Trinkelių klojimas – Patarimai

Trinkelių klojimas. Ekspertų patarimai ir rekomendacijos apie trinkelių klojimą. Parašykite paklausimą ir gausite atsakymą iš kvalifikuotų ekspertų.

Sakykite, jei nuo namo iki ribos su kaimynu 1 metras, kaip tada pasidaryti įėjimą trinkelėmis?
Nuo kokios kvadratūros reikalingas projektas trinkelių klojimui?
Kiek atsijų yra sunaudojama užšluoti trinkelių tarpams [100kvadratų]?
Koks optimaliausias trinkelių plotis, klojant jas šalia namo sienos? Ar užtektų 1 metro, ar reikia daugiau? O koks plotis patogiausias praėjimo takeliams?
Kas kokybiškai įvertina, ar meistrai gerai paruošė pagrindą trinkelių dėjimui? Kaip pareikalauti, kad meistrai ištaisytų broką, jei jie atsisakytų tai padaryti?
Ar yra STR reikalavimai trinkelių dangos atstumams iki kaimyno sklypo? T.y. ar galima kloti trinkeles iki pat tvoros su kaimynų? Ar visgi turi būti paliktas kažkoks atstumas, pvz. vandens nubėgimui? Norėtųsi gauti nuorodą į konkretų STR straipsnį, jeigu žinote.
Norime prie namo laiptus iškloti trinkelėmis. Kokią trinkelių rūšį geriausia būtų pasirinkti?
Kiek kainuotų iškloti grindinį trinkelėmis? lotas 235-240 kv. m, iš kurių :45 kv. m - 6 cm storio trinkelės 190 kv. m - 8 cm storio trinkelės.
Po žiemos kai kur pastebėjau ant kiemo grindinio iškilnotus gūbrius, tai manau šalčio padariniai, be to trinkelių tarpų užpildas kažkur dingo. Patarkit ką daryt ir ar yra tikimybė, kad žemei atšilus tie kauburiai susileis?
Ar kieme galima dėti 5 cm trinkeles, kur stovės lengvosios mašinos?
Kaip reikia teisingai kloti betonines trinkeles? Kokių medžiagų reikia? Kokie yra trinkelių klojimo etapai?
Ar kokybiškai laiko trinkelės be bortų, vietoj bortų dedamos trinkeles?
Kaip reikia teisingai kloti klinkerines trinkeles? Kokių medžiagų reikia? Kokie yra trinkelių klojimo etapai?
Su kokiomis problemomis tenka susidurti grindinio trinkelių klojėjams, vėliau – trinkelėmis grįsto kiemo šeimininkui?
Kokio dydžio trinkeles rinktis? Kam kokie dažniausiai naudojami?
Kaip išsirinkti tinkamas trinkeles? Kaip išsirinkti tinkamas grindinio trinkeles, kokios trinkelės yra pati geriausios ir patikimiausios?
Meistrai prieš pat užšalimą sudėjo trinkeles, praėjus metams daug kur atsirado įdubimai, matosi didelį nelygumai. Ar galima kažkaip ištaisyti, ar reiks ardyti? Plotas apie 100 kv.
Sveiki. Labai netradicinis klausimas. Prie aštuonbučio namo apie 12 metrų buvo paklotos trinkelės "eglute". Likusius apie 45 metrus atėjo kloti kiti "meistrai", klojimo raštą pakeitė į lygų. Tie 12 metrų, pakloti pirmieji, lieka išsiskiriantys. Namo gyventojai nieko nesako, atseit, gerai bus. Ar praktikoje taip daroma?
Įvažiavimas į kiemą yra status kalnas. Ar žiemą nebus slidu, jeigu sudėsiu trinkeles? Įvažiavimas yra 27 metrai ilgis ir 6 metrai plotis. Gal yra koks maksimalus kampas, kurio galima dėti trinkeles?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399960 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167737 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 25 specializuotų įmonių