Ką daryti su elektros įvadu, jei noriu nugriauti sodo namelį

Klausimas:
Noriu nugriauti sodo namelį ir jo vietoje pastatyti naują. Ką reikia daryti su elektros įvadu? Nuo pradžių atsijungti ir po to jungtis vėl? O gal yra koks nors laikinas atsijungimas?
Komentarai:
Jei elektros apskaitos prietaisas yra pastato viduje, o elektros tiekimo linijos priklauso ESO, tada reikėtų pildyti paraišką dėl galios didinimo. Užpildžius paraišką dėl galios didinimo turėtų įrengti apskaitos spintą prie sklypo ribos/pastato išorėje į kurią bus perkeltas esamas el. skaitiklis arba įrengiamas naujas el. skaitiklis. Kitu atveju jeigu elektros tiekimo linijos priklauso ESO ir prašysite jog laikinai atjungtų ir vėl po kurio laiko prijungtų Jūsų elektros atvadą, Jūs turėsite už šias paslaugas sumokėti - tai neapsimoka. Jeigu elektros tiekimo linijos priklauso sodų bendrijai, tada turite kreiptis į bendrijos pirmininką ar kitą atsakingą už elektros ūkį asmenį dėl laikino elektros atvado atjungimo.
Jeigu jau yra įrengta el. apskaitų spinta prie sklypo ribos ar kitoje vietoje (bet ne ant pastato išorinės sienos) Jums reikia atsijungti įvadinį aut. išjungiklį. Jeigu reikalinga pakeisti įvadinį kabelį, tada turite kreiptis į el. skaitiklį eksploatuojantį asmenį jog leistų nuimti plombas ir po rekonstrukcijos darbų, įsirengus naują el. tinklą, prijungti įvadinį el. kabelį prie el. skaitiklio ir pranešti el. skaitiklį eksploatuojančiam asmeniui jog galima uždėti plombas.
 
Sritis:
Sritis: