Durys – Patarimai

Nulenkus rankeną, užrakintos šarvuotos durys kliba 6mm. Kiek milimetrų leidžiamas kalinėjimas?
Kokias duris patartumėte dėti A klasei iš nešildomo garažo į namą šildomą?
Naujos statybos kotedžas. Pirmą žiemą 22/23m. rasoja lauko durys, slenkstis. Gamintojas kaltina per didelę drėgmę, nors ji higienos normose. Yra rekuperatorius, skalbiniai džiovinami džiovyklėje, vėdinau ir atidarant langus, nes jie mane kaltino per didele drėgme... Gyvena 1 žmogus. Rugpjūčio mėn 16d. bus 5 pirkimo sutarčiai, nors apsigyventa tik 2022 balandžio mėn. Gamintojas nieko nežada, pardavėjas- vystytojas tempia gumą, irgi nieko nedaro. Kreipiausi dar praėjusių metų žiemą žodžiu, vasarą raštu. Jokių oficialių atsakymų nėra. Ar turiu šansų, kad pardavėjas pakeis duris?
Kokias lauko duris rekomenduotumėte į A++ namą? Namukas vieno aukšto, 100m2 su tambūru. Šildymas oras - vanduo.
Nematomos durys. Kol kas kotedžas tik bus betonuojamas, sienos dar netinkuotos, tiesiog mūras, durų tarpai jau padaryti 90cm. Kada reikia kreiptis dėl nematomų durų užsakymo ir kokia eiga? Kiek žinau galima mažinti iki 81cm. Ar dar statytojui reikia kažką papildomai pranešti ,jog padarytų ties durų tarpu ar kad aplamai nieko nedarytų ?
Kokios vidaus durys mažiausiai pralaidžios garsui? Gal akustinės? Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis duris, jei pagrindinė savybė, kad kuo mažiau pralaidžios būtų garsams?
Norėčiau paklausti, kokias patartumėte dėti lauko duris namui. Vienos durys į šiaurę, kitos į pietus. Yra stogelis virš durų. Iš lauko įeinama iš karto į šildomą patalpą, todėl, manau, esminis klausimas dėl šilumos ir durų užšąlimo. Norėtųsi maksimaliai gerų durų už ne pačią didžiausią kainą. Prašau patarti, kokios firmos durys yra geriausios kainos ir kokybes atžvilgiu?
Kokie keliami reikalavimai katilinės ir garažo durims? Naujai statomo namo katilinės plotas apie 10 kv. metrų, numatomas dujinis kondensacinis katilas su turbo išmetimu, yra langas. Ar privaloma dėti priešgaisrines duris? Jei taip, kokie detalesni reikalavimai keliami, kokia atsparumo ugniai klasė? Iš katilinės patenkama į garažo erdvę, o iš garažo patenkama į tamburą. Ar garažo/tamburo durys privalo būti priešgaisrinės?
Noriu pakeisti lauko duris, nuosavas namas senos statybos, neturiu supratimo tarp tokios didelės pasiūlos, tad reikėtų, kad pradžiai susivokti kas reikalinga... Dabar esamas dviejų durų įėjimas, norėčiau, kad liktų tik vienos. Nežinau ar jos turi būti plastikinės, ar kompozicinės. Kaina aišku svarbu, bet žinau, kad ne visada ji atitinka lūkesčius, tad jei nesunku paprotinkit pradžiai...
Bute norėčiau susimontuoti šarvuotas duris, bet dabar pradėjau galvoti apie iš išorės sklindantį triukšmą - ar durys jo nepraleis? Kokia paprastai yra šarvuotų durų garso izoliacija? Nuo ko ji priklauso?
Kokia medžiaga labiausiai tiktų lauko durų apdailai, jūrinė fanera, okoume plokštė ar umidax plokštė. Kuri medžiaga mažiausiai bijo drėgmės.
Kokias įėjimo duris pasiūlytumėt A+ klasės namui? Pasimetėme tarp didelės pasiūlos. Vienas gamintojas patarė nedėti šarvuotų, nes nei vienos neatitinka A+ klasės ir namo priduoti negalėsime.
Koks medinių durų atsparumas drėgmei. Ar tiesa, kad jos ne itin tinkamos montuoti ten, kur pastebima drėgmė, pvz. vonioje?
Kokias siūlote plastikines lauko duris? Kuo jos pranašesnės už kitas?
Koks durų tipas tinkamiausias įrengti viduje?
Norėčiau medinių vidaus durų, kurios nepraleidžia arba mažai praleidžia garsą. Ką galėtumėte pasiūlyti?
Kokios būna plastikinės terasos durys? Kokias rekomenduojate rinktis? Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis plastikines duris terasai?
Kokia yra šarvuotų lauko durų kaina?
Kurias šarvuotas duris rinktis: dengtas PVC danga ar degtas faneruote?
Pradėjo nesirakinti viršutinė durų spyna, nes durys pasėdo. Dėl ko taip galėjo nutikti? Kaip spręsti problemą?
Statome nedidelį, funkcionalų namuką. Iškilo dilema, kokias pasirinkti fasadinio įėjimo duris - ar šarvuotas, ar kompozito? Norisi, kad būtų ir patvaru, ir saugu, o ir estetinis vaizdas taip pat labai svarbus. Beje pagrindinis įėjimas yra Vakarų pusėje, kas gali turėti įtakos medžiagų patvarumui.
Kaip teisingai reikėtų įstatyti buto duris. Statybininkai sako, kad viskas gerai, tačiau durų apačioje yra apie 7 mm plyšys, pro jį pučia vėjas. Koks leistinas plyšys apačioja tarp durų ir slenksčio.
Kaip padidinti šarvo durų garso izoliaciją?
