Lauko durų parinkimas

Klausimas:
Kokios lauko durys geriau aliuminės ar kompozitinės? Kurios šiltesnes, kokybiškesnės? Kaina per daug įtakos neturi.
Komentarai:
Galime pasiūlyti šilčiausias ir kokybiškiausias medines lauko duris (impregnuotos medienos durys su jūrine faniera), kurios gali būti A+ arba A++ klasės, sertifikuotos, šilumos koeficientas nuo 0,58 iki 0,97 (priklausomai nuo kainos ir modelio). Tokios lauko durys įstatytos ir įėjimo į ofisą, kurios jau stovi apie 5 m. ir naudojamos tiesiogiai pagal paskirtį, kol kas vis dar atrodo, kaip naujos.
Didžioji dauguma lauko durų yra kompozitinės, t.y. pagamintos iš skirtingų medžiagų. Priklausomai nuo žaliavų, jų paruošimo, gamybos technologijos, galiausiai nuo gamintojo kokybės politikos ir priklausys, kiek vertingas ir ilgaamžiškas bus šis statybos gaminys. Šių durų rinkoje realizuojama daugiausiai, todėl gausu nuomonių, atrodytų apie tą patį ar panašų produktą. Jų tarpe rasite ir ypatingai atsparių, lengvai aptarnaujamų ir paprastai pritaikomų individualiems reikalavimams durų, yra ir tokių, kurios gali sukelti tam tikrų nepatogumų eksploatuojant (mes tokių nesiūlome).

Aliuminės durys yra tvirtos ir patikimos, gali pasiekti gerus šilumos izoliacijos rodiklius, ir nors turi, palyginus, ribotas apipavidalinimo galimybes, išlaikys savo savybių pastovumą ilgus metus.
Rekomenduoju "TOTUM LAUKO" durys neturi tiesioginio šalčio tiltelio, būdingo paprastoms šarvuotoms durims, kurias naudojant lauko sąlygomis dažnai rasoja arba šerkšnija.
Garso izoliacijos rodiklis 42 dB, o šilumos perdavimo koeficientas net 1W*K/M2.
Narimantas, Totum prekyba, UAB
 
Sritis:
Sritis: