Užkūrus židinį bėga kondensatas

Klausimas:
Pastatyta Kratki ketinė židinio kapsulė su kratki ketiniais akumuliaciniais žiedais, pajungimas į kaminą storasieniu dažytu vamzdžiu. Vėliau bus daroma ortakinė šildymo sistema su karščio kamera. Užkūrus židinį labai didelis kiekis kondensato bėga tiek per kamino sujungimus, tiek židinio vidumi. Ar derėtų kamino vamzdį keisti į plonasienį? Ar galbūt reiktų sujungimo vietas sujungti karščiui atspariu hermetiku, kad per sujungimus nebėgtų?
Komentarai:
Visas problemos sprendimas, teisingas židinio komplekso sistemos paleidimas. Vadovaukitės gamintojo gaminio techninio paso nurodymais, naudokite nesavadarbes bet sertifikuotas medžiagas, mazgus ir manome, kad neturėsite jokios problemos. Jeigu tai nepadės, tuomet galimai problema ugniakure, koks gamintojas toks ir gaminys. Jeigu trūksta kompetencijos, pasikvieskite srities specialistą. Visi eksperimentai ir bandymai kaip rodo praktika dažniausiai neduoda jokio vaisiaus, o tik papildomas išlaidas ir pasėkoje nepamatuotus nuostolius.
Eduardas Giedra / Konstruktorius-Technologas, Stiksas, UAB
Visų pirma siūlyčiau pakeisti malkas į sausas ar į briketus (jų drėgnumas visada mažesnis nei malkų), antrą - galbūt neteisingai kūrenate, nespėjus malkai gerai įsidegti Jūs jau pridarote degimo reguliavimo sklendę, kaminas nespėja įšilti. Hermetikai sujungimams padės, bet tik laikinai, su laiku jie išbyrės. Reikia ieškoti, kodėl to kondensato yra tiek daug.
Vytautas, UAB Vyzijo
Kratki židiniai turi gamintojo instrukcijas, pagal kurias yra pajungimo į kaminą reikalavimai, kad ne būtų kondensato. Prašome kreiptis dėl instrukcijos į Kratki atstovą arba pas pardavėją, kur pirkote šį židinį.
Rūta Jasutienė, Krosnys ir krosnelės
Trūksta informacijos apie tai koks buvo prijungimo tipas, ar sujungta pagal dūmo ar pagal kondensato tekėjimo kryptį. Taip pat neaišku koks kaminas šiuo metu yra įrengtas ir ar jis viduje ar lauke ir t.t.
Artūras Eigminas, Schiedel Kaminų Sistemos, UAB
 
Sritis:
Sritis: