Lauko durų apdailai tinkanti medžiaga

Klausimas:
Kokia medžiaga labiausiai tiktų lauko durų apdailai, jūrinė fanera, okoume plokštė ar umidax plokštė. Kuri medžiaga mažiausiai bijo drėgmės.
Komentarai:
Jūrinė fanera atspari drėgmei, tačiau išlieka rizika, jog į ją paklius drėgmė. Patariame tokias duris statyti ten kur labai mažai saulės. Taip pat būtinas stogelis saugantis nuo tiesioginio vandens patekimo ant durų. Umidax plokštės taip pat gan atsparios drėgmei. Kalbant apie oukume plokštes jos gana brangios, tačiau šios plokštės yra visiškai atsparios drėgmei.
Sergej, Hiperionas, UAB
Visos jūsų paminėtos durų apdailos yra tinkamos durims naudojamoms lauko sąlygomis. Lauke durys turi tarnauti daug metų, atlaikyti atmosferinius, saulės, vėjo, lietaus, šalčio, drėgmės poveikius, būti patvarios mechaniškai, apsaugoti namą. TOTUM LAUKO durys iškart buvo kuriamos kaip lauko durys ir sujungė savyje geriausias būtinas savybes - puikią šilumos izoliaciją (1 W*K/m2) ir gerą garso izoliaciją (42 dB). Jos neturi tiesioginio šalčio tiltelio, todėl nerasoja ir nešerkšnija. Metalas naudojamas tik tam, kad padidinti mechaninį durų stiprumą, o dauguma detalių daromos iš klijuotos faneros ar kitų dregmei atsparių medžiagų.
Aleksandras, Totum prekyba, UAB
 
Sritis:
Sritis: