Plastikinės terasos durys

Klausimas:
Kokios būna plastikinės terasos durys? Kokias rekomenduojate rinktis? Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis plastikines duris terasai?
Komentarai:
Mūsų siūlomos plastikinės durys terasoms yra įprasto dizaino lauko durys arba pakeliamos-nustumiamos durys. Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje.
Terasos durys gali būti dviejų tipų: atidaromos į vidų arba į lauką durys bei stumdomos durys. Atidaromo tipo durys, tai tos pačios balkoninės durys, o stumdomos durys yra skirstomos į tris kategorijas:
• Lygiagrečiai stumdomas ir atverčiamas - PSK tipo
• Lygiagrečiai stumdomas - PS tipo
• Pakeliamas ir stumdomas - HS tipo
Šiuolaikinis būstas jau sunkiai įsivaizduojamas be didelių vitrininių langų ir erdvių terasos durų, kurios tarsi panaikina barjerą tarp namų ir lauko erdvės, todėl itin dažnu pasirinkimu terasai tampa stumdomų durų sprendimai. Paprastai tokias duris žmonės renkasi pagal savo poreikius ir, žinoma, kainą. Pačios populiariausios, ko gero, būtų PSK tipo durys, kurios mėgstamos net tik dėl savo funkcionalumo, bet ir itin patrauklios kainos. HS tipo durys yra kur kas brangesnės, tačiau ir jų pranašumai ryškesni. HS tipo durys iš kitų PVC stumdomų durų išsiskiria itin žemu, su grindimis susilyginančiu slenksčiu bei itin dideliais gabaritais.