Kokias lauko duris pasirinkti

Klausimas:
Norėčiau paklausti, kokias patartumėte dėti lauko duris namui. Vienos durys į šiaurę, kitos į pietus. Yra stogelis virš durų. Iš lauko įeinama iš karto į šildomą patalpą, todėl, manau, esminis klausimas dėl šilumos ir durų užšąlimo. Norėtųsi maksimaliai gerų durų už ne pačią didžiausią kainą. Prašau patarti, kokios firmos durys yra geriausios kainos ir kokybes atžvilgiu?
Komentarai:
Lauko durų yra įvairių rušių. Nebrangios gali būti plieninės lauko durys, be stiklo durys kainuoja 245 Eur, su stiklu 355 Eur pilnas komplektas, tik be rankenų, rankenas galima išsirinkti atskirai. Plieninės durys 55 mm storio, šilumos koficientas 1,4 W/m2K. Medinės lauko durys kainuoja nuo 600 Eur pilnas komplektas, tik be rankenų, šilumos koficientas 1,0 W/m2K, durų storis 65 mm. Lauko medinės durys 78 mm storio, šilumos koficientas 0,8 W/m2K kainuotų nuo 655 Eur, jeigu durys 90 mm storio, šilumos koficientas 0,7 W/m2K kaina būtų nuo 855 Eur. Geriausios ir šilčiausios durys lauko medinės, nes jos klijuotos medienos, impregnuotos, dengtos jūrine faniera, tokia konstrukcija garantuoja, kad durys nesivaržys nuo šilumos, šalčio ir drėgmės. Jeigu reikia pigesnio varianto, tada galima rinktis plienines, jos su medžio imitacija atrodo taip pat gražiai, tik jų šilumos koficientas šiek tiek prastesnis, bet kaip lauko durims pilnai pakanka ir plieninių durų.
Jeigu Jūsų patalpos yra gerai šildomos, tai galėčiau parekomenduoti statytis šiltas lauko duris. Kainos - kokybės santykiu geros yra Estiškos durys. Daugiau informacijos apie šiltas lauko duris: http://www.hiperionas.lt/lauko-durys-siltos
Estiškos durys yra skiltyse: "Dažytos durys", "Faneruotos durys".
Taip pat pasidomėkite ir kitomis, čia aprašytomis lauko durų konstrukcijomis.
Danguolė Kadakšytė, UAB HIPERIONAS
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto