Pertvarų įrengimas prieš ar po grindų betonavimo

Klausimas:
Kada geriau namo viduje įrenginėti gipso kartono pertvaras: prieš betonuojant grindis ar po betonavimo?
Komentarai:
Pertvaros įrenginėjamos po grindų betonavimo. Pertvaros horizontalūs profiliai UW tvirtinami prie grindų ir lubų poto į juos įstatomi vertikalūs CW profiliai. Jeigu betonuosite įrengę pertvarą gipso kartonas apačioje atsidurs šlapiame betone sušlaps ir "aptirps"
Gipskartonio pertvaras geriau montuoti po betonavimo darbų. Betonavimas – „šlapias“ procesas, jo metu į patalpas yra įnešama labai daug drėgmės. Visų gipskartonio konstrukcijų montavimo darbus geriau atlikti po būtinų „šlapiųjų“ darbų (betonavimas, tinkavimas ir pan.). Tokiu būdu yra išvengiama galimų gipskartonio plokščių deformacijų dėl drėgmės poveikio.
Julius N., Apdailos darbai
Užsiregistravę
3514 specializuotų įmonių
au
6529**59
au*****@***il.com
Laba diena, Domina 50 kvadratinių metrų baltų akustinių gipso plokščių. Kokius dydžius turite, po kiek vienetų parduodate ir kokios kainos? Kaip greitai pristatote ar vežate į vietą, Vilnius?
da
0607***90
da*********@***il.com
Sveiki reikia 33 vnt zalio gipso 1200x2700 ir montavimo ploksciu taip pat vatos
gi
0600***03
gi**********@***il.com
Man reikia 50 kv.m tokių plokščiu. Kada būtų galima uzsakyti ir kokios pristatymo salygos.
gi
0600***03
gi**********@***il.com
lABa DIENA. MAN REIKTŲ ZALIU PLOKŠČIU 50 KV. Kada butu galima užsakyti ir kokios pristatymo sąlygos ?
pa
0684***99
pa******@***oo.com
Laba diena, Domina gipso kartono plokštės White GKB. Nematau išmatavimų.
pa
0684***99
pa******@***oo.com
Laba diena, Domina gipso kartono plokštės White GKB. Nematau išmatavimų.
de
+3706*****42
de***************@***il.com
Sveiki. Prekiaujate gipso plokstem KNAUF GREEN ? Reik 50vnt. 1200x2500
sn
8612***77
sn******@***il.com
Laba diena Kur galima įsigyti šį akustinį gipsą Cleaneo Akustik SK?
ad
+370 6** ***54
ad**************@***il.com
Noriu paklausti, jeigu planuoju gipso kartono siena - pertvara netoli statomo peciuko, kuris sildys visa patalpa, ar nepakenks gipsui? Siena planuojama uz puses metro.
sm
8675***11
sm**********@***il.com
Sveiki, Ar galima įrengti gipso kartono sienas vasarnamyje, kuris nebus eksploatuojamas žiemą? Jei taip, kaip turi būti įrengiama. O jeigu bus retkarčiais (savaitgalį) apsilankoma ir šildoma?
12vbg-300x300px.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 449988 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3514
Iš viso buvo užduota 154219 klausimų
Gaukite pasiūlymus
iš 24 specializuotų įmonių