Vidaus durys – Patarimai

Kokias duris patartumėte dėti A klasei iš nešildomo garažo į namą šildomą?
Nematomos durys. Kol kas kotedžas tik bus betonuojamas, sienos dar netinkuotos, tiesiog mūras, durų tarpai jau padaryti 90cm. Kada reikia kreiptis dėl nematomų durų užsakymo ir kokia eiga? Kiek žinau galima mažinti iki 81cm. Ar dar statytojui reikia kažką papildomai pranešti ,jog padarytų ties durų tarpu ar kad aplamai nieko nedarytų ?
Kokios vidaus durys mažiausiai pralaidžios garsui? Gal akustinės? Į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis duris, jei pagrindinė savybė, kad kuo mažiau pralaidžios būtų garsams?
Koks medinių durų atsparumas drėgmei. Ar tiesa, kad jos ne itin tinkamos montuoti ten, kur pastebima drėgmė, pvz. vonioje?
Koks durų tipas tinkamiausias įrengti viduje?
Norėčiau medinių vidaus durų, kurios nepraleidžia arba mažai praleidžia garsą. Ką galėtumėte pasiūlyti?
Kokias duris rinktis, jei patalpose, kuriose jos bus montuojamos, yra skirtingos temperatūros, drėgmė ir pan. Kokios labiausiai tiktų durys, kad nesikraipytų ir būtų sandarios, gerai užsidarinėtų?
Kokie yra privalumai vidaus durų iš medžio masyvo?
Sveiki, ar gaminate duris pagal individualių užsakymą?
Kokie yra privalumai ir trūkumai faneruotų vidaus durų?
Kokie yra privalumai ir trūkumai laminuotų vidaus durų?
Kokias vidaus duris geriausia rinktis? Dažytas MDF, Ekofaneruotas ar faneruotas? Pasirinkimas didelis, sunku išsirinkti, kuris variantas geriausias kainos ir kokybės atžvilgiu.
Turime sandėliuką, kuriame bus laikomos daržovės, vaisiai. Sandėliukas yra šildomoje patalpoje. Kokias duris reiktų pasirinkti, kad kuo mažiau jaustųsi temperatūra iš šildomos patalpos?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397482 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166317 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 78 specializuotų įmonių