Rodomi įrašai 1-10 iš 10.
Noriu ant karkasinio naujai statomo namo susidėti klinkerį. Kokias plokštes dėti ant kurių būtų klijuojamas klinkeris?
Rekomenduojama naudoti fibrocementines plokštes "FET", viena šių plokščių pusė yra šiurkšti todėl puikiai laikosi klinkerinių plytelių klijai, taip pat šios plokštės atsparios drėgmei bei ugniai.
Kokios apdailos plokštės labiausiai tinka virtuvei?
Virtuvei rekomenduojama rinktis apdailos plokštes, kurios neįgeria drėgmės ir yra dengtos danga atsparia valymo priemonėms.
Kur tinkamos naudoti dekoratyvinės sienų plokštės? Kokie šių plokščių privalumai?
Jeigu kalbama apie cementines plokštes, jos dažnai naudojamos siekiant interjere pabrėžti natūralumą. Renkantis pilką spalvą, privalumas, kad šios plokštės spalva yra vienoda per visą jos tūrį, todėl įbrėžus paviršių spalva nepasižeis. Taip pat šios plokštės yra atsparios ugniai ir vandeniui, todėl puikiai tinka patalpų dekoracijoms apie židinius, krosnis ir pan.
Į ką atsižvelgti renkantis sienų apdailos plokštes?
Renkantis sienų apdailos plokštes reikėtų atkreipti dėmesį į keletą aspektų: - ką planuojama ant sienų montuoti, kabinti. Nuo to priklauso kokios medžiagos, kokia tankio ir storio plokštę pasirinkti; - atkreipti dėmesį ar sienoms yra reikalinga atsparumas ugniai ir vandeniui.
Kokių savybių apdailos plokštės tinkamiausios drėgnoms patalpoms?
Renkantis sienų apdailos plokštes drėgnoms patalpoms, rekomenduojama rinktis plokštes, kurios neįgeria drėgmės.
Kas ilgaamžiškiau: fibrocementinės dailylentės, plokštės ar klinkerio plokštės? Ką paprasčiausia sumontuoti?
Iš praktikos galiu pasakyti, kad šiai dienai lyginant jūsų išvardintas medžiagas ilgaamžiškumas bus panašus, apie 50 metų. Svarbiausia yra taisyklingai sumontuoti, beveik visais atvejais fasadai lūžta dėl montavimo technologijos nesilaikymo, o ne dėl pačios medžiagos kokybės. Montavimo technologijos reikia laikytis montuojant bet kurį jūsų išvardintą tipą, todėl sudėtingumas būtų panašus. Plokštes gal tik sunkiau montuoti dėl didesnių gabaritų ir svorio.
Kokią apdailą pasirinkti namo fasadui, kad nebūtų labai brangu, bet kad būtų ilgaamžiška?
Optimaliausias pasirinkimas fasado apdailai šiai dienai kokybės/kainos santykiu yra fibrocementinės dailylentės arba plokštės. Priklausomai nuo to, kokio užsakovas nori dizaino: renkantis klasikinį vaizdą- dailylentės, renkantis modernų- plokštės. Taip pat šiais laikais labai populiaru derinti dviejų tipų medžiagas, dažniausiai yra renkamasi dailylentės ar plokštės+ klinkeris/ skalūnas.
Kokias ilgaamžiškas plokštes siūlytumėte rinktis fasado apdailai? Kokia jų kaina?
Renkantis fibrocementines plokštes fasado apdailai svarbiausia atkreipti dėmesį į tankį, jis turėtų būti nemažiau kaip 1,6g/cm3. Mūsų siūlomų fibrocementinių plokščių Header tankis 1,7g/cm3. Kaina nedažytų 11€/m2 su PVM.
Namo fasadas vokiško klinkerio ir silikoninio dekoratyvinio tinko. Norėčiau visą tinką padengti (apie 150 kv/m.) kokybiškomis dailylentėmis. Prašau informacijos: kokia dailylentė (kas gamintojas, Tecninės charahteristikos, spalvos), ar atliekate montavimo darbus, kainos, darbu terminai.
Fibrocementinės dailylentės gaminamos iš portlando cemento, smėlio, celiuliozės pluošto ir kitų priemaišų, kurios apdirbamos „Hatschek“ procesu. Šis procesas iš pradžių buvo sukurtas produktų gaminimui iš asbesto, tačiau vėliau pritaikytas ir armuoto pluoštinio, betono kompozicinių, trumpiau fibrocementinių ,produktų gamybai. „Hatscheck“ proceso metu celiuliozės pluoštas yra minkštinamas, mirkinant jį šiltame vandenyje ir maišant su cementu, silicio dioksidu bei kitomis priemaišomis. Gautas mišinys perkeliamas ant konvejerio juostos ir transportuojamas į specialią kamerą sluoksniavimui. Šis procesas kartojamas keletą kartų, kol gaunamas reikiamas storis. Sluoksniavimo kameroje fibrocementas apdirbamas naudojant auktoklavą (presą), kuris karštoje būsenoje dideliu sėgiu spadžia gaminį. Spaudimo metu vyksta cheminė reakcija, kurios metu susijungia cemento ir silicio junginiai bei suformuoja fibrocemento gaminį. Pilnai apdirbtas fibrocementas pasižymi itin aukštomis techninėmis charateristikomis, dideliu stipriu, atsparumu lenkimui, kietumu, mažu drėgmės įgeriamumu, mažu šarmingumu, atsparumu aukštai ir žemai temperatūroms bei ugniai. Fibrocementiniai gaminiai yra ilgaamžiški, patvarūs, lankstūs bei atsparūs vandeniui, korozijai ir vabzdžiams. Lyginant rinkoje esančias fibrocementines dailylentes reikėtų atkreipti dėmesį į:matmenų tolerancijas (pagal standartą turėtų būti I lygis), tankį, ar gaminys sertifikuotas CE pagal standartą EN12467:2012 (turi atitikti aukščiausią A kategoriją), kiekvienas gamintojas turi pateikti detalią informaciją kaip dailylentes taisyklingai sumontuoti, kad jos būtų ilgaamžiškos Lietuvos klimatinėmis sąlygomis, bei estetinę išvaizdą. Taip pat galite palyginti ir kitas technines charakteristkas. (mūsų siūlomų dailylenčių tehcnines charakteristikas rasite čia.:http://plokstes.net/fibrocementines-dailylentes/
Namas apšiltintas 20 cm pilku polistirolu, buvo galvota armuoti ir dėti struktūrą, bet apsigalvojom ir nusprendėm dėti cementines dailylentes. Kaip padaryti tvirtinimus dailylentėms, kuo mažiau ardant?
Jūsų atvejis neišskirtinis, dažnai pasitaiko jog užsakovai apšiltina polistirolu ir montuoja dailylentes skirtas ventiliuojamam fasadui. Tokiu atveju vertikaliai tvirtinama bruseliais ant polistirolo nedidesniu atstumu negu 600 mm. Bruselio storis nemažiau 30 mm (platesnę informaciją apie reikalavimus bruseliams galite rasti čia.: Statybos specifikacijos, Fasadų įrengimo darbai, Vėdinamų fasadų su mineralinės vatos šilumos izoliacija įrengimas ST 121895674.08.2011). Taip pat galima naudoti ir metalinius/aliuminius profiliukus skirtus fasadams. Prieš montuojant cementines dailylentes, rekomenduotina ant karkaso elementų tvirtinti EPDM tarpines.
78% rekomenduoja
9 atsiliepimai
ir
2020-05-16,
Greitai atsake i paklausima
zv
2020-04-12,
vm
2020-03-23,
ra
2020-03-20,
sa
2020-02-20,
ua
2020-01-20,
ks
2019-09-26,
Greitai gaunama informacija, kada bus atsakytas pateiktas klausimas. Ačiū, labai greitai gaunami profesionalūs atsakymai į paklausimus. Linkiu sėkmės Jums ir tikrai rekomenduosiu savo draugams iškilus klausimui kreiptis į Jus. Sėkmės.
ma
2019-07-04,
ev
2019-06-24,