Kiek kainuoja laidinė ir belaidė apsaugos sistema vienam 5 kambarių namui?
Sodyboje yra 4 pastatai ir norime įrengti apsaugos sistemą. Kiekviename pastate turi būti po 2 judesio daviklius ir sireną. Suveikus signalizacijai, turi kaukti visos keturios sirenos ir pranešimo skambutis į telefoną. Kiek kainuotų tokios ar panašios sistemos įrengimas su montavimu ir be?
Reikalinga apsauga butui nuo vagysčių, norėčiau belaidės signalizacijos. Ką galėtumėt pasiūlyti ir kokia kaina (2 langai)?
Kokie yra laidinės ir bevielės apsaugos sistemų ypatumai? Kokie jų privalumai/trūkumai?
Kada geriausia įsirengti buto apsaugos sistemą? Dar prieš apdailos darbus, ar gali tai padaryti jau po jų?
Name įmontuota belaidė apsaugos signalizacija dažnai suveikia ir telefonu gaunu klaidingus pranešimus apie pavojų. Kodėl suveikia davikliai ir praneša apie netikrą pavojų?
Girdėjau, kad yra tokia apsaugos sistema, kada įsijungus signalizacijai bute, apie tai pranešama buto šeiminkui sms žinute. Gal galima būtų apie tai daugiau sužinoti?
Kuo skiriasi buto ir namo apsaugai naudojamos apsaugos sistemos - galbūt vienos iš jų yra galingesnės, jautresnės nei kitos?
Ar būtina signalizaciją jungti prie apsaugos pulto, ar ji gali būti prie jo ir nepajungta?
Ar apsaugos sistemos yra montuojamos tik taip, kad saugotų būsto erdvę, ar kartu jos gali reaguoti į langų atidarymą? Ar galima, tokiu atveju, palikinėti pusiau, vertikaliai atvertus langus?
Ar galima būste įsirengti apsaugos sistemą, jei kartu jame laikome ir šunį?
Noriu pasijungti signalizaciją, kuri saugotų buto duris. Gyvenu 5 aukšte, todėl per langus pavojaus nėra, bet per duris bandė ne kartą laužtis. Noriu apie įsilaužimą gauti pranešimą į telefoną. Namuose auginu katiną. Kokius galėčiau rinktis variantus ir kiek kainuotų? Ar gali signalizacija suveikti pradedant rakinti duris? Ar signalizacija suveiktų tik atidarius duris?
Norėčiau plačiau sužinoti apie belaides apsaugos sistemas. Kaip jos veikia? Ar joms taip pat būtini kodai?
Ar apsaugos sistemos, kurios yra skirtos gyvūnus bute laikantiems, yra specifikuotos? Ar viena tokia sistema naudojama tarkim, nesvarbu turint pinčeriuką ar seterį?
Ar galima įsirengti apsaugos sistemą tik tam tikram, ribotam laikotarpiui (pvz. keletui mėnesių ar pusei metų)?
Reikalinga 10 ha teritorijos, kurioje auginami laukiniai žvėrys, apsaugos sistema. Kokie gali būti apsaugos sprendimo būdai ir kiek tai gali kainuoti?
Naujai pastatytame name planuoju įsirengti apsaugos sistemą (signalizacija, lauko kameras ir lauko sireną). Kurios patikimesnės signalizacijos: vedžiojamos su laidais ar belaidės (PVZ: Hikvision, Ajax ar kitos). Labai norėčiau sužinoti skirtumus ir privalumus kiekvienos iš jų bei kurią labiau rekomenduojate.
Norime turėti sistemą durims, kurios atsidarytų su kortele ar tagiu, kiekvienas atidarymas/uždarymas turėtų būti registruojamas. Registrą peržiūrėti cloude būtų labai gerai, bet tinka ir importas į tekstinį failą ar kažkas panašaus. Pradžiai planuojame pasibandyti kelias tokias sistemas. Gal turite sprendimo variantą pasiūlyti? Domina kainos, bei veikimo principas.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 63 specializuotų įmonių