Rodomi įrašai 1-14 iš 14.
Reikalinga apsauga butui nuo vagysčių, norėčiau belaidės signalizacijos. Ką galėtumėt pasiūlyti ir kokia kaina (2 langai).
Galime pasiūlyti belaidę ESIM signalizacija. PVZ EPIR3 arba ESIM364 įrangos kaina nuo 125 iki 400 EUR, montavimo kainą reikia tikslinti vietoje.
Domina aktyvios žaibosaugos įrengimas ant 9-aukščio 12 m x 48 m. Kokia galima aktyvios žaibosaugos kaina su montavimu?
Aktyvios žaibosaugos kaina su montavimu, kaina būtų pie 12000 + PVM
Name įmontuota belaidė apsaugos signalizacija dažnai suveikia ir telefonu gaunu klaidingus pranešimus apie pavojų. Kodėl suveikia davikliai ir praneša apie netikrą pavojų?
Signalizacijų rinkoje yra nemažai pigių kinų gamybos nesertifikuotų signalizacijų, kurių belaidžiai davikliai „pjaunasi" su belaidžio interneto ir kitais ryšiais.
Reikalinga 10 ha teritorijos, kurioje auginami laukiniai žvėrys, apsaugos sistema. Kokie gali būti apsaugos sprendimo būdai ir kiek tai gali kainuoti?
Didelio ploto teritorijos apsaugai galima naudoti barjerinius daviklius arba sensorinį kabelį.
Kuo skiriasi buto ir namo apsaugai naudojamos apsaugos sistemos - galbūt vienos iš jų yra galingesnės, jautresnės nei kitos?
Paparastai apsaugos sistemose, kurios montuojamos namuose ar butuose, naudojami tie patys davikliai. Esminis skirtumas tame, kad namui paprastai perkama daugiau plėtimo galimybių turinti centralė (procesorius). Pats veikimo principas niekuo nesiskiria.
Kokie yra laidinės ir bevielės apsaugos sistemų ypatumai? Kokie jų privalumai/trūkumai?
Šiaip abi sistemos puikiai atlieka savo funkcijas, skirtumas tik montavimo atžvilgiu, bei pinigų. Bevielės sistemos yra žymiai brangesnės.
Norėčiau plačiau sužinoti apie belaides apsaugos sistemas. Kaip jos veikia? Ar joms taip pat būtini kodai?
Taip. Kiekvienas daviklis turi savo unikalų numerį. Skirtumas nuo laidinės apsaugos sistemos yra toks, kad nereikia vedžioti laidų. Belaidės sistemos lengvai montuojamos ir konfiguruojamos. Daviklų baterijos veikia iki 3 metų.
Ar apsaugos sistemos yra montuojamos tik taip, kad saugotų būsto erdvę, ar kartu jos gali reaguoti į langų atidarymą? Ar galima, tokiu atveju, palikinėti pusiau, vertikaliai atvertus langus?
Priklausys nuo to, kas bus sumontuota. Jei sumontuoti magnetiniai kontaktai - tada reaguos, tačiau galima norimas zonas laikinai atjungti. Tarkime, Jūs turite judesio daviklį ir magnetinį kontaktą ant lango tame pačiame kambaryje. Jei norėsite priduoti signalizacija su pravertu langu, reikės lango zoną laikinai atjungti (BYPASS). Judesio daviklis liks įjungtas.
Ar apsaugos sistemos, kurios yra skirtos gyvūnus bute laikantiems, yra specifikuotos? Ar viena tokia sistema naudojama tarkim, nesvarbu turint pinčeriuką ar seterį?
Taip. Priklauso koks didelis yra Jūsų gyvūnas. Standartiškai daviklius galima nustatyti nefiksuoti mažesnių nei 25 kg gyvunų.
Kada geriausia įsirengti buto apsaugos sistemą? Dar prieš apdailos darbus, ar gali tai padaryti jau po jų?
Geriausiai būtų visus kabelius prasivedžioti prieš darant apdailos darbus. Nors jei apdailos darbai jau padaryti, galima naudoti ir bevieles apsaugos sistemas. Jos žymiai brangesnės.
Ar galima būste įsirengti apsaugos sistemą, jei kartu jame laikome ir šunį?
Taip galima, nes galima sumontuoti judesio daviklius, kurie nefiksuos gyvūnų judesių.
Ar galima įsirengti apsaugos sistemą tik tam tikram, ribotam laikotarpiui (pvz. keletui mėnesių ar pusei metų)?
Galima įsirengti ir ribotam laiko tarpui... Kraustantis galima pasiimti įrangą su savimi ir vėl sumontuoti kitoje vietoje.
Girdėjau, kad yra tokia apsaugos sistema, kada įsijungus signalizacijai bute, apie tai pranešama buto šeiminkui sms žinute. Gal galima būtų apie tai daugiau sužinoti?
Veikimo principas toks: centralėje dedasi GSM kortelė, kuri įsijungus signalizacijai savininkui (iki 5 numerių) siunčia SMS pranešimą ir skambina pranešdama, kad ivyko įvykis saugomoje vietoje (tai gali buti ir judesio davikliai, gaisro, durų kontaktai ir t.t.) Taip pat centralė turi programuojamus išėjimus, kurių pagalba galima sms žinute iš bet kur įjungti šildymo sistemą, ar tai vandens siurblį, ar sauną.
Ar būtina signalizaciją jungti prie apsaugos pulto, ar ji gali būti prie jo ir nepajungta?
Nebūtina. Ji gali veikti autonomiškai. Beje yra ir GSM centralių, kuriu pagalba Jūs galėsite gauti žinutes ir trumpuosius skambucius apie įvykį.
Krėvės pr. 53, LT-50358 Kaunas
Žemaitės g. 21, LT-03118 Vilnius