Grindų lyginimo sprendimai

Klausimas:
Noriu paklausti, kokią grindų lyginimo metodiką geriausia taikyti. Planuoju lyginti 62 kv. metrų buto grindis, kuriuos šiuo metu yra išlygintos prieš n metų ant lagių. Jos yra nelygios ir vietomis girgžda. Koks būtų patikimiausias sprendimas išlyginti grindis, kadangi bus dengiama plaukiojančiu parketu. Norėtųsi išlaikyti kokybės ir kainos santykį. Taip pat kiek įmanoma apšiltinti grindis.
Komentarai:
Medinių konstrukcijų grindų išlyginimui gali būti naudojami keli sprendimai. Jeigu nelygumai nežymūs, iki 10 mm, tai išlyginti galima specialiu mišiniu Knauf N410Flex. Tai yra gipsinis, armuotas plaušu grindų išlyginimo mišinys, kurio galimas sluoksnio storis siekia nuo 3 iki 10 mm. Gali būti dengiamas ir ant stabilaus medinio pagrindo, tik prieš tai reiktų gruntuoti medinį pagrindą gruntu Knauf Spezialhaftgrund.
Jeigu nelygumai didesni, tai galima juos išlyginti biraus keramzito pagrindu (frakcija 2-4 mm). Tokio sluoksnio storis - min. 15 mm. O ant viršaus pakloti grindines gipso plaušo plokštes Knauf Brio 18 mm. Šios plokštės gali būti su spec. vatos posluoksniu, kuri užtikrina gerą smūginio garso izoliaciją. Tokiu būdu grindų konstrukcija lieka "plaukiojanti", nėra jokio kieto kontakto su dabartinėmis grindimis ir gaunama maksimali kokybė, sumažėja arba visai dingsta buvęs girgždėjimas, pasiekiama gera garso izoliacija ir šiek tiek pagerinama šiluminė izoliacija.
Kastytis Vaseris, Knauf, UAB
Geriausias būdas Jūsų atveju išlyginti grindis, tai išardyti senas grindis ir išbetonuoti naujai.
 
Sritis:
Sritis: