Lauko durys – Patarimai

Naujos statybos kotedžas. Pirmą žiemą 22/23m. rasoja lauko durys, slenkstis. Gamintojas kaltina per didelę drėgmę, nors ji higienos normose. Yra rekuperatorius, skalbiniai džiovinami džiovyklėje, vėdinau ir atidarant langus, nes jie mane kaltino per didele drėgme... Gyvena 1 žmogus. Rugpjūčio mėn 16d. bus 5 pirkimo sutarčiai, nors apsigyventa tik 2022 balandžio mėn. Gamintojas nieko nežada, pardavėjas- vystytojas tempia gumą, irgi nieko nedaro. Kreipiausi dar praėjusių metų žiemą žodžiu, vasarą raštu. Jokių oficialių atsakymų nėra. Ar turiu šansų, kad pardavėjas pakeis duris?
Kokias lauko duris rekomenduotumėte į A++ namą? Namukas vieno aukšto, 100m2 su tambūru. Šildymas oras - vanduo.
Norėčiau paklausti, kokias patartumėte dėti lauko duris namui. Vienos durys į šiaurę, kitos į pietus. Yra stogelis virš durų. Iš lauko įeinama iš karto į šildomą patalpą, todėl, manau, esminis klausimas dėl šilumos ir durų užšąlimo. Norėtųsi maksimaliai gerų durų už ne pačią didžiausią kainą. Prašau patarti, kokios firmos durys yra geriausios kainos ir kokybes atžvilgiu?
Noriu pakeisti lauko duris, nuosavas namas senos statybos, neturiu supratimo tarp tokios didelės pasiūlos, tad reikėtų, kad pradžiai susivokti kas reikalinga... Dabar esamas dviejų durų įėjimas, norėčiau, kad liktų tik vienos. Nežinau ar jos turi būti plastikinės, ar kompozicinės. Kaina aišku svarbu, bet žinau, kad ne visada ji atitinka lūkesčius, tad jei nesunku paprotinkit pradžiai...
Kokia medžiaga labiausiai tiktų lauko durų apdailai, jūrinė fanera, okoume plokštė ar umidax plokštė. Kuri medžiaga mažiausiai bijo drėgmės.
Kokias įėjimo duris pasiūlytumėt A+ klasės namui? Pasimetėme tarp didelės pasiūlos. Vienas gamintojas patarė nedėti šarvuotų, nes nei vienos neatitinka A+ klasės ir namo priduoti negalėsime.
Pradėjo nesirakinti viršutinė durų spyna, nes durys pasėdo. Dėl ko taip galėjo nutikti? Kaip spręsti problemą?
Statome nedidelį, funkcionalų namuką. Iškilo dilema, kokias pasirinkti fasadinio įėjimo duris - ar šarvuotas, ar kompozito? Norisi, kad būtų ir patvaru, ir saugu, o ir estetinis vaizdas taip pat labai svarbus. Beje pagrindinis įėjimas yra Vakarų pusėje, kas gali turėti įtakos medžiagų patvarumui.
Kokias geriau lauko duris pasirinkti metalines ar medines? Kokie didžiausi skirtumai?
Kokios lauko durys geriau aliuminės ar kompozitinės? Kurios šiltesnes, kokybiškesnės? Kaina per daug įtakos neturi.
Noriu pasiteirauti dėl paradinių durų namui. Domina "paradinės" durys (niša 1000x2100) ir durys (niša 900x2100) iš katilinės į lauką. Namas yra B klasės. Domina kaina, bei gamybos terminai.
Norėjau paklausti koks pagrindinis skirtumas tarp durų su PVC plėvele ar medžio drožlių? Durys reikalingos į butą 1 aukšte. Ir kokios maždaug pas Jus kainos?
Kokias lauko duris rinktis namui be tambūro (pietinė pusė) plienines dažytas ar medines?
Renkamės lauko duris kotedžui, kur atidarius duris eina būsto patalpa (nėra tarpinių durų ar uždaro prieangio). Svarstome apie šarvuotas duris, tačiau pasidomėję randame informaciją, kad jos nėra gerai laikančios šilumą, gali rasoti iš vidaus dėl temperatūrų skirtumų. Kokiomis medžiagomis būtų geriausia apdirbti šarvuotas duris (kurios mažiausiai bunka, nebijo vandens)?
Kokia reikalinga priežiūra lauko durims? Kaip reikėtų jas prižiūrėti, kad tarnautų ilgai?
Kokias geriau rinktis lauko duris: lengvo ar sunkaus tipo? Kur kurios geriausiai tinka?
Kokie būna metalinių durų tipai?
Yra nedidukas vieno kambario butas į kurį veda faneruotos durys. Per jas labai gerai girdisi viskas, kas vyksta koridoriuje. Ko gero, reiktų įstatyti kitas, geriau sulaikančias garsą. Į ką reiktų atkreipti dėmesį? Ką rekomenduotumėte?
Kokias saugias metalines duris į laiptinę galėtumėte pasiūlyti? Kokia jų kaina?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399960 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3316
Iš viso buvo užduota 167737 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 70 specializuotų įmonių