Šarvuotos durys: dengtos PVC danga ar faneruotos

Klausimas:
Kurias šarvuotas duris rinktis: dengtas PVC danga ar degtas faneruote?
Komentarai:
Dažniausiai PVC danga kainuoja šiek tiek pigiau nei faneruotė, kokybės atžvilgiu, atsparumas aplinkos poveikiui panašus (dėvėjimuisi, braižymams ir t.t.), PVC danga gal net atsparesnė būtų, nei faneruotė. Tačiau pagrindinis skirtumas, kad PVC danga medžio imitacija (plastikas), faneruotė - natūralaus medžio lukštas, tačiau todėl ir kaina skiriasi, faneruotė šiek tiek brangesnė.
PVC danga dengtos durys turi beveik neribotas dizaino galimybes, yra ypač atsparios mechaniniams pažeidimams, jų kaina mažesnė. Faneruoti šarvuotų durų skydai atrodo solidžiau, o natūralios medžiagos visuomet yra vertinamos. Trūkumai būtų mažesnės dizaino galimybės, didesnė kaina ir neatsparumas mechaniniams pažeidimams (lengva subraižyti).Jei durys montuojamos lauke, tuomet netiks nei vienas variantas. Lauko durys turi būti dažytos arba su natūralios medienos apdaila - masyvo, o ne faneruotės.
Rekomenduotume rinktis duris, dengtas PVC danga, kadangi PVC danga yra atspari drėgmei, neblunka, atsparesnė mechaniniams pažeidimams, kas užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Be to pati plokštė pagaminta iš medžio dulkių (MDF) ir yra tvirtesnė.
 
Sritis:
Sritis: