Mini rekuperatoriai butui

Klausimas:
Ieškome mini rekuperatoriaus 3k butui, Vilniuje. Didelė pasiūla, todėl sudėtinga pasirinkti. Ar pakanka vieno rekuperatoriaus (miegamajame) ar būtina turėti kiekvienoje patalpoje? Į ką vertėtų atkreipti dėmesį?
Komentarai:
Mini rekuperatorių butams pasiūla yra labai didelė, tačiau efektyvių įrenginių nėra daug. Visi mini rekuperatoriai yra skirti vienai patalpai efektyviam vėdinimui, tad jei norite užtikrinti gerą oro kokybę visuose kambariuose, kiekviename ir reikia montuoti mini rekuperatorius. Dažniausiai klientai montuojasi šiuos įrenginius miegamuosiuose ir svetainėse. Galime pasiūlyti labai efektyviai veikianti rekuperatorių Microvent. Šis įrenginys turi du ventiliatorius ir aliuminio priešpriešinių oro srautų šilumokaitį. Dėl šių techninių savybių įrenginys gali nuolat tiekti ir šalinti orą ir yra daug pranašesnis už reversinius rekuperatorius su vienu ventiliatoriumi.
Marius Raulinaitis, UAB IDV Group
Aš Jums siūlau bute įrengti centrinę vėdinimo sistemą. Tai bus daug efektyviau būtų negu mini rekuperatoriai, nes mini rekuperatoriai visiškai neatgauna šilumos, labai daug elektros kaštu sunaudosite ir naudos bus labai mažai.
Vienas mini rekuperatoriaus įrenginys yra iki 30 kvadratų arba 2/3 žmonėms. Atsakant galėčiau pasakyti, kad į vieną kambarį jo gana, bet kitiems reikėtų jų daugiau. Mes siūlome kokybiškus vokiečių gamybos Blauberg Vento Expert A50-1 Pro. Vieneto kaina 436,81 eurai. Jie turi lauko garsui izoliaciją, papildomą šiluminę izoliaciją, ištraukia iki 50 m3/h. Tad butui pakaktų ir vieno mini rekuperatoriaus.
Gabrielius, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: