Trinkelių impregnavimas

Domina betono impregnantas. Ar jis tinkamas trinkelėms? Ar duoda kažkokį šlapią efektą ar bespalvis yra? Kokia litro kaina? Kokios pakuotės? Reikia, kad būtų apsauga nuo alyvų.

Dažai šaligatvio plytelėms lauke dažyti

Reikia gerų dažų nudažyti šaligatvio plyteles lauke.

Betoninių trinkelių priežiūra

Kokia reikalinga būtų priežiūra betoninėms trinkelėms kieme?

Klinkerinių trinkelių priežiūra

Kokia būtų reikalinga priežiūra klinkerinėms trinkelėms kieme?

Dėmių šalinimas nuo lauko laiptų plytelių

Pasirinkau nežinomą meistrą, kuris lauko laiptus apklijavo pilkomis plytelėmis, tarpelius užpildė juodu glaistu. Po darbo pats meistras plyteles nuvalė vandeniu, jį keitė keletą kartų, tarpai užpildyti tvarkingai, jokių cemento dalelių nėra, bet aplink tarpelius liko juodos, gal juosvos dėmės, žodžiu, dėmės ten, kur buvo ištepliota glaistu. Išvažiuodamas meistras mane patikino, kad kitos dienos ryte visa tai nusiplaus vandeniu su plovimo priemonėmis Deja...bandžiau viską, ką sugalvojau - skalbimo miltelius, muilą, skystą muilą... Dėmės tebėra ir net nė kiek nenublanko. Gal yra kokia priemonė, kurią dar galėčiau išbandyti?

Suodinų lubų valymas

Sename name, rūsyje, nuo buvusios rūkyklos yra labai suodinos lubos (juodos, bet netepa ir nesivalo), lubos - lieta gelžbetoninė perdanga, gana nelygi. Bandant valyti mechaniškai (su bulgarke užsidėjus abrazyvinį diską) - kažkiek valosi, bet visi nelygumai lieka suodini. Gal yra koks tirpiklis, ar gruntas, kuris laikytusi ant to suodino paviršiaus? Nes stebuklų kažkokių ten nedarysime - norisi nudažyti baltai tiesiai ant betono ir viskas.

Parafino šalinimas nuo terakotos plytelių

Su žvakidėm prilašinom parafino ant terakotos plytelių. Kadangi neglazūruotos plytelės, tai parafinas įsigėrė. Ar galima būtų pašalinti su jūsų valikliais susidariusias dėmes?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366933 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3245
Iš viso buvo užduota 151168 klausimų