Namo apsaugos sistemos

Rodomi įrašai 1-23 iš 23.
Ar privalome rengti gaisrinius hidrantus gyvenamojo namo sklype? Gal yra kažkoks kitoks būdas, kad jų nereikėtų rengti? skaičiau kad 1 km atstumu turėtų būti vandens telkinys, kad jų rengti nereikėtų, tačiau jeigu tas vandens telkinys yra kito savininko sklype? Be to, kokio dydžio turėtų būti artimiausias vandens telkinys?
Sodyboje yra 4 pastatai ir norime įrengti apsaugos sistemą. Kiekviename pastate turi būti po 2 judesio daviklius ir sireną. Suveikus signalizacijai, turi kaukti visos keturios sirenos ir pranešimo skambutis į telefoną. Kiek kainuotų tokios ar panašios sistemos įrengimas su montavimu ir be?
Kiek kainuoja laidinė ir belaidė apsaugos sistema vienam 5 kambarių namui?
Reikalinga apsauga butui nuo vagysčių, norėčiau belaidės signalizacijos. Ką galėtumėt pasiūlyti ir kokia kaina (2 langai).
Domina aktyvios žaibosaugos įrengimas ant 9-aukščio 12 m x 48 m. Kokia galima aktyvios žaibosaugos kaina su montavimu?
Norėčiau gauti daugiau informacijos apie išmaniuosius protingus namus, jų sistemas, automatiką šviesai, šildymui.
Norėčiau sužinoti kiek kainuotų pilnas telefonspynės komplektas su įrengimu. Vilniuje, 5-aukštis namas, 1 laiptinė, 25 butai. Laiptinės durys metalinės.
Kiek kainuotų įrengti pasyvią žaibosaugos sistemą? Objektas - 360kv gyvenamasis namas dvišlaičiu skardiniu stogu Vilniuje, gruntas - priemolis. Bendras stogo plotas - 160kv, viršutinės briaunos ilgis 15 metrų.
Kokie yra laidinės ir bevielės apsaugos sistemų ypatumai? Kokie jų privalumai/trūkumai?
Kada geriausia įsirengti buto apsaugos sistemą? Dar prieš apdailos darbus, ar gali tai padaryti jau po jų?
Name įmontuota belaidė apsaugos signalizacija dažnai suveikia ir telefonu gaunu klaidingus pranešimus apie pavojų. Kodėl suveikia davikliai ir praneša apie netikrą pavojų?
Norėčiau paklausti kas atlieka tuos priešgaisrinius skaičiavimus, kuriais būtų įmanoma pagrįsti mažesnį nei 6m atstumą tarp gretimuose sklypuose esamo ir būsimo pastato? Kaimyno pastatas 3m nuo jo sklypo ribos. Jis duoda man notarišką sutikimą, kad galėčiau statytis 1m atstumu nuo savo sklypo ribos, bet tai tik 4m. O įstatymai reikalauja šiai degumo klasei min 6m. Ar įmanomas toks variantas su kažkokiais pagrįstais skaičiavimais?
Kuo skiriasi buto ir namo apsaugai naudojamos apsaugos sistemos - galbūt vienos iš jų yra galingesnės, jautresnės nei kitos?
Girdėjau, kad yra tokia apsaugos sistema, kada įsijungus signalizacijai bute, apie tai pranešama buto šeiminkui sms žinute. Gal galima būtų apie tai daugiau sužinoti?
Ar būtina signalizaciją jungti prie apsaugos pulto, ar ji gali būti prie jo ir nepajungta?
Noriu pasijungti signalizaciją, kuri saugotų buto duris. Gyvenu 5 aukšte, todėl per langus pavojaus nėra, bet per duris bandė ne kartą laužtis. Noriu apie įsilaužimą gauti pranešimą į telefoną. Namuose auginu katiną. Kokius galėčiau rinktis variantus ir kiek kainuotų? Ar gali signalizacija suveikti pradedant rakinti duris? Ar signalizacija suveiktų tik atidarius duris?
Ar galima būste įsirengti apsaugos sistemą, jei kartu jame laikome ir šunį?
Ar apsaugos sistemos yra montuojamos tik taip, kad saugotų būsto erdvę, ar kartu jos gali reaguoti į langų atidarymą? Ar galima, tokiu atveju, palikinėti pusiau, vertikaliai atvertus langus?
Norėčiau plačiau sužinoti apie belaides apsaugos sistemas. Kaip jos veikia? Ar joms taip pat būtini kodai?
Reikalinga 10 ha teritorijos, kurioje auginami laukiniai žvėrys, apsaugos sistema. Kokie gali būti apsaugos sprendimo būdai ir kiek tai gali kainuoti?
Ar apsaugos sistemos, kurios yra skirtos gyvūnus bute laikantiems, yra specifikuotos? Ar viena tokia sistema naudojama tarkim, nesvarbu turint pinčeriuką ar seterį?
Ar galima įsirengti apsaugos sistemą tik tam tikram, ribotam laikotarpiui (pvz. keletui mėnesių ar pusei metų)?
Norime turėti sistemą durims, kurios atsidarytų su kortele ar tagiu, kiekvienas atidarymas/uždarymas turėtų būti registruojamas. Registrą peržiūrėti cloude būtų labai gerai, bet tinka ir importas į tekstinį failą ar kažkas panašaus. Pradžiai planuojame pasibandyti kelias tokias sistemas. Gal turite sprendimo variantą pasiūlyti? Domina kainos, bei veikimo principas.