prieš klijavimą dekoratyviniais akmenimis?
Kokiu glaistu reikia glaistyti plytelių siūles vonioje, kuris glaistas būtų atsparus vandeniui.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 132 specializuotų įmonių