Domina šarvuotos šiltos ir saugios durys namui su nedideliu stiklu. Kokia būtų kaina? Kiek kainuoja montavimas?
Kokias geriau lauko duris pasirinkti metalines ar medines? Kokie didžiausi skirtumai?
Kokias duris rinktis, jei patalpose, kuriose jos bus montuojamos, yra skirtingos temperatūros, drėgmė ir pan. Kokios labiausiai tiktų durys, kad nesikraipytų ir būtų sandarios, gerai užsidarinėtų?
Laba diena, Turim isideje sarvuotas duris i gyvenamaji nama, idetos 2010 metais. (Kaip ir lauko duris). Atejus salciam per duris jauciasi didelis saltis, durys pradeda rasoti. Remas duru metalinis. Reme ideta stiklo vata. Kaip sita problema ispresti? Ar reikia nauju duru?
Įsirenginėju 80 kv.m namą, šildymas granuliniu automatizuotu katilu, ar reikalingos į katilinę priešgaisrinės saugos durys su nedegumo sertifikatu? Jei įsidėčiau paprastas ar priduodant nekiltų problemų?
Kokios lauko durys geriau aliuminės ar kompozitinės? Kurios šiltesnes, kokybiškesnės? Kaina per daug įtakos neturi.
Kiek kainuotų įstatyti vidaus duris?
Reikalingos šarvuotos buto durys 2050mmx850mm, be jokių papildomų spynų, tik durys, montavimas bei senų durų išmontavimas. Kokia būtų kaina?
Noriu pasiteirauti dėl paradinių durų namui. Domina "paradinės" durys (niša 1000x2100) ir durys (niša 900x2100) iš katilinės į lauką. Namas yra B klasės. Domina kaina, bei gamybos terminai.
Kokie yra privalumai vidaus durų iš medžio masyvo?
Norėjau paklausti koks pagrindinis skirtumas tarp durų su PVC plėvele ar medžio drožlių? Durys reikalingos į butą 1 aukšte. Ir kokios maždaug pas Jus kainos?
Kokias lauko duris rinktis namui be tambūro (pietinė pusė) plienines dažytas ar medines?
Kurių šarvuotų durų garso izoliacija bus geresnė – apšiltintų ar ne? Kodėl reiktų rinktis apšiltintas duris?
Šarvuotos durys butui. Kokias pasirinkti?
Ką reikėtų žinoti prieš renkantis priešgaisrines duris?
Sveiki, ar gaminate duris pagal individualių užsakymą?
Kokie yra privalumai ir trūkumai faneruotų vidaus durų?
Kokie yra plastikinių durų užpildai? Kuriuos kokiu atveju geriau būtų rinktis?
Kokie yra plastikinių durų tipai?
Kokia yra priešgaisrinių durų paskirtis? Kur jas galima, patariama naudoti?
Renkamės lauko duris kotedžui, kur atidarius duris eina būsto patalpa (nėra tarpinių durų ar uždaro prieangio). Svarstome apie šarvuotas duris, tačiau pasidomėję randame informaciją, kad jos nėra gerai laikančios šilumą, gali rasoti iš vidaus dėl temperatūrų skirtumų. Kokiomis medžiagomis būtų geriausia apdirbti šarvuotas duris (kurios mažiausiai bunka, nebijo vandens)?
Kokios yra saugios šarvuotos buto durys? Kaip išsirinkti geriausias kainos ir kokybės santykiu?
Kokie yra medienos imitacijos plastikinių lauko durų privalumai?
Pas mus šildymas oras vanduo, į katilinę galima patekti per garažą. Ar reikia priešgaisrinių durų katilinėje ir garaže? O gal visai jų nereikia?
Iš ko gaminamos priešgaisrinės durys?
Kokie yra privalumai ir trūkumai laminuotų vidaus durų?
Kokias vidaus duris geriausia rinktis? Dažytas MDF, Ekofaneruotas ar faneruotas? Pasirinkimas didelis, sunku išsirinkti, kuris variantas geriausias kainos ir kokybės atžvilgiu.
Kaip išsirinkti geriausias šarvuotas lauko duris? Kokie yra šarvuotų durų privalumai prieš kitas lauko duris?
Ar privalomos priešgaisrinės durys, kai garažas nešildomas, šildymas oras-vanduo? Ar tik reikalavimas durų A+? Ar jei privaloma, tai ir turėtų atlaikyti klasę A+?
Ar šarvo durys tinka A+ klasės namui? Koks turėtų būti montavimo būdas?
Kokia reikalinga priežiūra lauko durims? Kaip reikėtų jas prižiūrėti, kad tarnautų ilgai?
Norėtume padidinti šarvuotų durų sandarumą naujos statybos name Vilniuje. Ar galėtumėte pagelbėti?
Turime sandėliuką, kuriame bus laikomos daržovės, vaisiai. Sandėliukas yra šildomoje patalpoje. Kokias duris reiktų pasirinkti, kad kuo mažiau jaustųsi temperatūra iš šildomos patalpos?
Kokias geriau rinktis lauko duris: lengvo ar sunkaus tipo? Kur kurios geriausiai tinka?
Kokie būna metalinių durų tipai?
Yra nedidukas vieno kambario butas į kurį veda faneruotos durys. Per jas labai gerai girdisi viskas, kas vyksta koridoriuje. Ko gero, reiktų įstatyti kitas, geriau sulaikančias garsą. Į ką reiktų atkreipti dėmesį? Ką rekomenduotumėte?
Kokias saugias metalines duris į laiptinę galėtumėte pasiūlyti? Kokia jų kaina?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3317
Iš viso buvo užduota 167493 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 118 specializuotų įmonių