Grindinio priežiūros priemonės – Patarimai

Grindinio priežiūros priemonės. Ekspertų patarimai ir rekomendacijos apie grindinio trinkelių priežiūros priemones. Parašykite paklausimą ir gausite atsakymą iš kvalifikuotų ekspertų.

Ant bituminių čerpių stogo atsirado samanų. Ką rekomenduotumėte jas pašalinti? Plotas apie 100 m2. Taip pat kieme yra apie 200 m2 trinkelių. Iš jų taip pat reikia pašalinti samanas. Stogas nestatus, gal dėl to užsilaiko labiau drėgmė ir gana greitai atsirado samanų.
Domina betono impregnantas. Ar jis tinkamas trinkelėms? Ar duoda kažkokį šlapią efektą ar bespalvis yra? Kokia litro kaina? Kokios pakuotės? Reikia, kad būtų apsauga nuo alyvų.
Reikia gerų dažų nudažyti šaligatvio plyteles lauke.
Kokia reikalinga būtų priežiūra betoninėms trinkelėms kieme?
Kokia būtų reikalinga priežiūra klinkerinėms trinkelėms kieme?
Pasirinkau nežinomą meistrą, kuris lauko laiptus apklijavo pilkomis plytelėmis, tarpelius užpildė juodu glaistu. Po darbo pats meistras plyteles nuvalė vandeniu, jį keitė keletą kartų, tarpai užpildyti tvarkingai, jokių cemento dalelių nėra, bet aplink tarpelius liko juodos, gal juosvos dėmės, žodžiu, dėmės ten, kur buvo ištepliota glaistu. Išvažiuodamas meistras mane patikino, kad kitos dienos ryte visa tai nusiplaus vandeniu su plovimo priemonėmis Deja...bandžiau viską, ką sugalvojau - skalbimo miltelius, muilą, skystą muilą... Dėmės tebėra ir net nė kiek nenublanko. Gal yra kokia priemonė, kurią dar galėčiau išbandyti?
Sename name, rūsyje, nuo buvusios rūkyklos yra labai suodinos lubos (juodos, bet netepa ir nesivalo), lubos - lieta gelžbetoninė perdanga, gana nelygi. Bandant valyti mechaniškai (su bulgarke užsidėjus abrazyvinį diską) - kažkiek valosi, bet visi nelygumai lieka suodini. Gal yra koks tirpiklis, ar gruntas, kuris laikytusi ant to suodino paviršiaus? Nes stebuklų kažkokių ten nedarysime - norisi nudažyti baltai tiesiai ant betono ir viskas.
Su žvakidėm prilašinom parafino ant terakotos plytelių. Kadangi neglazūruotos plytelės, tai parafinas įsigėrė. Ar galima būtų pašalinti su jūsų valikliais susidariusias dėmes?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 17 specializuotų įmonių