Ar galiu panaudoti skystus tapetus balkone? Balkonas stiklintas, bet ne visada uždaromas langas. Lietus nepakenks?
Sumaišius tapetų masę liko gumuliukai. Kodėl? Vandens kiekis, temperatūra, brinkinimo laikas ir kitos taisyklės išlaikytos . Papildomai maišėme ir brinkinome. Niekas nepasikeitė. Ir dar pradedant maišyti reikia masę pilti į vandenį ar vandenį į masę. Ačiū
Turiu nusipirkusi skystus tapetus, bet galiojimas pasibaigęs. Ar galiu juos naudoti, ar savybės išlieka?
Kuo skysti tapetai skiriasi nuo įprastų apdailinių dažų? Kokie šių tapetų privalumai ir trūkumai?
Noriu paklausti kuo skiriasi - medvilnės, šilko ir celiuliozės skysti tapetai. Kurie geriausiai tinka luboms - tiksliau ne visoms luboms, o lubų įtrūkimams?
Remontuoju biuro patalpas Silk Plast skystais tapetais. Nusamdžiau specialistą, kuris dirba su skystais tapetais. Biuro sienos - tinkas. Pastatas tarybinių laikų. Specialistas naudoja spec. gruntą su kvarciniu smėliu. Uždėjo tapetą ir po kokių 5 valandų, įvairiose vietose, pradėjo kilti pūslės. Kodėl taip nutiko, kas galėjo tai įtakoti? Patarkit ką daryti?
Kiek laiko galima laikyti sumaišytus skystus tapetus, ar nepanaudotą likutį?
Ar yra galimybė po tam tikro laiko ant skystus tapetus glaistyti ir dazyti?
Norėjau pasiteirauti, kuo padengti MDF plokštę norint ant jos tepti skystus tapetus?
Skaičiau, kad galima dažyti ar klijuoti antrą sluoksnį tapetų. O ar galima ant nudažytų skystų tapetų dažyti antrą sluoksnį, nes nelabai gražiai pirmas sluoksnis užsitepė. Darom remontą patys, bet matau, kad nevertėjo.
Kodėl nudažyta specialiu gruntu OSB (medienos drožlių) plokštė ištepa, gabalais padengtus skystus tapetus? Kiek, kaip ir kuo beuždažyti tokias lubas?
Dengdama sienas su skystais tapetais, iš plokštės nepilnai pašalinau senas vinutes. Dabar tose vietose yra ruda. Tapetai šviesiai žalios spalvos. Ištraukus vinutes, lieka dėmės. Kaip man jas sutvarkyti? Ar reikia dengti visą sieną? Ar galiu juos dažyti? Tapetus esu nusipirkusi.
Kodėl neįmanoma su mentele glaistyti, nekimba prie sienos? Gal reikalinga tam tikra mentelė skirta šlapiems tapetams? Siena gruntuota su kvarciniu gruntu.
Kokios firmos skysti tapetai yra geriausios/aukščiausios kokybės?
Nutariau pabandyti skystus tapetus Silk Plaster. Kambarys seno daugiabučio, buvo seni popieriniai tapetai, nulupus juos matosi plėmai senų dažų. Ar turėčiau sieną nudažyti ir po to dengti gruntu, ar gal galima į gruntą ką nors įmaišyti, kad spalva būtų vienalytė?
Noriu remontuoti butą ir galvoju apie jūsų produkciją skystus tapetus. Tik nežinau ar pasiteisina vonios kambariui ir virtuvei ir kokia būtų kaina kv.m. Kokiose patalpose galima naudoti skystus tapetus?
Norėjau paklausti jūsų patarimo, mums gavosi dėmės rudos. Sienų eiga, kurią atlikome: OSB plokštė, šiek tiek pašpakliavome vietas, kur sujungimai/varžtai, paskui pašveitėm špakliuotas vietas, du kartus padengėm gruntu, skirtu skirtiems tapetams. Išdžiuvus, sekančią dieną, tepėme skystus tapetus ir džiūvant išryškėjo plokštės dėmės. Gal patartumėte kaip ištaisyti šias dėmes? Gal geriausia visą sieną nudažyti ant išdžiuvusio skysto tapeto, ar kitą spalva padengti skysto tapeto (užklijuota yra baltas)?
Norėjau paklausti apie skystus tapetus. Noriu atnaujinti virtuvės lubas. Šiuo metu jos išklijuotos Chipboard vadinamais tapetais ir dažytos ne vieną kartą. Ar galėčiau nugruntuoti paviršių ir tepti skystus tapetus ant viršaus?
Noriu pakeisti spalvą skystų tapetų. Sieną tapetuojam irgi skystais tapetais. Ar senus reikės nuimti?
Ar galima skystus tapetus tepti ant lakuotų dailylenčių ir nelakuotų?
Dėjo meistras skystus tapetus, bet išmušė, kai kur geltonos dėmės, pusė sienos. Ar galima ant viršaus, vėl dėti gruntą ir skystus tapetus uždėti, nes yra nelygi siena, tai antras tapetų sluoksnis, labiau palygintų sieną?
Norėčiau skystais tapetais atlikti langų apdailą. Ar tai nesudėtinga?
Kokia yra skystų tapetų degumo klasė?
Norėčiau žinoti ar galima skystus tapetus tepti ant gipskartonio?
Norėjau paklausti kas gali būti sienai. Ištapetavom skystais sienas ir ant vienos sienos atsirado pilki plėmai. Prisegu foto.
Ar galima tepti naujus skystus tapetus ant senų skystų tapetų? Kaip paruošti sieną prieš tepant, nenuimant senų tapetų?
Ar galima skystus tapetus dėti ant nuglaistytų gipso lubų? Bet lubos nuglaistytos nelygiai matosi dėmės ir vieną kartą nugruntuotos giluminiu gruntu.
Ar galima skystus tapetus dažyti? Kokiais dažais? Ar nebus jog sudrėkę tapetai pūslėm nueis?
Laba diena. Gyvenu vadinamam alytnamyje, kurio sienos spausto popieriaus. Norėčiau ištapetuoti skystais tapetais. Ką turėčiau padaryti prieš tapetavimą?
Ištapetavom sieną skystais tapetais, siena buvo nugruntuota, nudažyta baltais dažais, bet išdžiuvus tapetams išsimėtė geltonais plėmais. Ką daryt? Gal dar sykį tapetuot ant viršaus ?
Skystais tapetais tepėm nelygias sienas ir gavosi nelabai gražiai kur storiau kur ploniau. Ar galima tepti antrą sluoksnį, kad suvienodinti tą struktūrą? Ar reiktų gruntuoti, ar tepti galima vėl be grunto?
Sveiki, sakykite ar yra galimybė, kad lubas ištepus skystais tapetais jos dėl oro kaitos po kurio laiko su trūkinėtų, kur yra gipso plokštės sujungimas? Ir ar galima dėt skystus tapetus ant nudažyto gipso plokštės? Ačiū.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 376020 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3263
Iš viso buvo užduota 155744 klausimų