Elektros dėžės perkėlimas

Klausimas:
Perkame namą. Šalia sklypo yra pastatyta kvartalo elektros pastotė, kuri dalinai įeina į mūsų perkamo namo sklypą. Ten sužymėti servitutai ir pan. Ar yra galimybė, jog ta elektros dėžė būtų perkelta? Ar bent kažkoks sutarimas, kad mes galėtumėme tvertis tvorą ramiai ir niekas nesikabinėtų, nes visgi sklypas tai mūsų.
Komentarai:
Savarankiškai aptveriant sklypą bus sudėtinga numatyti visas galimas montavimo ir eksploatacines kliūtis, nes transformatorinės apsaugos zonoje bus bent keletas 0,4 kV ir 10 kV kabelių, nuo kurių būtina išlaikyti atitinkamus atstumus ir kuriuos būtina apsaugoti nuo pažeidimų. Jeigu tvora pateiktų ir į elektros tiekimo oro linijos apsaugos zoną, tuomet atsiranda papildomas reikalavimas sankirtos vietoje metalinę tvorą įžeminti. Šiuo atveju geriausia būtų pasirengti sklypo tvoros projektą, kuriame derinimo metu bus atsižvelgta į visas dėl žemės servituto kylančias aplinkybes ir tuomet pagal suderintą projektą atlikti tvoros montavimo darbus.
Mindaugas Žiūkas, UAB "MINELEKTRIKAS"
Teoriškai perkelti galima, praktiškai gali nebūti vietos kur perkelti, be to tai labai daug kainuos, nes už viską turėsite mokėti Jūs. Dėl tvoros įrengimo apsaugos zonoje turite kreiptis į AB ESO.
Jeigu transformatorine patenka į servituto zoną, tada jūs negalite jos iškelti. Reikia jums tiesiogiai su elektros tinklais bendrauti šituo klausimu.
Dainius, UAB Direktas
Užsiregistravę
3415 specializuotų įmonių
wi
+3706*****47
wi******@***il.com
Laba diena, Norėčiau paklausti kiek kainuotų plius minus išvedžioti naujai elektros laidus namo bute, butas dviejų kambarių 44kv, ačiū.
ve
+3706*****52
ve*******@***il.com
Elektros energijos paskirstymas sodininkų bendrijose
jo
+3706*****50
jo*************@***il.com
Reikalingas statybinis įvadas 3kv statybai. Kretingos raj. Žalgirio sen. Rubulių km. Lakštingalų g. 2 sodininkų bendrija "Minija"
da
0630***00
da***************@***il.com
Kur kreiptis dėl elektros stulpo, jis visas baigia subirėti.
mi
+3706*****70
mi******@*****ok.com
Sveiki, Ar galėtumėte nutiesti naują įvadinį kabelį? Atstumas +-30m, nuo stulpo su būsima nauja apskaitos spinta iki namo. Įvadas atnaujinamas dėl galios didinimo. Veiksmo vieta - Ringaudai, Kauno raj.
vy
+3706*****26
vy******************@***il.com
Sveiki, Radau jūsų komentarą ekspertai.lt puslapyje - dėl pažeisto įvadinio kabelio vietos radimo. Turime panašią situaciją, tik kotedžas, o ne namas. Dvi fazės trumpina su žeme, viena gyva. Jeigu galėtumėte padėti - susisiekime.
Da
+3706*****26
Da******@******ne.de
Mes norime nukelti elektros dėžutę su skaitliuku nuo namo sienos nes namas bus renovuojamas.Ar galime ta atlikti be ESO pagalbos ,o su jumis?
ve
+3706*****25
ve*******@***il.com
Prašau paaiškinti, kokios yra elektros energijos skirstymo sodų bendrijose taisyklės?
vi
0682***85
vi*****************@***il.com
Laba diena, 5 gyslis kabelis, viena fazinė gysla turi l. mažą varžą su įžeminimo gysla. Sykis nuo sykio meta įvadinį automatą. Kabelis komerciniame pastate, pagal trasą nepraseksi. Kokios galimybės atrasti vietą?
ra
0037*******74
ra***************@***il.com
Per sklypą eina elektros kabelis kaimynų. Ar galima jį iškelti? Ar kaimynai turi patys išsikasti kitą vietą?
jung-baneris-300x300.jpg
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 432789 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3415
Iš viso buvo užduota 139845 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 92 specializuotų įmonių